Омръзнаха ми тези шарении!

  • 2 236
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 489
Вече ми се приискват дрехи с по-тъмни и по-убити тонове. Изморих се тотално от розово, зелено и светло-синьо.
Вече не ми се ходи и по магазините, направо се ядосвам.
Много ми отиват такива цветове, защото съм светла, но чак си мечтая за по-скучни цветове.

А пък съм много ограничена, защото почти навсякъде едно и също, хеле пък в Пловдив!

И за едно черно кожено яке за есента! И само дънки...

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Тук вече пуснаха новите колекции - цветовете са тъмни: кафяво, бордо, кармин, сиво и тъмно зелено. Разходи се до София!  Grinning  Щом си руса, кафяво много добре ще ти стои!
Аз от зелената вълна' си купих само един костюм, който е мноого бледо зелен, със сив оттенък, да не съм като всички. Обаче светло-синьото ми е любимо от години, имам безброй неща в този цвят (само св.сини якета- 4 бр. #Crazy)

# 2
  • Мнения: 588
Да бре,
еле пък тая фееричната мода, с многото волани - направо вече повръщам като видя пола с волани.
Всичкото циганка вече тръгна по улиците така с индийско-китайско  -цигански мотиви.
Я класика малко, ааааааааама ха!

# 3
  • Мнения: 6 155
На мен пък ми харесва да е шаренко  Grinning Обаче модата с тия волани, къдрици и щуротии... Sick                                                                     

# 4
  • Мнения: 2 596
Тук вече пуснаха новите колекции - цветовете са тъмни: кафяво, бордо, кармин, сиво и тъмно зелено.
О, значи това ще са хитовите цветове тази есен, супер. Много ги харесвам.

# 5
  • Мнения: 1 558
Aми в Халите в Пловдив бях приятно изненадана от едно магазинче, в което продаваха дрехи в бежово, капучино и шоколадово. Всички дрехи там бяха в тези цветове. Това определено не са моите цветове, но честно казано след всичката шарения и лъскави дрешки направо ми галеше окото.

# 6
  • Мнения: 5 500
Вече ми се приискват дрехи с по-тъмни и по-убити тонове.
Е, ми то дойде вече края на лятото и цяла есен и зима ще се находиш в убити тонове колкото щеш.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз не се водя от модата, нося туй дет ми харесва и ми е удобно. Е, да, воалчета няма да турна. А и на панталоните с връзки отдолу още не съм им свикнала, нещо май не ми допадат.
И мойто кожено яке е кафяво. Карах мъж ми да си вземе кожено яке, обаче ... те едни такива странни ... тъкмо бяха прибрали черните (по не знам си каква причина) и имаше разни червенки, сини ... Да му се ***** на човек.
Иначе имам и шаренки блузи, но предпочитам белите и черни.

# 8
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
В тази връзка - не мога да не се 'разпиша' и аз с нещо, което видях преди малко в друг форум и страшно ми хареса:



Ето и линк към някои есенни колекции:  Style

# 9
  • Мнения: 7 837
Розово - да, но ако става въпрос за Розовата пантера  Wink

Обичам да се обличам небрежно-елегантно. Да живеят джинсите и маратонките  Simple Smile  

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Таzи сутрин бях по някои магаzини и впечатленията са ми,  че цветовете zа есента / zимата са  лилаво, кафяво, оранжево, тъмноzелено, червено-кафяво и въобще раzлични нюанси на червеното, черно...

# 11
  • Мнения: 2 596
 CTramell, благодаря, много готини моделчета.

# 12
  • Мнения: 456
Освен цветовете дето изброявате по-горе, тук тази есен са хит джинсите и джинсови якета, поли , та дори и обувки. Мен лично много ме кефят.  Grinning. Аз също харесвам тези цветове, а в комбинация с джинси е супер!!! Flutter

# 13
  • Мнения: 2 596
Освен цветовете дето изброявате по-горе, тук тази есен са хит джинсите и джинсови якета, поли , та дори и обувки. Мен лично много ме кефят.  Grinning. Аз също харесвам тези цветове, а в комбинация с джинси е супер!!! Flutter
Ема, а джинсите какъв цвят са на мода, типично кафеви или и други. И още ситно рае или по-дебело?

# 14
  • Мнения: 456
Цветовете са тъмно кафяво, тъмно зелено, бежово, има едно мастилено синъо (много ефектно), както и зелено такова, черно разбира се, екрЮ. За това се сещам в момента. А за джинсите - ситно райе, даже има едни модели толкова ситно , че едва се забелязва и стои като велурено , но не точно. Та така  Grinning Grinning Grinning

# 15
  • Мнения: 2 596
Ема, много, много благодаря. Понеже обичам джинси и са доста топлички през есента и зимата, та затова те попитах. Пък и много ми допадат по-ситните, защото съм нисичка и това, което казваш е добре за мен. Така че, тръгвам на лов за такива джинси.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 493
Цветовете са тъмно кафяво, тъмно зелено, бежово, има едно мастилено синъо (много ефектно), както и зелено такова, черно разбира се, екрЮ. За това се сещам в момента. А за джинсите - ситно райе, даже има едни модели толкова ситно , че едва се забелязва и стои като велурено , но не точно. Та така  Grinning Grinning Grinning
Чудесно! Това наистина съвпада 99% процента с моите предпочитания! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 164
Не бързайте толкова-лятото е в разгара си GrinningПо добре лято и шаренийки, отколкото потоп и скучни дрехи.
Може и "циганско" шарено, но ми харесва и го нося с кеф, е , вярно не е приятно да сме като униформени, но всеки се старае да е фешън.Иначе и аз съм фен на джинсите и всички там нюанси на бежово-кафявата гама.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Мен пък не ме дразни "шаренкото"  Laughing
Вчера, разхождайки се по крайбрежната алея, имаше толкова много народ, и всеки облечен в нещо "шаренко" - много е приятно, радва окото, абе, лято е!!!  Grinning

# 19
  • Мнения: 4 212
Ако психолог 4ете темата доста анализи ще си направи, аз ли4но непознавам българка която да не оби4а 4ерно, кафяво, зелено и въобще тънмите подтискащи цветове. Какво му е на шареното? Комбинирано добре стои много елегантно и весело, придава празни4ен вид лятото, отделно полите на волани са страшно удобни за да се разхладиш, а не да се спарваш с впит панталон по тялото и обувки с платформа, ама стил "4у4арка". С моите 34 години и целулитни крака, не бих посмяла да сложа друга пола де. Както и да е , така или ина4е новите колекции за есента предлагат доста богата гама на " есенни листа" - жълто, охра, керемидено, 4ервено, нюанси на зелено, кафяво, сиво. Аз ли4но и зимата нося, бяло, 4ервено, жълто, светло синьо........... Grinning  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 7 186
На мен пък кафяво и зелено са ми най- гадните цветове. Sick Виж черното обаче много го уважавам. Naughty Шаренийките ми харесват за лятото, стига да не са циганийки.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 7 430
На мен също ми хареват цветните дрехи, но тук в квартала, в който живея не виждам кой знай колко хора така облечени...то пък индийки, арабки или черни да видя облечени така newsm78 Другото, което е, че не виждам никаква мода тук - всеки носи каквото има по магазините... и за мен е така трудно, да не се обличам като тях Confused
Както и Тея е написала - зимата също нося цветно - да се виждам от далеч в снега

# 22
  • Мнения: 2 489
Ако психолог 4ете темата доста анализи ще си направи, аз ли4но непознавам българка която да не оби4а 4ерно, кафяво, зелено и въобще тънмите подтискащи цветове. Какво му е на шареното? Комбинирано добре стои много елегантно и весело, придава празни4ен вид лятото, отделно полите на волани са страшно удобни за да се разхладиш, а не да се спарваш с впит панталон по тялото и обувки с платформа, ама стил "4у4арка". С моите 34 години и целулитни крака, не бих посмяла да сложа друга пола де. Както и да е , така или ина4е новите колекции за есента предлагат доста богата гама на " есенни листа" - жълто, охра, керемидено, 4ервено, нюанси на зелено, кафяво, сиво. Аз ли4но и зимата нося, бяло, 4ервено, жълто, светло синьо........... Grinning  Sunglasses

На мен също ми прави това впечатление за жените в България. Но наистина ми омръзна да се обличам прекалено шарено, даже и зимата половината ми дрехи бяха светли и шарени.
Когато се нанося на убити тъмни дрехи, сигурно ще ми се прииска нещо свежо.
На приливи и отливи съм.

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Важното е да има мярка. Няма нищо лошо в ярките, цветни дрехи, ама да не се накиприш от глава до пети в шаренко. Такива моми по улиците има много, захарна болест да те хване. Като папагалчета са.  #Crazy

# 24
  • Мнения: 5 500
Ако психолог 4ете темата доста анализи ще си направи, аз ли4но непознавам българка която да не оби4а 4ерно, кафяво, зелено и въобще тънмите подтискащи цветове. ...... Аз ли4но и зимата нося, бяло, 4ервено, жълто, светло синьо........... Grinning  Sunglasses

Ето ме, вече познаваш една!
За зимата имам две бели палта, едно бежово, розови джинси, светли дънки, шарени пуловерчета, бели също, имам само една малка черна рокля официална и тя е цялата брюкселска дантела.

# 25
  • Мнения: 2 489
Teya, изглеждаш на не повече от 24 години. Честно.

# 26
  • Мнения: 4 212
Ако психолог 4ете темата доста анализи ще си направи, аз ли4но непознавам българка която да не оби4а 4ерно, кафяво, зелено и въобще тънмите подтискащи цветове. ...... Аз ли4но и зимата нося, бяло, 4ервено, жълто, светло синьо........... Grinning  Sunglasses

Ето ме, вече познаваш една!
За зимата имам две бели палта, едно бежово, розови джинси, светли дънки, шарени пуловерчета, бели също, имам само една малка черна рокля официална и тя е цялата брюкселска дантела.


зна4и ставаме 2  Flutter

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бройте ме и мен.  Mr. Green И аз нося светли дрехи през зимата.  bowuu

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
луд на шарено се радва - това за себе си го казвам, пък и лудостта ме хич не е сезонна  #Crazy

# 29
  • Мнения: 1 558
Aз също никак не обичам кафяво, бежово и тъмнозелено, но по стечение на обстоятелствата униформата ми е точно в тези цветове. Ще се гръмна направо! Трябваше май да служа в друг род войски! Затова пък не ги нося в цивилния живот. Иначе черното си е класика в жанра. Иначе от една страна се радвам на свежите цветове, които се продават, но пък нещо прекалено шарено ми идва в комбинация, пък да не говорим за тия моди с тоя брокат и лъскави неща. Докато си намеря изчистен колан за дънки свят ми се зави.
П.П. Иначе съм твърда почитателка на синьото - всичко хубаво на този свят е синьо - небето..............морето................очите ми Embarassed!

# 30
  • Мнения: 1 975
сега излязоха на мода тъмните цветове - тъмно кафяв, тъмно син, тъмно 4ервен ...... ей такива есенни цветове  Wink

Общи условия

Активация на акаунт