за първият рожден ден

  • 2 765
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Здравейте мами! Другата седмица моето малко момиченце ще навърши една годинка.От няколко седмици се подготвям за празнуването на този така щастлив момент, но днес случайно разбрах ,че първият рожден ден не се празнувал.Вярно ли е това някой чувал ли е такава простотия?

# 1
  • Мнения: 188
Ние, а и всички които познаваме са го празнували! Това е хубав празник - защо да се изпуска? Не се притеснявай и се забавлявайте с бебо на рождения му ден - весело изкарване!

# 2
  • Мнения: 7 723
Не е вярно!
Празнувала съм го и на двете си деца,
както съм и била на стотици такива  Peace

# 3
  • Мнения: 42
Аз не съм чувала подобно нещо?! И какво е обяснението ако има такова твърдение? Това е толкова щастлив момент за родителите, така че аз не бих вярвала и бих празнувала Simple Smile

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ние сме го празнували Peace

# 5
  • Мнения: 4 335
Както сама казваш,това е простотия.Чувала сьм,но не вярвам на такива неща.
Празнувахме пьрвият рожден ден на синьт ни.И сме били на много други такива.
Весело изкарване на празника  bouquet

# 6
  • Мнения: 577
Празнувахме го. Даже някои комбинират кръщене и първи рожден ден

# 7
  • Мнения: 7 723
Празнувахме го. Даже някои комбинират кръщене и първи рожден ден
Даже и прощапулник  Whistling

# 8
  • Мнения: 959
но днес случайно разбрах ,че първият рожден ден не се празнувал.Вярно ли е това някой чувал ли е такава простотия?

Ъ?!!! 
 Joy Joy Joy
Сама разбираш, че е крайно смешно, за да е вярно ...  Hug

Весело изкарване на празника, и както сама казваш, не слушай подобни простотии ... Peace

# 9
  • Мнения: 5 790
Простотия е, естествено! Как няма да си празнуваш 1-вия рожден ден на детето???
Я се забавлявайте и си гледайте кефа!
Не се ловете на бабини-деветини!

# 10
  • Мнения: 10 982
Ти сама си отговаряш на въпроса дали е простотия  Grinning Не се връзвайте на такива глупости и си отпразнувайте рождения ден както сте го планирали Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 603

Ти май сама си си отговорила на въпроса  Mr. Green.
Весел празник.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 524

ние го опразнувахме подобаващо и съвсем самостоятелно от други поводи Peace

иначе, чувала съм за подобно според мен суеверие, но не му отдавам никакво значение. хората които му вярват смесват рождения ден за 1 годинка с кръщене или с прощъпулник.
 Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 1 343
Как няма да го празнуваш...та,това е един толкова хубав празник,особено за майката!

# 14
  • Мнения: 2 334
Това пък за първи път го чувам че не се празнува  Thinking За мен пък точно първия ройден ден е най хубав .Ние го празнувахме през деня с деца и вечерта с роднини  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт