"Twilight "/"Здрач" - тийм Едуард се сблъсква с тийм Джейкъб - тема 7

  • 37 723
  • 415
  •   1
Отговори
# 30
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Едуард веднага го взимам в реалния живот  Laughing Нямам колебания по въпроса.

Напълно подкрепям Peace

Момичета, има ли някакво ограничение относно размера, вида и времетраенето на .gif файловете. Как ги качвате в профилите си?

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 20:28 от Miriel

# 31
  • Мнения: 57
Само в големината им има ограничение. Трябва да са с до максималните размери на изображение в подписа.

# 32
  • Мнения: 2 897
Искам си ДВД-то да му се не знае...

# 33
  • Мнения: 7 914
гласувах с първа опция... но честно казано, най вече не бих отказала на вампирската му същност Blush
защото си мисля, че де факто 90те години са го направили това, което е!  Thinking


Искам си ДВД-то да му се не знае...
моли се някой митничар , да няма тинейджър у дома Mr. Green - майтапя се, дано утре да те зарадва още от зори пощальона Hug

# 34
  • Мнения: 21
гласувах с първа опция... но честно казано, най вече не бих отказала на вампирската му същност Blush
защото си мисля, че де факто 90те години са го направили това, което е!  Thinking

ама трябва ли да е вампир или ако беше друг вид безсмъртен (шотладски боец, да кажем- дето айде не вендъж, ама рядко се влюбва), пак става? и трябва ли да е 17 годишен и без предварителен романтичен опит?
питам за вампирската същност, щото не знам за вас доколко определящо е тази анималистична страна, или терзанието му като чудовище-спасител, или това, че може да убие Бела (или вас, дето го искате), ако се разсее или изгуби контрол

# 35
  • Мнения: 7 914
да е на 17... не знам, понеже и да ме хапне сега едва ли ще заприличам на 17 годишна.... а искам да си подхождаме визуално Flutter

има си известно очарование
..или терзанието му като чудовище-спасител, или това, че може да убие Бела (или вас, дето го искате), ако се разсее или изгуби контрол
..но не прекалено дълго де  Whistling

шотландски боец е прекалено"нормален" от този род персонажи...върколак - не ми допада... винаги съм харесвла вампирите Blush( едно време гледах сериала "Angel" -  вампира с душа). така, че се виждам вампирка, заради подобна "причина" ( истинската вечна любов и не знма защо хич не ме е страх, че бихме си омръзнали след няколко века Crazy) Whistling Flutter

# 36
  • Мнения: 21
на мен Шотландски боец ми хареса (освен заради Кристоф и как чаровно се смееше), защото той там имаше избор да се откаже от безсмъртността си, и да има деца- и то заради любимата жена...от това по-голяма жертва, ряпа да яде
освен това, той беше добър от край до край- и нямаше такива психични отклонения като Едуард  Laughing

Значи, ако чуете What if I'm not the hero...what if I'm the bad guy? и вие казвате Няма проблем (щом изглеждаш като Едуард... Mr. Green)

хайде тогава друго да подхвана от привлекателността на Едуард- ако не изглеждаше като Робърт във филма, или ако не целуваше и милуваше Бела като по книгите, пак ли щеше да е желания мъж? Laughing

# 37
  • Мнения: 2 897
Е той ако това и онвоа не прави няма да е обичаният Едуард, а друг образ.

# 38
  • Мнения: X
Алоха, аз само да се върна на въпроса с колите във филма. Ако не беше волвото на Едуарт, ей тази ми се струва също подходяща като за него . Вие какво мислите?

# 39
  • Мнения: 57
Значи, ако чуете What if I'm not the hero...what if I'm the bad guy? и вие казвате Няма проблем (щом изглеждаш като Едуард... Mr. Green)

хайде тогава друго да подхвана от привлекателността на Едуард- ако не изглеждаше като Робърт във филма, или ако не целуваше и милуваше Бела като по книгите, пак ли щеше да е желания мъж? Laughing

Едуард е привлекателен образ и заради това, че е леко мистериозен, доста различен от масовката, по-покровитлствен тип.

Не се хващай само за външността. Да не говорим, че Робърт е адски чаровен и е успял да прехвърли това и на героя си.  Heart Eyes За мен чарът и излъчването тежат малко повече от перфектната външност. В реалността има хора, които са перфектно красиви, но им липсва нещо и не могат да те грабнат и да ги харесаш. Ей това рядко качество има Робърт, макар да не е стандарт за красота, съответно и Едуард във филма. Heart Eyes

Пък ей това What if I'm not the hero...what if I'm the bad guy?, ако ми го каже някой, най-вероятно ще му се изсмея. Като е bad guy, къде се тика да ме разубеждава Joy

# 40
  • Мнения: 3 988
Сега отрких темата (по препоръка).  Peace Не съм чела старите и не знам дали обсъждате само филма или и книгите (?), но се записвам.
Чета New Moon в момента, към края съм и съм си поръчала вече в библиотеката следващата.  Simple Smile
Не съм чела Twilight обаче, брат ми донесе филма и хвърлях по едно око докато той до гледаше, а после подобаващо за скучаеща бременна го изгледах и си взех следващата книга.  Joy

Деничка, браво за подредената тема и събраната информация.   bouquet

# 41
  • Мнения: 2 897
Кюбит, обсъждаме и филма, и книгите, но:

В момента коментираме свободно Здрач и Нова луна.
Всичко всичко свързано с останалите 2 книги се пише в бяло.
Това става като маркирате текста в произволен цвят и на мястото на цвета (например green) напишете white.
Свободното им обсъждане предлагат следните български форуми:
Twilight Ladies (форум за по-зрели, 20+,  дами): Eclipse/Затъмнение | Breaking Dawn/Зазоряване
BG Twiligt Forum (форум за тийнейджъри): тук
Twiligt Foromotion (форум за тийнейджъри): тук

Всъщност обсъждаме и други проекти на актьорите, в общи линии ВСИЧКО, а ти каза, че си взела следващата книга.. Защо така? Аз лично горещо ти препоръчвам да прочетеш Здрач  bouquet Усещането, което книгата оставя е по-различно от гледането на филма... Просто наистина те съветвам да спреш, ако можеш, 2та книга и да започнеш 1та. След това да прочетеш 12те глави от 1та книга, но от името на Едуард - Среднощно слънце, и чак тогава да продължиш напред.

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 21:54 от Dеничка

# 42
  • Мнения: 2 590
Кюбит добре дошла   bouquet
Аз май не съм споменала, че съм от тийм Едуард Wink
Емма , Алфата е много добра, но аз сякаш си предпочитам Волвото, даже ми се щеше да е S80.

# 43
  • Мнения: 3 576
Алоха, аз само да се върна на въпроса с колите във филма. Ако не беше волвото на Едуарт, ей тази ми се струва също подходяща като за него
Вие какво мислите?
Моля, да не обиждаме Едуард с някаква си италианска Алфа Wink
За every-day car си представям нещо по-изтънчено: някой Saab

или Jaguar

или в краен случай една проста C-класичка



По въпроса от анкетката:
Значи ако в реалноста ми дойде един такъв млад, красив, умен, богат, с такова прекрасно възпитание, джентълмен, да ме защитава и обича, просто няма никак, ама никак да се замислям, хич!  Naughty
Взимам го веднага!  Heart Eyes

Вампирската същност ми се струва доста привлекателна, но вече отиваме в сферата на фантазиите Wink

# 44
  • Мнения: 2 529
Деничка е върхът - тук спор няма!  bowuu

Здравей Кюбит  Hug

А за "лошите момчета" - ммм, аз си мисля , че в анималистичната същност на всяка жена има копнеж по един такъв  Crazy  Party

Общи условия

Активация на акаунт