Боя за коса blond 5

  • 51 910
  • 356
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 413
Мали толко се развълнувах не мога да ти се нарадвам на снимчицата  Laughing
newsm62 Ааа,ти си много пристрастна към сивия оттенък.Скри ни шапките на всички блондита като показа снимки  coolcool

# 46
  • Мнения: X
Мали толко се развълнувах не мога да ти се нарадвам на снимчицата  Laughing
newsm62 Ааа,ти си много пристрастна към сивия оттенък.Скри ни шапките на всички блондита като показа снимки  coolcool


Едно че съм пристрастена, а пък и това наистина е перфектния цвят за теб,направо си невероятна  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 155
Много ви благодаря Vividas и tyzarka  !  Hug   bouquet


За нищо   Blush smile3525

# 48
  • Мнения: 3 413
Vividas,кога мислиш да се боядисваш?
Аз се колебая дали да взема Excellence или пак Garnier 113 ,обаче да купя отделно 12% окислител,да видим как ще се "отрази " на корените
  newsm78

# 49
  • Мнения: 155
Вижте тук - http://zlatnaribka.com/popup_image.php?pID=518. Ако,да речем естествения ми цвят е 6(от каталога),за да стана номер 10 да го броя,че се изсветлява косата с 4 тона ли?

Ами мисля, че да. И аз така го разбирам.  smile3503

# 50
  • Мнения: 155
Vividas,кога мислиш да се боядисваш?
Аз се колебая дали да взема Excellence или пак Garnier 113 ,обаче да купя отделно 12% окислител,да видим как ще се "отрази " на корените
  newsm78

Ами мисля да се боядисвам като взема заплата  smile3521
Или др или по-др седмица. Аз се правех с Гарниер 111, но изсветлявах корените, ставаше супер. Но спрях, защото не искам да се блондирам в корените  smile3503

# 51
  • Мнения: 3 413
Vividas,кога мислиш да се боядисваш?
Аз се колебая дали да взема Excellence или пак Garnier 113 ,обаче да купя отделно 12% окислител,да видим как ще се "отрази " на корените
  newsm78

Ами мисля да се боядисвам като взема заплата  smile3521
Или др или по-др седмица. Аз се правех с Гарниер 111, но изсветлявах корените, ставаше супер. Но спрях, защото не искам да се блондирам в корените  smile3503
О,аз за това като реша да се блондирам ходя направо фризьорката ми да ме боядиса и става супер.Но иначе се правя сама,защото и на фризьор да ида,аз като не искам блондор ще стане точно както като се правя самичка,пък джоба ми ще олекне с 50 лв #2gunfire

# 52
  • Мнения: 37
лелеее сутрин като влязах нямаше нова тема а сега newsm78 сте написали толкова много кога успяхте бе блондита

# 53
# 54
  • Мнения: 3 413
лелеее сутрин като влязах нямаше нова тема а сега newsm78 сте написали толкова много кога успяхте бе блондита
smile3534 Ми бързи сме

Отгоре имаш ли боя,или това е само блондор?

# 55
  • Мнения: 0
Не,само блондор.

# 56
  • Мнения: 3 413
Не ти ли се изтощава много косата?Колко мин. стоиш с него?

# 57
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Nikol__ много готин цвят.  Peace
 Това първо обезцветяване ли ти е или и преди това си я правила?

# 58
  • Мнения: 155
GodaiVa мен пък ме боядисва мойто мило  smile3521 Много е добър вече. Едвам го накарах, а сега не мога да го откажа, че ми маца ушите  newsm47  Но боядисам ли се ще сложа снимки.
Сега един тъп въпрос, ама  Blush  задължително ли трябва снимката да е качена някъде в нета, не може ли от компа да я кача?

# 59
  • Мнения: 4
Вижте тук - http://zlatnaribka.com/popup_image.php?pID=518. Ако,да речем естествения ми цвят е 6(от каталога),за да стана номер 10 да го броя,че се изсветлява косата с 4 тона ли?
Аз на мен като броя ,трябва само с три тона да смъкна,а пък не ми се получава с повечето бои.Избива ми на рижаво.Може би имам червен пигмент в косъма и затова ставам като лисица,а не както аз искам. newsm78
Да,да,може да е от пигмент.При фризьор боядисвала ли си се?Аз като ходя винаги става хубаво русо и от това съдя,че нямам червен пигмент,а в къщи като се правя корените рижавеят-явно боите не стават  Thinking

На фризьор са ме правили няколко пъти преди 2-3 години с блондор,след това с боя на Yunsey. Получаваше се страхотен цвят,но не ме питай как съм стояла след блондора с боята-все едно стадо биволи тичаше през главата ми.Преди една година в продължение на 7-8 месеца, на фризьор ме правеха с Majiblond 901s,докато установих един път ,че резултата беше същия с Garnier 111.Когато оставя корените да поизрастнат повече-4 или 5 седмици, след това винаги рижавеят,с каквато и боя да ги намажа.Бях си намерила боя, която да ги изсветлява достатъчно ,ако ги мажа през 4 седмици-Рилкен синемакс 1201,но вносителите и спряха да внасят оригиналния оксидант и го замениха с български и резултата вече не е същия.Не стига ,че корените рижавеят, ами ми изгори и косата.Затова сега съм решила да видя какво ще стане на фризьор.

Общи условия

Активация на акаунт