Хранене нощем

  • 1 243
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 328
аз все още го храня през ноща
ако сме хапнали през деня повечко през ноща отказва но вие сте още много мънички за да се се отказвате  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 390
От няколко дена през ноща ми пие АМ на 3-4 ч. - ужас... отказва ми капа вечер и от там май идва проблема... дано да отмине... няколко дена няма да предлагам каша... пък да видим...

# 17
  • Мнения: 764
Детето може да се буди, но да не е гладно, а е сигурно, че няма да откаже, ако му се даде мляко. Аз не съм привърженик на системата - "то само ще се откаже". Синът ми безпроблемно се отказа от нощното хранене след първия м. Имаше няколко дни, в които се будеше, но никога не е ревял истерично - давах му чайче и това го успокояваше.
Повечето смятат, че детето само ще си покаже, но е възможно това да се проточи много дълго. Все пак е хубаво стомахчето му да си почива известно време.

# 18
  • Мнения: 4
според мене това с отказването от нощното хранене е пълна глупост.Детето когато е гладно с нищо не може да се залъжи нито с вода нито с друскане се успокуява -иска си да се нахрани и това е .Така че давай си на детенцето да си яде и си лягай и ти спокойно - то самичко ще спре да се буди.Но явно организма му все още не е настроен за това - всичко с времето си

Общи условия

Активация на акаунт