Има ли фенове на лабрадорите?

  • 17 473
  • 72
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 492
Има ли тук фенове на най-готината /според мен/ порода кучета? Толкова добродушни,любвеобилни,послушни /зависи от възпитанието разбира се/, умни /не на последно място,впрочем това трябваше да е на първо място/,сладки,забавни и....какви ли още не.Това на снимката е Рой.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Има, има   Grinning
Много е красив твоя Рой  Crazy
Аз от пет месеца имам лабрадор, но породата ме очарова, страхотни кучета, толкова мъдри  Grinning

Това е госпожица Бриджит на осем месеца !

http://media.snimka.bg/2599/011453580-big.jpg

# 2
  • София
  • Мнения: 492
Сладурана е,общо взето като всички лабрадорковци.Моят днес как ме гледаше като излизахме за работа....  Shocked

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
А лае ли когато е сам в къщи, защото нашата остане ли сама  не спира  Sick
Даже,  когато съм си в къщи  е след мен винаги  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 117
Аз съм им голям фен! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 492
А лае ли когато е сам в къщи, защото нашата остане ли сама  не спира  Sick
Даже,  когато съм си в къщи  е след мен винаги  Crazy
Не,много е кротичък..Като се прибираме и носи чехли,или каквото намери,за да се радва с тях.. А като съм вкъщи и само ме преследва,като сянка ми е,не може аз да съм в кухнята,а той да е в хола примерно.Вечно присъствие имам зад гърба.  Joy

# 6
  • Мнения: 0
аз съм завинаги в плен на тази порода.моето любимо куче-робин беше голдън ретривър,но за съжаление се разболя тежко и почина преди една година.още не мога да го прежаля.това са най-благородните,най-мъдрите и предани кучета.той говореше с нас,беше другар на децата ми,но.......седем години бяхме заедно......така ,момичета,това са най-великите кучета на света!!!!! Cry Cry Cry

# 7
  • София
  • Мнения: 492
аз съм завинаги в плен на тази порода.моето любимо куче-робин беше голдън ретривър,но за съжаление се разболя тежко и почина преди една година.още не мога да го прежаля.това са най-благородните,най-мъдрите и предани кучета.той говореше с нас,беше другар на децата ми,но.......седем години бяхме заедно......така ,момичета,това са най-великите кучета на света!!!!! Cry Cry Cry
Така е,напълно съм съгласна  Peace

# 8
# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Зара е светличка като нашата Бриджит, много рядко виждам толкова бели  лабчета Hug

# 10
  • Мнения: 678
donika.t,да наистина,до сега съм виждала по млечно-шоколадови,и когато видях вашта,се едно виждам Заринито /така вика малката на Зарка/.
Вашата така ли е палава,направо полудява,купувам й играчки,за нула време ги изяжда,въжетата най- ги обича,но и тях ги разкъсва.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
donika.t,да наистина,до сега съм виждала по млечно-шоколадови,и когато видях вашта,се едно виждам Заринито /така вика малката на Зарка/.
Вашата така ли е палава,направо полудява,купувам й играчки,за нула време ги изяжда,въжетата най- ги обича,но и тях ги разкъсва.
Ами нашата откакто й мина първото разгонване много се кротна, палавка е, но тя още си е детенце, сега ще направи 9 месеца
А за играчките и нашата ги разкъсва, а играта с малкия  им е доста луда ooooh!

http://media.snimka.bg/2467/011189122.jpg

http://media.snimka.bg/2467/011189107-big.jpg

http://media.snimka.bg/2467/011189067-big.jpg

http://media.snimka.bg/2599/011453580-big.jpg

# 12
  • София
  • Мнения: 492
donika.t ,страхотна е вашата лабрадорка! И нашият така си играе с таткото..много е смешен  hahaha  Искрено се забавляваме с този нашия,такива физиономии прави..особено когато му говориш нещо и си върти главата много готино!  Two Hearts   И той обича въжета,ако може някой да го хване въжето и той да дърпа..еее голям кеф,по цял ден може да го прави,да не говорим колко обича вода..усети ли,веднага влиза,голям плувец е!

# 13
  • Мнения: 5 173
Любимата ми порода.
Мечтата ми е да имам такова куче и ще имам Peace.
За съжаление, ми е невъзможно да дам наведнъж парички за малко такова, та, бях готова да осиновя, но, за съжаление, пърия път, к ми показаха такава обява, ме бяха изпреварили, а 2 - правехме ремонт, предполагам животинчето щеше да бъде доста по-стресирано от шума и вс хора, които се мотаеха из нас Confused и не се отзовах.
Нищо, не губя надежда, че ще имам такава животинка. Харесвам светлите, като Рой и Зара Hug

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Шушулче, пожелавам ти някой ден да се сдобиеш с такова съкровище  Hug

Рой не е от най-светлите, ама щом казваш Mr. Green

# 15
  • Мнения: 5 173
Щом така ти се струва, мисля, че му е време да го изкъпеш Mr. Green (шегувам се де). Иначе, точно такъв цвят искам, да Peace.
Благодаря за пожеланието.

# 16
  • Мнения: 1
има има
това е дара на 2 години от Несебър. Hug



Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 11:35 от дара11

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Бриджит завижда на Дара за морето  Wink
Чух, че козината много им миришела от морската вода, как е при вас?
Питам, защото много искахме да вземем и кучето на море, но ме разобедиха заради козината и разстройството, което получавали от водата  Laughing

# 18
  • Мнения: 1
На Дара козината не и мирише
тя всеки път пие морска вода но неполучава разстройство
ако някой идва на сам да се обажда за среща Simple Smile

Бриджит от къде е

# 19
  • Мнения: 678
Когато разхождаме Зара на поляната точно там минава канал,чиято вода  прелива при дъжд или сняг.Усетили вода под краката си пощурява.Прибираме я кална до ушите,а пусна ли вода с душчето не престава да се вре отгоре му.Тази година ще я водим и ние на плаж.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197

Бриджит е от Магден, баща й е от Бургас  Grinning

Абе и ние си имаме река Марица, но  не е същото  Laughing

# 21
  • Мнения: 1
Щом сте от Магден това би трябва ло да ви е братче
http://dcforum.info/viewtopic.php?f=26&t=3373

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Да, Каспар е братче на Бриджит  Grinning

А бе вашата Дара да не би скоро да е имала рожден ден и да е същата Дара от форума за лабчета newsm78

# 23
  • Мнения: 1
http://dcforum.info/
от тук ли?
ако да значи сме ние Laughing

П.П видях темичката на Бриджит
ходили сте на изложба . чудя се как се справяте с другите кучета  #Crazy . Дара ако беше щеше да съм като пияна напред  назад  из ринга Naughty

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 19:53 от дара11

# 24
  • Мнения: 13 512
Не разбирам от лабрадори, но имаме в къщи една Багира .

# 25
Здравейте всички.Аз сам голяма почитателка на кучетата но лабрадорите са моята слебост.Имам си един в кащи и го обожавам.Той се казва Лео,златист е и е на 2 години(за жалост в момента нямам снимки да ви го покажа).На Лео му е време да си намери партньорка ако има някой заинтересуван да ми пи6е-Florena_5@abv.bg (ние сме от пловдив)

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
дара11, ами нямахме проблем с поведението й на изложбата, лежеше си и си чакаше реда  Mr. Green

monda, много ви е слаба госпожицата, незнам с какво я храните, но може да има и паразити !
И на мен лично ми стана неприятно, като видях в какви условия я гледате  Shocked

# 27
  • Мнения: 13 512
дара11, ами нямахме проблем с поведението й на изложбата, лежеше си и си чакаше реда  Mr. Green

monda, много ви е слаба госпожицата, незнам с какво я храните, но може да има и паразити !
И на мен лично ми стана неприятно, като видях в какви условия я гледате  Shocked

Ами гледаме я в двор, с още едно куче. Какви трябва да са условията? Храним я с гранули, с каквито храним и маламута. E, не мога да кажа,че ми е четвъртото слънце, но все пак се полагат грижи за нея .

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
И ние живеем в къща , но нашата живее с нас и не би се чувствала добре никъде без нас! Много е привързана. Това са кучета, селектирани за да живеят с хората и в помощ на хората и затова търсят близостта им и вниманието им непрекъснато. Обичат да вършат някакви неща за вас и да получават одобрението ви...под форма на някакво лакомство, глезотия, гушкане... Crazy
Извинявай, не искам да съм груба, но на снимката се виждат доста боклуци около нея  Confused
А, относно храната, може би има някакъв проблем, за да е толкова слаба, по-принцип тази порода са все пълнички, гледам, че имаш дечица, я по-добре й дай нещо обезпаразитяващо, да би да има глисти  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 492
Междудругото и аз мисля,че е слабичка..лабрадорите по принцип имат склонност към напълняване,но зависи как го храниш.Но Багира наистина е слабичка..
А нашия Рой миналата година си отживя на морето..такъв кеф беше във водата,направоо.. полудяваше! Като влезе във водата,си пийва от нея и след това като излезе и се въргаля в пясъка  #Crazy  голям идиот..

# 30
  • Мнения: 1
 
И на мен Багира ми се вижда слаба мисля че няма глисти защото би трявало да и е надуто коремчето
с  какви гранули я храните ?

# 31
Здравейте ! Аз също имам лабрадор  казва се Арчи и на мен той ми е третото слънчице  най-малкият  ми син! На 11 месеца е голям щурчо  и ние го взехме уж за малко вкъщи смятахме да го подарим на татко но аз и децата се влюбихме и край вече даже спи при нас Heart Eyes

# 32
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Лабрадорите и ретривърите са най-благородните
кучета. Те са аристократите на кучешкия род.
Всъщност обичам всички породи кучета, уличните
също. Като ме погледнат с тези благодарни очи
направо ме стапят.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197

На 24.05 бяхме на родова среща с братята и сестрите на Бриджит, ето малко снимки да се нагледате на лабковци Crazy

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=382264

Похвалете се и вие нещо, как са вашите кучета Hug

# 34
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Колко се изкефих с тези снимки   bouquet

# 35
  • Мнения: 5 173
Колко мн бау-бау на 1 мястоооо Hug.
Къде се състоя срещата?
Питам информативно.
А Бриджит да живее в Кършиака или Изгрев?

# 36
  • Мнения: 678
Дони всичките ли са на вашата възраст,личиси ,че мъжките са по-едрички.На едната снимка видях дете седнало до куче.Мале,нашта Зарка,ще те изяде с дрехите ако седнишна земята до нея.Много е палава,комшийката/тяхната е на 2 г/ казва,че щяла да се кротне на около 1,5 г.Направо нямам търпение да я видя легнала и да спи около мен.Една вечер я оставих да спи пре мен,мъжо беше нощна,малката при майка ми и викам,айде Заре да спим,първо не ме остави на мира и второ посред нощ ме събуждаше с лапи и душене.След малко ще кача някоя снимка.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=383190&pid=12586636

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 23:15 от Пепито

# 37
  • Мнения: 641
Здравейте,
и ние си имаме лабладор - на 3 години и момиче. Много мили и любвеобилни, детски кучета са тез душици
Ето я и мойта черна Ерна

# 38
  • Мнения: 5 173
Страхотен ъгъл си хванала, може ли да си я сваля? Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Шушулче, в Смирненски сме Grinning
Пепи, всички са на една възраст, днес правят 10месеца, а това куче - кротичкото, седнало до дете е нашето  bowuu, но детенцето не е моето, Бриджит много се кротна след кастрацията, не че не щурее, като се прибере някое от децата веднага им носи  играчка да играят  Crazy
Добре дошла на  Ерна  Hug

# 40
  • Мнения: 641
Мерси за топлото посрещане! Много са ви красиви лабитата Hug
Шушулче, разбира се че може Hug

И ние сме кастрирали Ерна, още беше на 4 месеца, преди първо разгонване.
Чакам с нетърпение малчо да порасне и да видя какви щуротии ще правят с Ерна или да ги намеря легнали на земята свити на кълбенце Laughing За сега само носи играчките си на дечко и не може да разбере защо не и давам да му олиже лицето Mr. Green

# 41
dda tova e nai qkata poroda na sveta labradorite i goldun retrivur strahotni ku4eta .Moito e veche na godinka i 2 meseca kazva se Tara i vse oshte se durji kato bebe  Flutter Confused Taa i tq mnogo obicha vujetata kato Roi nqkoi da i go durji a tq da go durpa ...  Grinning No problema mi s neq e 4e izqde cqlata kushta  ooooh! Sick Kogato ostane sama zapochva da qde vsichko masata stolovete biuroto ... a i drugoto neshto kogato q izveda navun sled kato q pusna ot kaishkata vobshte ne slusha edva q hvashtam  Flutter Whistling Laughing  :

http://www.album.bg/monity__lom/images/13904558/
http://www.album.bg/monity__lom/images/13904555/
http://www.album.bg/monity__lom/images/13904556/
http://www.vbox7.com/play:1c80accd

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Красавица е Тара  Crazy Въжета и ние много обичаме да дърпаме!
нашата много рядко остава сама в къщи и поради тази причина сигурно нямаме големи щети !
Оставяйте й някакви играчки, а за бягането ние я научихме с кренвирш давам й да го подуши и тя се върти около мен, като се отдалечи малко я викам и й давам наградка, научи се за един месец  Peace

Имам въпросче за  олесяването на козина по ставите, типично за лабрадора, дали и вашите кучето го имат ?
На Бриджит от извесно време на едното краче й загрубя кожата, доктора каза да мажем с вазелин, някой ползвал ли е  newsm78

# 43
ami za sega ne sum zabelqvala da ima neshto takova ... aa za tova s krenvirsha az go praveh sushtoto obache sus granuli ii ne se poluchi moje bi greshkata mi beshe oshte predi godina pred nas ima ulica sus natovareno dvijenie i kogato Tara beshe malka ne smeeh da q pusna ot kaishkata za da ne q blusne kola ii sega sigurno si misli che pusna li q vednuj :d tova e raq Grinning ee nz dano kato porasne malko poveche da se poopravi ,,  Praynig Wink aa i vashata bridjit e golqma sladurana  Heart Eyes Wink

# 44
  • Мнения: 1 146
Поздрави на "братовчедите"! Аз имам голдънка на почти два месеца и вече здраво щурее из къщи, нищо че изглежда като ангелче

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Момичета, вижте какво преживява едно лабче, останало без стопани, нека който  има възможност да помогне  Sad
http://forum.dog.bg/-t28696.html

Alexiana, страхотно бебе си имаш  Crazy

# 46
  • Мнения: 15
Моля за помощ,купихме си  лабладор ,мъжки на год и шест месеца няколко дни вие,каква е причината.Тревожим се .

# 47
  • Мнения: 641
44Dani, всякаква може да е причината. Кога вие – като е сам или по друг повод? Да не би да тъгува за хората, които са го гледали преди – куче на година и половина, сигурно е било привързано към предишните стопани. Може и нещо да го боли...
Успех дано откриете какво го тревожи.

# 48
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
Имаме си лабрадор и просто си го обожаваме!
Запознайте се с най-обичания член на семейството ни.
Пази стаята на децата.


С "колегата си" Мъри (живее при майка ми)


Не може този красавец да устои на вода и храна. Винаги е готов за още една порция...  Laughing

# 49
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
Моля за помощ,купихме си  лабладор ,мъжки на год и шест месеца няколко дни вие,каква е причината.Тревожим се.

Нашият вие когато страда за разгонена кучка. Може би имате наоколо такава и той си го изживява.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Моля за помощ,купихме си  лабладор ,мъжки на год и шест месеца няколко дни вие,каква е причината.Тревожим се .

Аз съм гледала само женски кучета и не мога да ти дам съвет, но може да попиташ в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=441985.0;topicseen
Radika, много красив пазач си имате на детската Crazy

# 51
  • Мнения: 3
Espa,Radika,Violenza-    bouquet  :bouquet:44Dani  Ви благодари за  отзивчивостта,помогнахте .

# 52
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
88_Jaki, 44Dani  , какво му беше на лабчо? Защо е страдал?

# 53
  • Мнения: 15
Radika,кучето виеше,но сега е добре,по-вече внимание,игри,разходки решиха проблема.Тъгуваше по старите стопани ,там е бил в компанията на още две  кучета.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 141
И ние от петък сме горди приятели на лабче. Много е кротък нашия, чак се притеснявам. Яде, спи, пишка, ака, играе 10 минути с играчките си и основно с моите чехли и пантофи, хапва и се оттегля да поспи. Нормално ли е това? на 36 дни е, тежи 2.700. Взехме го в петък 2.500. Не е ли малко дребничък?

http://kali08.snimka.bg/animals/archibald.443458.15943272

# 55
  • Мнения: 678
кали 08,не е слабичък.Нашата я взехме на 56 дни 4,500 тежеше.Лабрадорите са склонни към напълняване.

И да кажа,Зарка  никога не съм я виждала да спи така кротко,тя постоянно дивееше,чак сега на 1г, започва да се успива,но като чуе лек шум и скача.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 141
И да кажа,Зарка  никога не съм я виждала да спи така кротко,тя постоянно дивееше,чак сега на 1г, започва да се успива,но като чуе лек шум и скача.

Ох, дано да е вярно твърдението, че на мързеливи стопани им се падат мързеливи кучета, че нещо толкова много ентусиазъм като на Зарка, ще ни дойде повече. Малчо спи уж кротко, но при всеки лек необичаен шум скача и е готов за игра.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
кали 08, много е сладък бебока Crazy
Малки сте още и това е нормално, нашата до 4 месец спеше много и по цяла нощ, щом си играе нямате проблем  Peace

# 58
  • Мнения: 678
И да кажа,Зарка  никога не съм я виждала да спи така кротко,тя постоянно дивееше,чак сега на 1г, започва да се успива,но като чуе лек шум и скача.

Ох, дано да е вярно твърдението, че на мързеливи стопани им се падат мързеливи кучета, че нещо толкова много ентусиазъм като на Зарка, ще ни дойде повече. Малчо спи уж кротко, но при всеки лек необичаен шум скача и е готов за игра.


А не е вярно това твърдение,преди имах подобие на болонка,тя спеше постоянно,и като речеш да я закачиш зада игреете,само изръмжаваше и се усамотяваше на някой друг диван.Толкова мързеливо куче нямаше.Ти го извеждаш на разходка,то сядаше на пейката и гледаше как играят децата в пясъчника.

А лабрадорите  са игриви,весели и любвеобилни кучета.

# 59
  • Мнения: 641
44Dani, много се радвам, че сте открили причината и лаби се чувства добре вече.
кали 08, много ви е сладко малкото лабско дете. Но твърдението не е вярно за мързеливите стопани и кучетата Simple Smile. Малките лабчета (както и всички други малки кученца) са много игриви и имат нужда от много внимание и игра и отделено време за възпитание. Хубавото е, че това после се отблагодарява многократно. Лабчетата се подават много лесно на обучение и след това имате едно прекрасно, любвеобилно и дисциплинирано дете. Heart Eyes

# 60
  • Варна
  • Мнения: 141

А не е вярно това твърдение,преди имах подобие на болонка,тя спеше постоянно,и като речеш да я закачиш зада игреете,само изръмжаваше и се усамотяваше на някой друг диван.Толкова мързеливо куче нямаше.Ти го извеждаш на разходка,то сядаше на пейката и гледаше как играят децата в пясъчника.

Joy Joy Joy

# 61
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
къде зачезнаха стопаните на лабрадорите?
 
Party Party

# 62
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ехее, сега я откривам тази тема.
Страхотни са всички.
Аз също имим лабрадорка- Хайре, на две години и половина.
Ето я и нея.




# 63
  • Мнения: 21
Здравейте, искам да помоля за съвет.Утре ще ходим да оглеждаме едни черни лабчета(подарък за приятелка).
Бихте ли ми казали какво точно да гледам? EmbarassedВ смисъл, знам как трябва да изглеждат,но все пак ако има тъкости при избирането на сладур моля да ми ги кажете Grinning
Благодаря предварително  bouquet

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
tais, имаш страхотен пазач на бебо  Crazy

juliqzh, прочети тук, много добре е написано Peace
http://www.dcforum.info/viewtopic.php?f=4&t=15
Дано приятелката ви е отговорна, защото това ще е подарък за поне 10год Laughing

Ето малко снимки и от нас:

http://donikatodorova.snimka.bg/animals/bridjit.450192.0.big#

# 65
  • Мнения: 21
violenza,  bouquet,много благодаря статията е много полезна.Човека каза,че родителите имат родословие. Доколкото знам трябва да са им правили тестове за дисплазия(мисля,че така се казваше гадното заболяване на ставите).Това дали има значение,в смисъл чела съм отдавна,че заболяването май е генетично Sad

П.П.За приятелката ми мога да кажа само,че по-отговорен и любящ човек рядко се среща.Затова сме избрали тази година подаръка й да бъде най-желания отнея Grinning

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Дисплазията е наследственна, попитайте родителите дали имат снимки за дисплазия, те по принцип са задължителни преди заплождането, но повечето стопани си ги спестяват и от там идват проблемите Tired
От къде ще купувате кученцето, надявам се не от зооборса Praynig

# 67
  • Мнения: 21
Не,от човек е доколкото разбрах няма 10000породи,а си гледа само черната лабрадорка.И аз не съм фен на зооборсите EmbarassedЗасега не се сещам за други въпроси.Мерси много за отзивчивостта.
Утре ако вземем кученцето  ще кача снимки, въпреки,че няма да е мое. Sad
Ама за кадемче, по-нататък да си взема и аз представител на тази превъзходна порода  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 492
Ееехеее откога не съм влизала тук и гледам много нови попълнения имаме..супер!
Радика  кучо е уникален!  Heart Eyes
На нас сега ни пада козината  и е АД!! А както виждате сме и с бебе и положението е плачевно.Вие как се справяте с този проблем?
Иначе ние цяло лято бяхме на море,по-точно Рой де,аз бях тук в София и раждах  Mr. Green ,там от водата почна да му мирише много козината,та беше на лекар,оказа се,че е хванал краста в ушите,затова си тръскаше главата нон-стоп,та инжекции,ала-бала,но се оправи бързо де.И така,сега сме още на вилата,не сме се прибирали в София,тук ни е екстра,а и на него най-вече  Peace

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
С козината и ние се борим, от два месеца й давам едни таблетки - немска бирена мая, има ефект, даже вече пропускам някой ден прахосмукачката Mr. Green
През ден - два я сресваме също Peace

# 70
Nie sushto imame problemi s kozinata kogato se smenq absolutno vsichko e v kozina  Rolling Eyes Shocked no ni bqha kazali che ne e hubavo da daveme na kucheto tabletki ili neshto spirashto smqnata na kozinata zashtoto tova e estestven proces ii tazi kozina taka ili inache trqbva da se smeni ii prolet i esen vuv nas ee chudo  Sad ooooh! Grinning

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте,

Да се включа и аз в тази тема Simple Smile И ние си имаме Лабрадор, който вече е на 4 месеца и вкъщи е пълна лудница, заради него Grinning Вече и врати си отваря сам и не може да стои самичък. Голяма е душица, много е любвеобилен.

Само един въпрос имам към собствениците на лабрадудъли Grinning Аз знам, че ще спре да дивее и ще се успокои, но сега всичко, до което може да стигне бива изядено и разръфано. Въпроса ми е дали ще спре да го прави това или цял живот ще трябва всичко да се крие и да се прибира от него?

# 72
  • София
  • Мнения: 492

Здравейте!

Мисля, че всички малки кученца са така. Дивеят, скачат, падат, нали са бебета  Heart Eyes

Предполагам с течение на времето ще улегне, както се казва. Поне нашият не прави така отдавна  Peace Усеща кога е време за игра и кога да е мирен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт