НОРВЕГИЯ - шарена Великденска тема №34

  • 19 885
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 062
Да дам отчет и аз Grinning Готова съм с яйцата, макар че този уикенд работя, та няма да бъде съвсем празник, ама........
Винска, само да не си се обадила като си в Осло Naughty Иначе започвам да се ослушвам за други работи, макар че не знам още какво искам Mr. Green Договора ми е до края на август, така че време имам.
Мишелка, за работата вече не ми се и мисли. Просто стигнах моята граница на - " Да изчакаме да видим какво ще стане".
Ели да се забавлява и за мен на Канарските острови Laughing
Десипетрова - аз лично не знам. Но ако приятеля ти е норвежец да се обади да пита.
Норка, абе проблемите нямат свършване ( иначе сигурно щеше да ни е скучно може би Thinking ). Ти се явявай тук поне от време на време Hug
Бисера_Тин - ако четеш тук - изчисти си кутията.

# 76
  • Мнения: 977
Молинке, мила, още ли не си намерила това "ю"...  Joy

Ох, моето момченце се прибра капнало.
Естествено отново мръсно... Много му допадна да се въргаля из мръсотията в двора. Не мога да смогна да го изпера.

Обаче ме притеснява едното му ушенце.
Откакто тръгна на градина нали все реве и се задръства от секрети.
В .бг установихме, че не чува с едното ушенце. Водихме го на лекар, изписа разни капки, но днес като се прибра и каза, че пак го боли /за чуването - не чува с него/...
Та ще трябва и тук да го водим. Дано ни препратят на специалист УНГ и дано му помогнат...
Дадах му панадол да го поуспокои и го приспах, че едвам стоеше на краченцата си от умора...

Не ми остава възможност сутрин да говоря с възпитателките, понеже все плаче и бързам да се измъкна, но днес като подпитах жената спи ли на обяд, опитва ли се да легне тя ми отсече - "Не съм го питала."...
Та, Бобче, какво остава да ги моля да го приспиват...

Само ме скастри, че него сме го взимали винаги един от последните. Че му идвало в повече да е по цял ден на градина.
А на мен ми е трудно да го взимам, да го обличам и да се мъкнем до нас... Баща му като свърши работа и го взима. Но нима трябва да се обяснявам за всичко, при положение, че градината работи до 17ч., а ние около час преди това го взимаме...

Знам, че не му е леко на миличкия, но някак ще трябва да се нагоди.
Не спи, не се храни там, а иначе виждам, че е жизнен, интересно му е там.
Този рев сутрин си го обяснявам с това, че не е свикнал да е откъснат от мен и че иска да ми полаже колко ме обича...

Дано при вас, Роси, да е по-лесно с адаптацията.
Колкото до работата - стискам ти палци! Wink

Деска, в събота ще ходим да взимаме като вашето моторче.
Все за него говори. Wink

# 77
  • Мнения: 200
Здравейте на вси4ки в този хубав ден  Grinning

Винце развесели ме и мен с това бебе дето се смее  Laughing
Битърсуйт   получих днес отговор от българския консул в  Лондон,4е мога да пътувам с ли4ната си карта до вси4ки страни в ЕС.А аз изри4но под4ертах 4е ще летя и то от Норвегия.Така 4е ще си принтирам отговора му и а да са се заяли с мен на Хийтроу  Sunglasses Laughing
Аз в на4алото на ЙУли ще си ходя в България за 3 седмици,  Mr. Green
Приятна ве4ер на вси4ки  Grinning



Молинка, да не се засечем по летищата Mr. Green! И аз тогава се прибирам. Laughing
Винска, бебока е голям фен и нас ни пукна от смях. Joy
Норче, грешка нямаш Hug! Изпълнителна си Grinning !Ивонска е фурия покрай каките. Crazy Не ми се мисли в събота като си тръгнат . Sad
Мишелке ,аз по едно врема на Сливова ракия щях да се применувам  Mr. Green,ама с Винска щяхме да сме конкуренция в бранша ,та за туй плодче си останах .Ама ако рекнеш ще ти вляза в положение и ще се променя временно. Peace
Иначе тук днес ни затрупа ,очертава се буря  Crossing Arms.А вчера  едно откачено време такова в цялостното ми пребиваване тук не съм виждала. Един час сняг, половин слънце .
Айде това от мен за сега! Hug

# 78
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мишелка, остави ти какво ти говорят. Ти си настоявай иска не иска, да го слагат да спи всеки ден по едно и също време. Няма да ти откажат, няма да им се даваш. А, че те скастрили- голяма работа. Имаш правото да си го взимаш когато си искаш до края на работното им време и както ти е удобно на теб, така си направи плана. Плащаш си за услугата и ще трябвада се съобразят.  Peace

Винска, надявам се тези дни да имам време и да успеем да се видим. Голямо търчане имам тези дни, понеже купуваме кола и то на мое има и мъжо ме води насам и натам, та немога да се откъсна  Confused

# 79
  • Мнения: 200
Момичета, имам едно питане  newsm78Сестра ми си купи цвете в саксия и иска да си го вземе в България ,но сме леко притеснени да не и направят проблем в Осло .Пренасяли ли сте си цветя или да знаете как стои въпроса?
Айде, помагайте ши почерпя Laughing

# 80
  • България
  • Мнения: 1 090
Сливке, видя ли каква съм изпълнителна Wink Grinning Hug.
Ина4е за китките и ние сме със същия проблем(ако мога така да го нарека Laughing), майка е харесала едно цвете у нас и иска да си вземе стрък, мисля 4е е възможно. Но за цели саксии не знам , може би другите знаят...
Винцето, трябва ти 4астен самолет на теб май  Sunglasses,
Роска
, той моят проблем хи4 не е за ранообразяване на живота, такова разнообразие не пожелавам на никого ,ама няма да се оплаквам, винаги има по- лошо Thinking







# 81
  • Мнения: 1 062
Норка, разбира се че не е, ама след всички препятствия, които трябваше да преодолея заради Ели, започнах да гледам по философски на живота.
Сливка, не знам за цветето. Обадете се на митниците, не на Гардермоен - те няма да ви отговорят ( пробвала съм ).
Мишелка, Боб4енка е права - казваш им какво искаш и точка по въпроса. След като в други градини го правят, не виждам защо вашата да е изключение.
Времето е супер и аз естествено съм на работа Sad
Приятен уикенд.

# 82
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
уф... те пък на митницата като отговорят....... ooooh!

# 83
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ааа на мен ми отговориха. Добре се разбрахме с тях. И колета си получих и всичко.  Peace

И тук времето е чудесно, Йована яде и юруууш- навън  Grinning

# 84
  • Мнения: 2 786
Привет Simple Smile

Норче, ние се преместихме, но нещо стана с телефона ми и изгубих половината номера (та и твоя  Rolling Eyes )
Прати ми едно СМСче да те добавя пак и да се уговорим за някоя срещичка  Peace
Тия дни времето ми харесва, а и най-после имам свободно време за развлечения  Grinning

Бобче, цунки на Йована и хубав уикенд на всички   Wink

# 85
  • България
  • Мнения: 1 090
Роска, така е Hug , и аз не съм от тези дето мрънкат за глупости (поне ве4е не  Wink), но това ме съсипа, въпреки вси4ко, трябва винаги да се гледа позитивно, независимо от обстоятелствата Peace.


Щастлива, аз се контузих наскоро(отгоре на вси4ко друго Mr. Green) и съм с разтегнат менискус, дано да не стане по- сериозно. Та сутрин едва се тътря до работа и обратно у нас. Едва ходя, та като се оправя, може да се видим с тебе...Добре , 4е в работата са готини, да са живи и здрави, та ме кътат и ми позволяват дори да си ка4ам крака нагоре, е , не на бюрото 4ак Joy

4естит български Великден и хубав уикенд!

# 86
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
И от мен весело прекарване на празниците  Hug


Отивам да боядисвам яйца  Grinning

# 87
  • Мнения: 977
Весел Великден и от мен!
И ние току що сварихме яйцата и ще ги боядисваме.  Hug

# 88
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Христос Возкресе!

Бъдете благословени и Бог да е с вас!




# 89
  • Мнения: 1 062
Воистина воскресе.
А аз отивам да се трудя Sad

Общи условия

Активация на акаунт