Флирт на детско парти...

  • 11 753
  • 207
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 585
Ако в стремежа си към перфектност в харда на една красавица са останали само темите за парфюма й, фурлата й, ностопластиката й, солариума й, аз съм абсолютен пас.
Предпочитам да сляза в градинката зад блока и да си говорим със съседката с анцуг втора ръка за отглеждането на Райкин боб ицвете грамофонче на пръти.
Един селянин може да оцени кръшната снага на жена, независимо дали ходи на висок ток по Витошка в маркови дънки, или копа царевица на Делиормански хълм по басмяна фуста.

# 61
  • Мнения: 7 723
Вълкът с дълъг ник ,     Peace     Много точно казано!  

Милко Калайджийовица , мисля,че говорим за различни неща.Доколкото аз разбрах от поста на автора на темата,той имаше предвид яки мацки,натокани,открехнати,ако щеш ...и такива ,които едва ли са отишли на детското парти с ролки на главата,просто не са с маркови дънки и разкопчана риза до пъпа,т.е. по-семпли дами,може би дама с костюм ,или с блуза и пола,съвсем обикновено облекло.В този случай казах,че едните са търсещи внимание,докато другите се чувстват достатъчно добре в кожата си ,за да имат нужда от постоянно сравнение и търсене на внимание.
Може и така да е  Thinking
Нека да дойде да разясни  Whistling

Аз пък, от моя дългогодишен опит по детски партита,
съм забелязала, че т.нар. "натокани" с разкопчани ризи майки
са обикновено тези, които го работят домакини.
Те са умиращи от скука жени, на които детските партита
са им единствените светски изяви.
Еднообразният и досаден живот им се свежда
до излизането до близката градинка в постоянна компания.
Единственото им разнообразие е да сменят пейката.
Нормално е да се накипрят, дори с риск да изглеждат
като палячовци в очите на околните и да търсят нови контакти...
Другиятт тим- костюмирани са тези, които са се върнали на работа.
Нормално е те да са по- очовечени.
На тях, обаче ме им липсва контакт с други хора,
защото просто имат такъв...
Детското парти след тежък работен ден им идва малко в повечко
и е нормално да тропат гневно с крак под масата,
докато не мине този безкрайно дълъг час и половина ... Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 448

Един селянин може да оцени кръшната снага на жена, независимо дали ходи на висок ток по Витошка в маркови дънки, или копа царевица на Делиормански хълм по басмяна фуста.

Но все пак снагата е кръшна.  Laughing

# 63
  • Мнения: 800
Леле, в събота сме на РД с щерката в клуб. Сега ще се чудя какво да си облека - успяхте да ме разсмеете.  Hug

# 64
  • Мнения: 22 278
Хаха, ако някой татко тръгне да ме сваля на детско парти първо ще си умра от смях.....и после със сигурност ще го навра в кучи гъз. ))

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ей, ама много кефите, като започнете да говорите по принцип и да лепите етикети!  Mr. Green
От друга страна, като се замисля, ако я нямаше тази склонност към обобщения, 95% от темите във форума едва ли щяха да минат втора страница.
А сега по темата, за да не излезе като заяждане: Познавам много и най- различни типове мацки и стила им на обличане (защото гледам, това основно се дискутира), изобщо не е показателен за начина им на мислене и себеусещане. Например, ако съдя по себе си и по дрехите на гърба ми излиза, че за около седмица, минавам плавно от едната до другата крайност. Леко шизофренично изглежда. А всъщност има едно много вярно твърдение- често облеклото е отражение на моментното настроение и състояние на жената. И всякакви изводи, направени за човек само по вида му са меко казано, неточни.
Но вие дерзайте, може и да стигнете до някои важни заключения!  Laughing

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Хаха, ако някой татко тръгне да ме сваля на детско парти първо ще си умра от смях.....и после със сигурност ще го навра в кучи гъз. ))

Щото си от "семплите", нали? Признай си! Laughing

# 67
  • Мнения: 308
Аз пък, от моя дългогодишен опит по детски партита,
съм забелязала, че т.нар. "натокани" с разкопчани ризи майки
са обикновено тези, които го работят домакини.
Те са умиращи от скука жени, на които детските партита
са им единствените светски изяви.
Еднообразният и досаден живот им се свежда
до излизането до близката градинка в постоянна компания.
Единственото им разнообразие е да сменят пейката.
Нормално е да се накипрят, дори с риск да изглеждат
като палячовци в очите на околните и да търсят нови контакти...
Другиятт тим- костюмирани са тези, които са се върнали на работа.
Нормално е те да са по- очовечени.
На тях, обаче ме им липсва контакт с други хора,
защото просто имат такъв...
Детското парти след тежък работен ден им идва малко в повечко
и е нормално да тропат гневно с крак под масата,
докато не мине този безкрайно дълъг час и половина ... Simple Smile

   Дали си вярваш?    Thinking    Не споря, че може да има нещо вярно, но да го казваш като 100% неоспорим факт ....

# 68
  • Мнения: 7 723
....
   Дали си вярваш?    Thinking    Не споря, че може да има нещо вярно, но да го казваш като 100% неоспорим факт ....
Е, не бе! Пиша само, щото ме сърбят пръстите....

Никъде не пише, че е 100% неоспорим факт.
Обори го, де  Hug

# 69
  • Мнения: 2 196
Аз се чудя що моя напира да води детето по партита и градинки.
Само да се прибере, ще го пребия като куче. Отивам да изкарам фурлата и да я напълня с камъни:xarms:
После ще го питам до къде е стигнал със социалните експерименти.

# 70
  • Мнения: 7 723
Аз се чудя що моя напира да води детето по партита и градинки.
Само да се прибере, ще го пребия като куче. Отивам да изкарам фурлата и да я напълня с камъни:xarms:
После ще го питам до къде е стигнал със социалните експерименти.
Не го бий много, щото в събота съм го поканила на РД на комшийчето  Praynig Joy

# 71
  • Мнения: 4 841
Аз се чудя що моя напира да води детето по партита и градинки.
Само да се прибере, ще го пребия като куче. Отивам да изкарам фурлата и да я напълня с камъни:xarms:
После ще го питам до къде е стигнал със социалните експерименти.

 Joy Joy Joy Ей сега разбрах всъщност цялата истина - темата е пусната от татко, който е трябвало събота или неделя да води детето на парти.... За да не опонира на майката и да не бъде пребит като куче, пуска анонимна тема във форум, в който майката СЪС СИГУРНОСТ чете, и хоп - отървава ангажимента  Joy Joy Joy Хайде свършиха татковците по детски партита  Joy Joy Joy

# 72
Хаха, ако някой татко тръгне да ме сваля на детско парти първо ще си умра от смях.....и после със сигурност ще го навра в кучи гъз. ))


Явно са те сваляли само аматьори.

Докато "семплите" са надраснали несъвършенството на телата си, дори са склонни да се самоиронизират, което е висша форма на чувство за хумор. Предпочитам техните теми,  икомпания, отколкото перфектните еди какво си.

Ако говорим за теми - ОК. Но ако искаш да треснеш нещо бързо и за една нощ? Тогава кво? По-добре ли е нечий несъвършен задник да ти изпочупи кокалите, от колкото руса дама с големи цици, с изящен маниер да извади презерватив от Фурлата си и да ти го надене с уста, а?

# 73
  • Мнения: 22 278
Хаха, ако някой татко тръгне да ме сваля на детско парти първо ще си умра от смях.....и после със сигурност ще го навра в кучи гъз. ))

Щото си от "семплите", нали? Признай си! Laughing

Уммм не, не бих се нарекла "семпла" (и все пак зависи какво влагаш в тази дума). )))) но е смешно на подобно събитие някой да тръгне да те сваля. ) Там си отишъл с цел детето да се забавлява, а не ти. Така че....кюташ си на масичката, пийваш си сокчето и кафенцето и не се занимаваш да сваляш този и онзи. ))
Виж ако ме сваля някоя майка би ми станало по-интересно. )))

# 74
  • Мнения: 22 278
Хаха, ако някой татко тръгне да ме сваля на детско парти първо ще си умра от смях.....и после със сигурност ще го навра в кучи гъз. ))


Явно са те сваляли само аматьори.


Хаха, не. )) Просто свалките са за децата на по 15-20г. ))))

Общи условия

Активация на акаунт