ДБМ - Русе - 10

  • 37 606
  • 807
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 577
DjastaPrasta, благодарности от пазарджишката група Hug Hug Hug
невероятни емоции е имало на карнавала!
Браво момичета!  bouquet

# 31
# 32
  • Мнения: 141
Аничка, честита най-голяма радост newsm07

# 33
  • Мнения: 395
Знаех си, че вторник ще си имаме бебе  Crazy
Аничка, пожелавам ти най-прекрасното и здраво бебче да расте пред очите ти и да се превърне в един стойностен и добър човек, като майка си  Heart Eyes

Snegina винаги съм знаела, че размера има значение Whistling ( за размера на обектива иде реч, да не си помислите друго).  Прекрасни са снимките   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 577
Дидк@ ,  Благодарности  Heart Eyes
Получих страхотни весели животинки

Мерси момичета за подкрепата  Hug

И чета страхотна новина - имате си бебе в отбора  Laughing

Аничка, честито! Да е жива и здрава малката принцеса, много щастливи мигове  Hug

# 35
  • Мнения: 758


ААА, иема страхотна снимка на опашката на Котаракът в чизми  newsm10 smile3521

# 36
  • Мнения: 141
Snegina винаги съм знаела, че размера има значение Whistling ( за размера на обектива иде реч, да не си помислите друго).  Прекрасни са снимките   bouquet

 И още как newsm10

# 37
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Айде малко делово сега....
  среща ще правим ли?
Аз мога в събота Peace
Ходене до Дома в Брестовица за Р.Д. на децата-тая събота/ неделя,а може и през седмицата,тъй като те са ваканция,само трябва предварително да ги уведомим.
Аз както вече казах миналият месец,на мен ми е невъзможно да пътувам през април,така че се налага някой друг да извозва желаещите.

# 38
  • Мнения: 1 168
Ами за тази събота и неделя ще можем ли да се организираме за Брестовица?
За срещата - да кажем в събота - 14,30ч. в "Перлата". Според мен трябва да обсъдим идеи за следващи мероприятия не само за събиране на средства, а и за самите деца, така че ако на някой му хрумне нещо ... . Лошото е, че Пеониа няма да е тук за този уикенд! Казвайте и вие вашето мнение за часа и дневния ред!
За Брестовица ако е тази неделя /ако все пак има желаещи и можем да се организираме/, аз не мога да дойда. Ако е за 26-ти, рано ми е да кажа, но зависи от курса - ако отида на занятието, може и да не идвам на РД.

# 39
  • Мнения: 6 615
Аз предлагам среща тази събота , а ходене до Брестовица на 26.04.

# 40
  • Мнения: 1 287
И аз предлагам срещата да е тази събота.

# 41
  • Мнения: 470
Snegina , DjastaPrasta  невероятни снимки   bouquet.Уловили сте всички моменти.

Аз утре пътувам извън града,ако успея да се върна в събота може и да дойда,за неделя немога че мъж ми е рожденник,а малката именничка  Grinning и ще имат да ме черпят доста  Joy

# 42
  • Мнения: 1 287
Момичета,искам да ви помоля срещата в събота да я направим преди обяд,защото имаме семейно тържество в обедния час!И ако може да се съберем всички.

# 43
  • Мнения: 1 168
Ами аз съм ОК, но не знам дали някои хора няма да са до обяд на работа!
А може и утре след работно време.
Хайде казвайте, че време не остана! Ако няма други мнения, да разбирам ли, че остава първоначалния вариант за събота следобед или да ходя да засядам от предиобед в кафенето  Joy

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 20:29 от irina_vas

# 44
  • Мнения: 3 376
И аз съм "за" събота преди обед.

Общи условия

Активация на акаунт