ГЪБИЧКИ ПО НОКТИТЕ

  • 79 309
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 38
Здравейте. Включвам се и аз в темата, защото и ние имаме проблем. Дъщеря ми е на 1 година и 3 месеца и от няколко седмици виждам, че средния нокът на крачето и е доста удебелен и се чупи като започнеш да го режеш. cleo1984 записах си твоите кремчета, но ми кажи колко време траеше лечението Ви и на каква възраст сте? Дали става и за нас?

# 61
  • Мнения: 20
Здр,ние бяхме на 2 и половина тогава и се излекувахме мн бързо може-би за един два месеца вече не помня ,но стана бързо .Мажете се редовно и ще има ефект.





http://www.framar.bg/%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%BB-%D0%BF … -pid30015280.html

--само вечер



http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%B7 … -pid30002337.html

---по 3-4 пъти на ден когато се сетите


http://www.nnstyle.net/archives/34


--2-3 пъти на ден

# 62
  • София
  • Мнения: 93
аз си купих сребърната вода и започнах с компресите.Един път съм се мазала обаче на по малкото пръстче си бях отрязала живеца и ми мина с едно намазване.Дано и ноктите да се оправят толкова бързо.
Освен това реших да посетя медицински педикюр пък да видиме.Ще пиша после какво е станало.

# 63
  • Мнения: 758
Споделям моят опит с Цитросепт. 6 месеца пилене и мазане на ноктите на краката по 2 пъти на ден, плюс приемане на цитросепт вътрешно - никакъв ефект   Mr. Green
Някой дали е ползвал Нейлнер рипеър - гледах рекламата, но не знам струва ли си. Цената му е 40 лв.

# 64
  • София
  • Мнения: 93
ами аз питах в аптеката за него и ми обясниха че само с него няма да се оправи проблема.

# 65
  • Мнения: 2
Цитросепт не ми помогна изобщо. Наложи се да пия ламизил и се оправих за няколко месеца.

# 66
  • Мнения: 950
Цитросепт не ми помогна изобщо. Наложи се да пия ламизил и се оправих за няколко месеца.
Би ли споделила каква доза приемаше и от колко мг беше ламизила?

# 67
  • Мнения: 2
FEN, аз пих по-високата доза, мисля 250 мг, по 1 на ден, около 3 месеца. Лошо се отразява на черния дроб, обаче няма как....
Имам един "глупав" въпрос - защо моите публикации са 0? Аз съм нова във форума, но със сигурност имам 10 мнения, а все стои на 0?

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 57
искам да питам с клеевата тинктура колко пъти на ден се капе и в комбинация със сребърна вода или само с едно от двете моля ви отговорете ми аз се повредих от ноктопластика Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 181
Имам проблем с единия нокът на ръката от години. Преди година и половина ми изписаха доста скъп АБ(90-100лв, едната опаковка), пих го по схема, 2-3 месеца, излекува се, но............преди месец се появи отново.
Препоръки за лечение?

# 70
  • София
  • Мнения: 7 990
Зависи доколко е увредена нокътната плочка. Батрафен? Няма да е зле да посетиш лекар, за да пусне проби за типа гъбички и да изпише препарат.

# 71
  • Мнения: 3 181
Зависи доколко е увредена нокътната плочка. Батрафен? Няма да е зле да посетиш лекар, за да пусне проби за типа гъбички и да изпише препарат.
Бактрафена не ми действа.
Естествено, че ходя на лекар, нали той ми изписа преди година и половина скъпия АБ по схема. Сега има проблем с кожата на същата длан, и според лекаря, от това се е възпалил отново нокътя. Ходя на преглед от 7-8 месеца, още няма резултат, имам предвид за кожата на дланта, нокътя ще видим. Жената в аптеката така се изказа, че гъбичките по никтите се лекуват временно, но не и за винаги. При най-малкия проблем, срив в имунитета Sad се възобновяват Sad

# 72
  • София
  • Мнения: 7 990
Да, но е възможно и АБ да не действа срещу конкретния тип гъбички. Веднъж ми изписаха така АБ, пих го като добро дете, накрая се оказа, че изобщо не е било гъбична инфекция. А е трябвало да ми пусне тази проба (материал) от нокътя, за която говоря...

# 73
  • Мнения: 3 181
Да, но е възможно и АБ да не действа срещу конкретния тип гъбички. Веднъж ми изписаха така АБ, пих го като добро дете, накрая се оказа, че изобщо не е било гъбична инфекция. А е трябвало да ми пусне тази проба (материал) от нокътя, за която говоря...
 

взеха ми материал от нокътя, направиха изследване и после ми изписаха Аб

# 74
  • Мнения: 0
След няколко години борба с проблема,най накрая имам резултати.
Изненадващо за мен се подобрявам след 4 години борба...
От Токуда първо ми казаха да използвам Ксериал 50 за размекване 20 дни вечер с лекопласт на нокътя.
След това ми предписаха Полинейл лак за нокти...най накрая победата е на хоризонта.Вечер мажа лака,а сутрин пак капя Екзодерил.Още немога да повярвам

за статистиката ползвал съм:

Батрафен,Екзодерил,Масло от чаено дърво в комбинация с Цитросепт,Нейлнер рипеър,йод,Орунгал без да имам никакво подобрение...Орунгала съм го пил по схема преди 2 години и подобрение нямаше,не се ядосвах за 500'те лева,които дадох,а за това че се тровех с тези гадости...
Бях доста отчаян до този момент!!!

Единствените ми алтернативи бяха Лазер и хомеопатия!!!

Общи условия

Активация на акаунт