Каква беше първата дума не децата ви?

  • 7 459
  • 122
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 493
За моя радост и двамата първо казаха МАМА !

# 61
Първата дума на дъщеря ми беше "де-де",а после "та-те" Peace

# 62
  • Мнения: 171
Като изключим повтарянето на срички от рода на "та-та", "ма-ма" и пр., първата и смислена дума беше "кокъче" / в превод- "копче" /. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 3 569
Първо "мама" то се знае.
После каза "айде" - турска дума ... no comment

# 64
  • Мнения: 3 154
Мойта първата е била "няма" Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 3 447
Първата дума на 4 месеца беше "гей" Embarassed, ама не знам дали се брои Joy
Иначе първото смислено и употребено на място нещо беше "дай ам", след това "айде" и "айде дай". В момента повтаря "да", "не" и "ох", ама безразборно. Мами, татковци и други роднини тепърва чакаме Hug

# 66
  • Мнения: 1 393
Каката каза баба,а малкия тата  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 98
първо каза ба-ба ,доста след това ма-ма

# 68
  • Мнения: 4
и аз да реша да напиша нещо.
Чудех се дали думичтата "ЕЙ" се брои /или е като агуто дето уж всички бебоци го казват/, но днес ме убеди - знае човека че е обръщение Wink. Докато го кърмех се загледах в ТВ и той "ЕЙ", обръщам се към него и той се ухилва,пак започва да яде и аз пак - ТВ,а той пак ЕЙ - явно така е решил че се казвам Joy

# 69
  • София
  • Мнения: 596
пръво каза де-де, после ма-ма, ба-ба и та-ти, - в този ред

# 70
  • Мнения: 369
Първо каза кола и кака ,а нямаше кака до нея .А после баба Sick,тата и нааааааааааааааааааааааай накрая мама и то с много подкупи от моя страна с бомбони Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 1 238
Мама  Grinning Grinning Grinning Grinning ама незнам дали на мен го каза  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 72
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня каза първо "ма-ма"  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 3 405
Ники си каза името, но ето така: Нини Grinning

# 74
  • Мнения: 1 561
На дъщеря ми първата дума бе та-талмама каза едва към годинка  и то с едно мечешко звучене, а аз съм фиданчица.Защо ли ???

Общи условия

Активация на акаунт