Връзка със семеен мъж

  • 24 202
  • 467
  •   1
Отговори
Здравейте, често чета форумите макар да не семейна.
Може би не е тук мястото да споделям и търся съвет, но се чувствам объркана и безпомощна и нямам към кой да се обърна.Освен това се срамувам от това което правя...срамувам се да го споделям с хората.

На двайсет и няколко години съм. Той на много повече. Преди повече от година и полвина покарай работата ми се запознах с прекрасен мъж - за съжаление най-прекрасния за мен. Когато го срещнах имах приятел, с който живеехме заедно , но нещата не вървяха добре и беше време да се разделим...
Този най-прекрасен мъж ми каза, че е женен на първата ни официална среща. Познавахме се около месец и нещо преди това....
Не знаех подробности когато го видях, не знаех че има две деца...10 минути след като го бях видяла си казах, че това е този който търся...това е човека от когото имам нужда...че искам деца от него..звучи много странно и з амен, защото като цяло съм по-практична, рядко залитам....но този път...този път сякаш няма да се пусна...

Виждаме се 2-3 пъти седмично за вечери, за кафета и за секс..говорим си , чуваме се,...чувствам го и близък и далечен..
Никога не питам за жена му. Когато той каже нещо - се чувствам зле...

Влюбена съм в него. И това продължава толкова време.
Секса е страхотен. Не разчитам на него нито за пари, нито за помощ...Липсва ми само вечер когато си лягам, сутрин когато се будя, на празниците...Никога не бих позвънила в неподходящо време, никога не бих го компрометирала...никога нищо което да нарани него или семейството му....Искам да е щаслив, но го искам повече време с мен,....

Какво да правя с тази връзка? Как да се откажа? Как да си отида?
Никога не сме говорили за любов, за чувства...никога не съм му казвала как се чувствам, защото ме е страх....ужасно много ме е страх, че ще го изгубя...
Когато е близко се чувствам някак пълна и завършена.

Срам ме е от тази връзка , но може би това до момента е по-истинска връзка от всяка друга която съм имала.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 844
никой не може да ти каже как да постъпиш с тази връзка,най-малко ние-просто непознатите от форума.
сама питаш как да си отидеш-значи навярно усещаш,че тази връзка няма бъдеще,така е и според мен.
знаеш,малко мъже се развеждат с жените си,заради авантюра,а ролята на любовница е тежка и едва ли си заслужава.
изживей тази любов,вземи каквото можеш от нея,наслади й се,насити й се,ако можеш.раздялата рано или късно е неизбежна-не възлагай надежди и не крои планове.

# 3
  • Мнения: 776
Майка ти не ти ли е казвала да не се забъркваш с женени мъже ?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 825
Пиши ми на лични, ако желаеш да чуеш една истинска история. За протокола, колкото и да те боли, зарежи го. Годините ще минат неусетно и както си мислиш, че имаш време, ще станеш на 30, после на 40 ...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Този род връзки или ги прекратяваш в зародиш или се примиряваш с положението. Това са за мен вариантите. При първия, болката от раздялата е силна, но отшумява много по-бързо от очакваното. При втория вариант, болката и терзанията са за неопределен и много дълъг период от време. Решението е твое.

# 6
  • Мнения: 776
Този род връзки или ги прекратяваш в зародиш или се примиряваш с положението. Това са за мен вариантите. При първия, болката от раздялата е силна, но отшумява много по-бързо от очакваното. При втория вариант, болката и терзанията са за неопределен и много дълъг период от време. Решението е твое.

Много добре казано  Peace

# 7
  • Мнения: 2
Поредната партенка...  Wink
А ако говорим сериозно:"Връзка със семеен мъж" - мнооо тъпо.... Hug

# 8
  • Мнения: 22 414
То няма какво много да се каже по въпроса....
Или го зарязваш и страдаш известно време....
Или продължаваш така и страдаш доста дълго време....стоиш сама през по-голямата част от времето....надяваш се на подаяния и някой друг час, когато има време...и толкова.
Ти решаваш, той няма право на глас в случая.

# 9
  • Мнения: 593
 newsm50

Мисля, че това е само увлечение, обсебена си, защото не можеш да го имаш напълно.
Или можеш, да но на каква цена - едно разбито семейство и две деца на които да отнемеш бащата.
Ама какво да се прави, живота си е твой, избора си е твой.
Пък и не си го вкарала насила в леглото си, сам е дошъл.
Аз съвети няма да ти давам.
Не искам да съм на твое място, още по-малко на мястото на жена му (да пази Господ)  Praynig

# 10
  • Мнения: 494
Няма средно положение! Или се разделяте или оставаш с него, но и в двата случая си обречена да страдаш. Ти винаги ще си на второ място в живота му .За тебе ще бъдат отредени обедните му почивки, а свободните му дни ще са за семейството му .
Затова може би варианта да се разделите е по-удачен, пак ще боли дълго време и няма да забравиш миговете прекарани заедно, но с времето ще ти стане по леко.

# 11
  • Мнения: 41
Той ти е казал ,че е женен на първата ви официална среща ??? А ти с какъв акъл си легна с него тогава... Дано не ти се връща някой ден

# 12
  • Мнения: 2 013
Това ми е отговора :

http://vbox7.com/play:deec5c8b

# 13
  • Мнения: 4 450
Аз пък бих те посъветвала да му кажеш в прав текст за чуствата си и колко ти липсва. И развръзката ще последва - или ще го получиш или не. В противен случай тая псевдовръзка ще  "изяде" най-хубавите ти години, докато седиш вечер сама  и въздишаш по форуми.
Въобще не проумявам как хубави млади момичета влизате толкова баламски в такива отнощения. Това е някаква тотална липса на чувство  за самосъхранение.
П.П. Сега се сещам, че някъде в нета, бях чела съвет любовницата да пусне смс до съпругата. Демек катализатор за нерешителни мъже. Не го прави, ако някой ти подхвърли тая идея, защото решението няма да е негово, а на жена му....
 

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Той е женен? Лошо... Винаги ще си втората цигулка.

Съжалявам за това, което пиша директно, но просто е така.

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт