Флирт на детско парти...

  • 11 741
  • 207
  •   1
Отговори
Здравейте дами.
В последните един два месеца, постоянно някое от децата има покана за детски рожден ден в някой парти клуб и съм принуден да ги придружавам. За децата е перфектно, но за родителите е пълна скука на тези партита. Какво може да направиш, за да се забавляваш и ти? Единият вариант е да се напиеш, но рискуваш да се изложиш. За това реших, да не си губя времето, а да проведа един експеримент - да пофлиртувам с мамите. За мое най-голямо учудване се оказа, че по-невзрачните и по-семпло изглеждащите мами, много по трудно поддават и почти е невъзможно да им вземеш телефона. Точно на другият полюс са по-добре изглеждащите дами - онези, които ти приковават погледа още с влизането, облечени са "мацешки" и излъчват сексапил. В тази група постигнах успех и вече имам няколко уговорки за кафенце, разходки с децата и тн.
Защо според Вас е така?

# 1
  • Мнения: 1 894
Eвала, похвали се!

# 2
Ако мъжете им по цял ден ги няма искат внимание.
Ако изглеждат добре може да всяват респект сред кандидатите и от там да имат да се радват на по малко внимание сред мъжете, а всяка жена се ласкае от мъжкото внимание.

# 3
Т. нар. изкусителки или натъкмените мацИта, просто са по-нормални човешки същества от останалите - те са социално ориентирани хомо сапиенс. Докато другите са "тиха, но дълбока вода". Т.е. те предпочитат да си търсят тръпки, където са по-анонимни, а не на детското парти, където вероятността за флирта и закачката може да се разчуе.
Аз лично, много харесвам един екземпляр, който си води принца в детската градина, но го харесвам и оглеждам от глава до пети, когато съм сигурна, че не ме гледа. Никога не бих отишла с него на кафе или на среща с райберче (ох, кафе с райберче де  Wink). Просто ми е много готин и ми действа на адреналина, но само толкова. Умирам от кеф да си го гледкам.   animal085

# 4
Не си попаднал на ССФ !

# 5
  • Мнения: 25 398
За мое най-голямо учудване се оказа, че по-невзрачните и по-семпло изглеждащите мами, много по трудно поддават и почти е невъзможно да им вземеш телефона.

Ето по тази причина мъжете си припадат по секси блондинки, но се женят за невзрачни брюнетки.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 448
За мое най-голямо учудване се оказа, че по-невзрачните и по-семпло изглеждащите мами, много по трудно поддават и почти е невъзможно да им вземеш телефона.

Ето по тази причина мъжете си припадат по секси блондинки, но се женят за невзрачни брюнетки.  Mr. Green

Аз от кога казвам на моя защо не му се пада шестица от тотото, като си е взел секси брюнетка.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 25 398
А тази секси брюнетка дава ли си телефончето на загорели татковци?   Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 15 619
Значи имаш свободно време, Loverboy!
Много ти  е отпуснала жената каиша.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 723
Значи имаш свободно време, Loverboy!
Много ти  е отпуснала жената каиша.  Mr. Green

Глупости!
Човека просто е татко на място. Води детето на партита,
вместо майка му да ходи да я щипят татковците там Whistling

# 10
  • Мнения: 2 448
А тази секси брюнетка дава ли си телефончето на загорели татковци?   Twisted Evil

Загорелите не са интересни. Обичам трудните цели.  Sunglasses

# 11
А тази секси брюнетка дава ли си телефончето на загорели татковци?   Twisted Evil

Не търся секс. Просто проведох експеримент, едно да не скочая и второ за да не се наливам и да се излагам пред децата.

# 12
"скОчая" идва от скоч, да не се чудите Simple Smile

# 13
  • Мнения: 676
А жена ти какво мисли за твоите експерименти и скОката ти? Laughing

# 14
  • Мнения: 702
Вие ме разбивате?! Абе мъже, няма ли за какво друго да мислите, освен как на наебете не6то!? Thinking newsm78Толкова сте жалки вси4ки  Mr. Green Joy Joy Joy hahaha hahaha

Айде сега, ИксперЕменти си правел!Хайде холан! И на кафенцата ко 6 прай6 кът Утиде6? newsm78 6те си говорите за политика?!

Общи условия

Активация на акаунт