Лечение на възпаление и секс...

  • 6 269
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте!
Вчера бях на контролен преглед при гинеколога ми и се оказа,че имам възпаление.Предписа ми лечение с Betadine,но забравих да го питам,дали можем да правим секс по време на лечението....Това са влагалищни песарии,с основна съставка йод.
Случвало ли ви се е да  се лекувате от възпаление?Дали ще мине само с един курс,или напротив?И може ли да се прави секс?Забравих да попитам доки,а все пак е важно...

# 1
  • София
  • Мнения: 44 014
трябва и на упътването им да пише, че не може Wink
принципно при лечение на възпаления, гъбички и т.н. като се слагат свещички не се прави секс.
да не говорим, че ако има инфекция или гъбички трябва и партньора да се лекува, защото иначе ти ще се изчистиш, а той ще ти го върне.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 014
нищо не ти пречи все пак да звъннеш един телефон и да питаш като имаш съмнения Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ами сега ще го зарадвам мъжо:crazy: ....Аз си знаех,но все пак надеждата умира последна....Не съм ги купила още,защото доки каза да ги почна след като ми свърши МЦ,затова немога да прочета упътването.До сега лекувахме течение,тъкмо свърших със песариите за него и се оказа,че ще почваме други,за възпаление.Добре де,аз и друго да питам...защо не ми каза още първия път като ходих на преглед,че има възпаление?Тогава си ме прегледа хубаво,изписа ми свещички за бялото течение и ми взе цитонамазка.И когато отидох за резултата от нея,тогава ми каза,че му излиза възпаление...това не се ли вижда на преглед?Или се хваща само с цитонамазката?Досега не съм имала и ми стана странно защо при прегледа не се установи... Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 44 014
ако всичко се виждаше на преглед нямаше да има нужда от цитонамазки и микробиологии Wink
може течението да се дължи на това възпаление например....не знам.....

# 5
  • Мнения: 2 160
Не може за се прави секс по време на лечение..

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
ако всичко се виждаше на преглед нямаше да има нужда от цитонамазки и микробиологии Wink
може течението да се дължи на това възпаление например....не знам.....
Права си  абсолютно WinkА това за течението и аз си го мислех...

# 7
  • София
  • Мнения: 44 014
ще издържите 1 седмица Wink
питаш ли го моят - горяха ми раничка...цял месец секса е мираж Simple Smile))

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
ще издържите 1 седмица Wink
питаш ли го моят - горяха ми раничка...цял месец секса е мираж Simple Smile))
Aми ние вече издържахме една седмица,тъкмо мислехме,че всичко свърши,а се оказа,че тепърва почва...и няма да е една,а две........поне дотогава имаме малко време:mrgreen:

# 9
  • вкъщи
  • Мнения: 704
е малко въздържане трябва по време на лечениетодо колкото знам за месец

# 10
  • Мнения: 2
И аз в момента лекувам гъбички с "бетадин" и генеколага категорично забрани секса,носенето на прашки и стегнати панталони.По принцип при всяко такова лечение секса е напълно забранен  Twisted Evil !А някой лекувал ли е гъбички с "бетадин" има ли ефект,че вече какви ли не лекарства използвах и ефект никакъв,вече губя надежда?

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Бетадин ми е изписван за ''вътрешно изгаряне'' на раничка.Помогна ми.За гъбички незнам. Peace
Сега пак ме лекува с тях,но за възпаление и то на шийката.Незнам дали ще помогне,рано е да кажа.Резултата не ми е излязъл още.

# 12
  • Мнения: 306
Никакъв секс докато продължава лечението, че даже и малко след това. А партньора ти лекува ли се? Да не ти го върне след това и пак наново  newsm78. Мъжете им е много неприятно когато им кажат че трябва да се лекуват заради женски проблеми, но в крайна сметка и те са потърпевши и трябва да са съпричастни.

# 13
  • Мнения: 87
Разбира се, че не трябва да се прави секс по време на такова лечение, до три дни след слагането на последната глобула.
И хайде малко по-спокойно, никой не е умрял, защото не е правил секс 3-4 или 4 седмици.
Нали е по-важно да се излекува възпалението.  Hug

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Грозна Гейша,права си,просто е неприятно....то е ясно,че се трае.Вече месец стана и си траем.....кво да правим. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт