подарък за сватба!!!

  • 4 402
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Абе какви сте такива хора, немога да Ви разбера. Вие май правите сватби само за да си съберете пари и да се видите в бяла рокля. Думата "сватба" е добила съвсем материална стойност за Вас. Но аз уважавам мнението Ви, уважавайте и Вие моето. По добре не пишете отколкото "Според мен най добре пари......"
Ми щом целта е нематериална, подари им нещо духовно, култулно....екзотична дестинация Wink

# 16
  • Мнения: 640
Ние сме винаги с луксозен албум за снимки + пари!

# 17
  • София
  • Мнения: 7 984
Дигитална рамка за снимки.

# 18
  • Мнения: 15
подаръкът за сватба е личен и предполага да седнеш и да се замислиш какво харесват младоженците,
от какво се вълнуват, какво би ги поласкало, зарадвало, трогнало и да отделиш време да го потърсиш.
това показва, че им засвидетелстваш внимание  Peace

младоженците твои близки ли са или наши?



 newsm10

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Това за рамката е много добра идея, аз бих се зарадвала на такъв подарък newsm10

# 20
  • Мнения: 11 747
И за мен е актуална темата. Само не знам, защо се записвам тук, като си знам, какво ще даваме  Wink
След като попрочетох в сватбения форум, оказа се, че 95% от младоженците искат пари. Другите ги е досрамяло да си кажат  Thinking

# 21
  • Мнения: 6 992
Рамките са много скъпи Tired Пари няма да давам аз. Само да се цупи после, че сме и дали малко, като я знам каква е...
Ще обърна София сега за тия канички  Mr. Green и накрая мъжът ми ще измисли някоя щуротия Laughing
http://www.podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/1725/
Това също ми изглежда готино.

# 22
  • Мнения: 1 413
Аз съм решила да подаря за сватбата на едни приятели комплект за сол-пипер-олио-оцет, но качествен и изискан, а не като в закусвалните. Към 50 лв. струва, но като знам колко разходи им предстоят, едва ли ще си отделят пари точно за това нещо. Същото важи според мен за хубави черпаци и цедки, ренде или тенджера под налягане, качествените не са евтини, а вършат добра работа.

# 23
  • Мнения: 6 992
http://www.podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/417/category/7/
Ето това изнамерих като подносче с чашки за закуска в леглото.

Моите младоженци ще живеят със свекървата, ще си имат достатъчно домакински неща.
За това се чудя за нещо такова...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Мдам, много е сладко, романтично и полезно Grinning

# 25
  • Мнения: 22 407
Еовин, подобни масички за сервиране в леглото, заедно с приборите към тях (канички, чашки, чинийки и т.н. ) има в сувенирните магазини в София. Има и в ЦУМ един такъв магазин, там също съм ги виждала. Преди няколко години купувах точно такова за подарък....но...определено не мога да кажа от къде точно беше.....само си спомням, че беше в района малко преди НДК. )) което е твърде обширно понятие, ама все пак.....)

Албума за снимки също е страхотен подарък (младоженците и да се сетят за това, обикновенно ще го купят след сватбата, а така като им се подари отпада този разход).
Естествено има такива и за по 30лв, но има и за 100лв и повече - от ръчно правена хартия, с дебели корици, някой са дори с дървени такива (моят е такъв).

Красиви и елегантни прибори, или кристален сервиз чаши (колкото и изтъркано да звучи ако са новодомци определено ще им трябват подобни неща, но ако не са, тогава е по-добре да отпадне).

# 26
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ще ви кажа най-готините подаръци от моята сватба какви бяха - 1. комплект за торта - вълшебна чиния, комплект с малки за сервиране. Възхитителен подарък защото е винаги с нас в най-хубавите ни моменти. А и изработката е страхотна.
2. Кристални чаши. Ние нямахме кристал по това време и те ни бяха първите и също съпътстващи хубави моменти, когато се сещаш з аподарилия ги човек.
3.Хубав свещник за 2 свещи. Прекрасен подарък за младоженци с венчавка. И трудно се намират.
Това бяха едни от най-евтините подаръци всъщност, но най-добрите попадения.
Добавям и хубава икона.

Иначе прекрасни подаръци стават сватбените юргани. Тези които сме правили за клиенти и за приятели са били най-впечатляващият подарък на сватбата. Те са над 70-80 лв. Но има много неща за дома и масата с празнична насоченост, които отговарят на бюджета ти и са добри понеже ще са с тях в най-щастливите им моменти. А вие ще им пожелаете да са много!

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 16:51 от арт мама

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Масички за сервиране - в Биг шоп, в сайта им ги има, около 40 лв. са, скоро купувах за сватба.

# 28
  • Мнения: 411
винаги съм била привърженик на подаръците.на наШата сватба най много се зарадвах на Шевната маШина която ми подариха(абе като дете на игра4ка)
тайни4ко си ме4таех да си купя,но никога не намирах средства.
поподението беШе то4но в десятката

# 29
  • Мнения: 2 617
Имаше няколко такива теми  - в Дом и семейство май, потърси ги. Макар че и тук са ти дали хубави идеи, някои от които приветствам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт