Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 апр. 2009, 10:47 ч.

Клуб "Парфюмен Ценител" 9 - Любими аромати Givenchy

• 21 350
  • 352
  •   1
Отговори

Анкета

Кои са вашите любими аромати на Givenchy?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 03 май 2009, 10:47
* Може да изберете максимум 7 опции.

• Варна
Добре дошли в нашия отбран клуб и в новата ни тема с номер 9!  Grinning

Продължаваме с анкетата, този път ще е посветена на любими аромати Givenchy.
Тъй като са твърде много, опциите за брой гласове са 7.

И така - вие сте! Гласувайте, обсъждайте  Grinning

устав на клуба
предишната ни тема

# 1
Първа съм, защото обожавам почти всичко на Живанши. Ети, приказно оформена тема. БлагодаряHug  bouquet

# 2
  • София
моят любимец Simple Smile

# 3
И аз ще гласувам за доста от творенията на Живанши Grinning

# 4
аз гласувах с най-любимите за мен аромати на Givenchy, а те са - Ange ou demon, Ange ou demon tendre, Hot couture, My couture
Прекрасни аромати наистина, въпреки, че и доста от другите аромати на  Givenchy харесвам, но тези са предпочитаните  Party

# 5
Аз пък си признавам, че ме затруднихте!  Shocked

Гласувах, въпреки че не мога да ги подредя по важност за мен, просто изброявам: Ange ou Demon, Hot couture, My couture, Absolutely Irresistible, Verry Irresistible, Organza Indecence  Peace
Знам обаче бубанка за кой със сигурност ще си даде вота - Fleur d'Interdit Mr. Green

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 11:09 от Bellucci

# 6
  • варна
гласувах за 3,но така ми се иска да познавам целият набор от техни произведения.Днес преди да отворя темата се полях обилно с абсолютли живанши,така че съм, в унисон с нея Mr. Green

# 7
  • Варна
Ета, желая ти лека бременност  Hug   Много се радвам за теб   Hug

В анкетата гласувах с любимия ми Very Irresistible Sensual във всичките вариации  Heart Eyes и Only Givenchy.
Много ми е любопитен и този, но никога, никъде не съм го виждала, освен във фрагрантиката  Rolling Eyes  ->

# 8
Категорично гласувах за

на мен ми е подарък,а в България има ли го?

# 9
  • Варна
Ох, и аз се затрудних с гласуването. За сега избрах само 3 - Orgazna indecence, Organza и Amarige Mariage.

# 10
  • Варна
Половината познавам, другата половина - не. Нямам афинитет точно към този бранд, но последното, което ме възторгна е Organza Indecence, за него е и гласът ми. Харесвам иначе Ange ou Demon, Amarige mariage.
Но пък знам, че парфюмите на Живанши са много харесвани и популярни, така че с удоволствие ще следя коментарите  Grinning

# 11
Честита нова темичка!Еta благодарности   bouquet

Имам доста парфюми на Живанши,но фаворити са ми Органза,Ангел и Демон и Екстравъжън/дали така трябва да звучи Embarassed?/

# 12
Амар, би ли ми разказала за Онли Живанши плс  Praynig Както и ако някой познава My Givenchy! Любопитни са ми, а не ги познавам.

# 13
  • Бургас
Категорично гласувах за

на мен ми е подарък,а в България има ли го?
хммммм, съмнява ме. Той е издание март 2009  newsm78 иначе на мен по-не ми допадна от първите два /само третия не съм пробвала, но така и не го открих никъде  Confused/

# 14
  • Варна
Не мога да описвам парфюми  Embarassed но Only Givenchy сякаш е най-ефирния и лек аромат на Givenchy или поне от тези, които съм пробвала. Имах го преди няколко години и го ползвах предимно в по-топло време, което е невъзможно например за Ange ou Demon, Orgazna или Amarige  Simple Smile
За съжаление обаче не беше траен, колкото другите на бранда  Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт