Грахче, мишленце, бебоче.. - как наричате вашето бебе?

  • 3 084
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 550
Викаме му "жабчо". През първия месец беше много смешен след ядене. Като се напуха с мляко и му се надуваше тумбака. Отгоре и отдолу стърчат ждрьоляви ръчички и ждрьоляви крачета. Типично жабче!
Често му викаме и "шоше".

# 16
  • София
  • Мнения: 3 058
И ние му викаме бамбуча
също слънце, заю, съкровище, любов моя, златце
понякога и Мишленце, все пак се казва Мишо  Wink

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ние сме на сладунчо, сладуранчо, бебчо, мечо, коте, мацо. Жабо - когато я къпем, прасо - когато напада яденето с един типичен грухтящ звук.  Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 974
ооо много са:
Шушка-Мушка,
Бръмбарче,
Кържелче (баща и и вика така когато суче)
Меденка,
Кюфтенце,
Красавице,
Шушонка,
Пикла,
и мн. др
А също така често я наричам просто Велизара Laughing

# 19
  • Мнения: 5 228
До сега какви ли не обръщения милички сме използвали, в момента актуалните са Жужка, Шушка, Мъниче, Жуженце, Симпатичко.

# 20
  • Мнения: 5 299
Буболечка,Буба,Дунда...

# 21
  • Мнения: 251
Нани, бръмбарче, слънчице, мунка, пиленце, зайче, слънчевка, усмивчица и др.

# 22
  • Мнения: 636
Когато се роди - шушулка, въшчица Embarassed, топченце, пашкулче и т.н.
сега - бебче, бубенце, зайче, мило, дупенце, кюфтенце и т.н., а понякога и по име - Маги Grinning Grinning Grinning

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Като се роди-костенурка/приличаше ми на костенурка! Rolling Eyes/, но баща и не ми даваше... Laughing. Сега вече е БУБОЛЕЧКА и МИШЕ /все пак се казва Михаела!/

# 24
  • Мнения: 1 312
И ние така LaughingЗабелязахме,4е много се смее,когато дават рекламата на Фанта и аз обикновенно припявам Party..и от там-Бамбу4а или Хуба-Буба-Бамбу4орка,сладка мъни4ка мушорка Laughing!

# 25
  • Мнения: 8 505
Най-често дре,а когато много ни ядоса-малък бяс.

# 26
  • Мнения: X
До 2 годинки - зверченце (имаше много остри зъбки и примирах от болка, като я кърмех), сега - пиленце, през цялото време - миличко  Grinning

Обръщам се към нея с Руми, когато си говорим нормално, с Румяна, когато прави белички и с умалителни, когато се удари, тъжна е, разплакана или идва да се гушка в мама.

# 27
  • Мнения: 2 071
Шоша-боша и Ели-бели, много са напевни. СЪщо Еличка-хубавичка, патенце, буба, буболина и други подобни...

# 28
  • София
  • Мнения: 6 181
Червейче, картофче, пашкулче, но най-често прасчо или свинчо, въпреки че е много злояда, но вечно е омазана с нещо.
Напоследък си налагам да и казвам Ева, за да си научи името, но по-често е Евчо.
О-о-о забравих за ШЕВЧЕ и ВАШЕ КРАЛСКО ВИСОЧЕСТВО най-използваните от баща и. Напоследък дори и се кланя до земята и тя много се забавлява от това.

# 29
  • Мнения: 2 220
Писе, писенце (тези са ми любими), съкровище, миличко, мамина душице... и по-рядко с името му - Вики.

Общи условия

Активация на акаунт