Флирт на детско парти...

  • 11 741
  • 207
  •   1
Отговори
# 45
Дебре де, я да ви запитам тогава - ако сменя вталената маркова ризка с рекламна басмяна тениска и "Rado"-то с Q&Q, т.е. да се направя на човек от народа, тогава дали ще имам успех в групата на "по-семплите"? А групата на "тупалките" дали ще ми даде тотален игнор?

# 46
  • Мнения: 12 644
И все пак излиза, че семплите повече те интригуват. Другите са ясни.

# 47
  • Мнения: 2 448
За теб явно семпли жени означава по бедни и не облечени с маркови дрехи така като те чета.  Thinking

# 48
За теб явно семпли жени означава по бедни и не облечени с маркови дрехи така като те чета.  Thinking


Не е вярно. Селтака много добре е описал тази категория. Върни се назад и виж.

И все пак излиза, че семплите повече те интригуват. Другите са ясни.
Интересуват ме единствено с научна цел.

# 49
  • Мнения: X
Отговарям ти ,преди да прочета отговорите,освен твоя пост...
По-"яките" мацки имат по-ниско самочувствие,имат комплекси и ти си начинът да се чустват добре.
Начинът им на обличане и поведение говори "Вижте ме,оценете ме,харесайте ме."
Другите дами,нормално изглеждащи,имат добро вътрешно себеусещане и не им е нужно вниманието на мъж,за да се оценяват и харесват.
Такъв отговор удовлетворява ли те?

Сега отивам да чета какво са ти написали другите... 

# 50
  • Мнения: 2 448
Селтака е описал това
Цитат
дебелогъза повлекана с чорлава коса в парка, анцуга и омазан с адаптирано мляко

Това не е представата ми за семпло.Това е напълно запусната жена. За защитната реакция на такива съм съглсна. Звучи логично.

Опиши ти какви са тупалките, ако не е от значение само марковата дреха.

# 51
  • Мнения: 4 585
pasinet, преди трийсет години портфейлите ни бяха еднакво тънки и не бяха част от чара на мъжете.
Разчитахме на кавалерски жестове, обаяние, чувство за хумор, бърза мисъл на къс пас.
Вадиш последните два реда от постинга ми.

# 52
  • Мнения: 308
Отговарям ти ,преди да прочета отговорите,освен твоя пост...
По-"яките" мацки имат по-ниско самочувствие,имат комплекси и ти си начинът да се чустват добре.
Начинът им на обличане и поведение говори "Вижте ме,оценете ме,харесайте ме."
Другите дами,нормално изглеждащи,имат добро вътрешно себеусещане и не им е нужно вниманието на мъж,за да се оценяват и харесват.
Такъв отговор удовлетворява ли те?

Сега отивам да чета какво са ти написали другите... 


    Peace   Изпревари ме. Аз съм на абсолютно същото мнение.

# 53
  • Мнения: 2 448
Вълчо, искам да кажа, че такава гледка сега означава друго, за разлика от такава гледка преди.  Peace

Това за ниското самочувствие на "яките" мацки ще го тълкувам, че не съм ви разбрала правилно.
Грозноватите и невзрачни жени имат по ниско самочувствие от желаните и харесваните, каквото и да ми говорите.  Laughing

# 54
  • Мнения: X
Мисля,че не ставаше въпрос за грозни и невзрачни...а за добре изглеждащи,семпли жени.Има разлика.
А го написах ,защото познавам две страхотно изглеждащи мацки от типа "хубавото и под скъсания чул си личи",които имат    newsm78    немалки комплекси и са се вманиачили в това какво обличат,дали им стои отлично,каква марка е,броят си бръчките през ден и прочие простотии...
Е ,не точно простотии,но когато ти стане мания,се превръща в досада...

# 55
  • Мнения: 7 723
Мисля,че не ставаше въпрос за грозни и невзрачни...а за добре изглеждащи,семпли жени.Има разлика.
А го написах ,защото познавам две страхотно изглеждащи мацки от типа "хубавото и под скъсания чул си личи",които имат    newsm78    немалки комплекси и са се вманиачили в това какво обличат,дали им стои отлично,каква марка е,броят си бръчките през ден и прочие простотии...
Е ,не точно простотии,но когато ти стане мания,се превръща в досада...
С риск да оспамя хубавата тема ще изкажа несъгласието си с теб.

Една жена (та дори и майка да е тя) трябва винаги,
повтарям- винаги да изглежда добре.
...дори и сутрин, когато излиза само да заведе детето си до детската градина.
Това, че си брои бръчките и демонстрира някаква доза суета
в никакъв случай не говори лошо за нея.

Аз пък познавам и други, които след като са си надянали
вече халката на пръста, спират да ходят дори и на кола- маска.
Прическата и маникюра изобщо не подлежат на коментар...
Що за жена трябва да си, че да не ти пука как изглеждаш? Thinking

# 56
  • Мнения: 4 585
В тоя форум съм виждал комплекси да си създават жени от пет косъма до ореола до големи или различни по-големина срамни устни. Твърдя, че красивите жени си създават много повече комплекси от нищо неща. От един счупен маникюр до прегоряла при къдренето или изправянето коса. Не четем форума от вчера.
Докато "семплите" са надраснали несъвършенството на телата си, дори са склонни да се самоиронизират, което е висша форма на чувство за хумор. Предпочитам техните теми,  икомпания, отколкото перфектните еди какво си.
Добрият кон и под скъсан чул личи.

# 57
  • Мнения: 7 723
....
Добрият кон и под скъсан чул личи.
Дори и с три реда вежди и мустаци ли? Grinning

# 58
  • Мнения: X
Вълкът с дълъг ник ,     Peace     Много точно казано!  

Милко Калайджийовица , мисля,че говорим за различни неща.Доколкото аз разбрах от поста на автора на темата,той имаше предвид яки мацки,натокани,открехнати,ако щеш ...и такива ,които едва ли са отишли на детското парти с ролки на главата,просто не са с маркови дънки и разкопчана риза до пъпа,т.е. по-семпли дами,може би дама с костюм ,или с блуза и пола,съвсем обикновено облекло.В този случай казах,че едните са търсещи внимание,докато другите се чувстват достатъчно добре в кожата си ,за да имат нужда от постоянно сравнение и търсене на внимание.


# 59
  • Мнения: 2 448
В тоя форум съм виждал комплекси да си създават жени от пет косъма до ореола до големи или различни по-големина срамни устни. Твърдя, че красивите жени си създават много повече комплекси от нищо неща. От един счупен маникюр до прегоряла при къдренето или изправянето коса. Не четем форума от вчера.
Докато "семплите" са надраснали несъвършенството на телата си, дори са склонни да се самоиронизират, което е висша форма на чувство за хумор. Предпочитам техните теми,  икомпания, отколкото перфектните еди какво си.
Добрият кон и под скъсан чул личи.

О, не си мисли, че всяка глезотия е комплекс. Както и че всички имащи проблем с външността винаги са надраснали това.Има и такива каквито описваш, но едва ли  уверена жена ще подскача като ужилена, ако някой мъж я заговори и да му изсъска "я,па тоя за къф е мисли", за да показва уж висока класа и че е над тези неща.
С това искам да кажа, че под скъсания чул не винаги се крие добър кон, както и че понякога добрите коне никак не са скъсани. Една жена трябва да може според компанията да може да "съчувства" на приятелката си за счупения маникюр и изгоряла коса, точно толкова добре, колкото и да говори с мъже за нещо друго освен да кокетничи пред тях. Ето такава за мен е жена със самочувствие.

Общи условия

Активация на акаунт