Teлевизионна досада

  • 2 413
  • 27
  •   1
Отговори
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Ето ви място където можете да изкажете възмущението си от всичко, което ви вбесява колчем пуснете телевизора.

# 1
  • Мнения: 429
Шоуто за хипноза по бтв. Айде моля, да не съм домакиня от Тенеси!

# 2
  • Мнения: X
РЕКЛАМИТЕ. Знаете ли откога търся телевизор,който да ги прескача...ама няяяма...

# 3
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Мисля , че по-голяма глупост от шоуто на хипнотизатора няма , а и ясновидци ми е скучно , но това , че няма филми направо е ужасно. Къде изчезна "Анатомията на Грей"? newsm78

# 4
  • Мнения: 212
Това "Шоу на хипнотизатора" нещо съм го пропуснала Blush  А за "Ясновидци" какво да кажа, освен че можеби това е едно от най тъпите предавания, които са пускали по Бтв.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 492
Хипнотизатори,Ясновидци,Горчиво,Страх и т.н.
С голямо нетърпение чаках МА3,но простотиите на Иван и Андрей ме дразнят много.Развалиха хубавото предаване и това си е!

# 6
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Много ме дразни една психоложка Ани Владимирова.Де що някой търси психолог АВ е на среща.Неприятна визия,дразнещ глас...И Мадлен Алгафари също...Тя сега и от една реклама ни досажда...Ужас ooooh!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 672
"Царете на Комедията"

# 8
  • Мнения: 3 634
Напоследък всичко по БГ-телевизиите.  Rolling Eyes
Повечето чужди ТВ-канали сменят почти всичко на определен период. Fox Life с тези затварящи се врати за "шапка" на рекламите... поне от 4 години е!  Tired

# 9
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Хипнотизатори,Ясновидци,Горчиво,Страх и т.н.
С голямо нетърпение чаках МА3,но простотиите на Иван и Андрей ме дразнят много.Развалиха хубавото предаване и това си е!
И аз така, плюс ВИП Брадър, а чаках с такава надежда........

# 10
  • Мнения: 240
След рекламите, най-голямата досада е бозата по Нова - Забранена любоффф, и понеже превключвам като започне, редовно изпускам Господарите!  ooooh!

# 11
  • Мнения: 15
Рекламните блокове  ,по големина= на кооперативните .Принизеното ниво,като че ли ги гледат  малоумници.Негативните новинарски емисии. Постоянните лица, няма  ли достатъчно кадърни.Филмите  с брутални действия.Къде останаха  музикалните филми.Филми в които е запазено достойнството. hahahaСтига са ни натрапвали  "  различните".  #2gunfireПочти няма филм, в който жената да не е като "разгонена кучка" или мъжа да е обратен.Как децата разбират уважение на половата ориентацията. newsm78Съгласна съм и поддържам работата  с деца и за децата с увреждания. ThinkingТам поне се възпитава към разбиране,състрадателност,взаимопомощ.Работи се за ценностната система newsm78

# 12
  • Мнения: 1 425
Освен рекламите и някой от предаванията, който сте споменали, за мен досада са и сералите с по 150 и пове4е серий....

# 13
  • София
  • Мнения: 15 449
Милен Цветков във всички варианти.Ники Кънчев също.

# 14
  • Мнения: 4 509
Сутрешния блок на Нова.  Tired Както и на бТВ де.
Както и навика на най-популярните телевизии да ми пускат 1000 пъти въртяни филми от 80-те баш в събота вечер.  Close

Общи условия

Активация на акаунт