До болка позната тема...Търся вашите съвети

  • 6 289
  • 136
  •   1
Отговори
# 135
Тристан,ще ти разкажа една история,която моята майка ми разказа преди известно време,съвсем скоро.
Аз съм била малка,татко е влязъл в болница,положението е било сериозно.Майка ми видяла леля ми(честно казано жената ме отвращава и досега,но ще ви спестя гнусните подробности) и й казала да каже на баща си,за да отиде и да го види. След време научава,че свекъра на това,което му казала леля ,отговорил с :"Снахата лъже!"И не отишъл изобщо да види баща ми,който бил много зле.
Това ми го разказа чак след като станах на двайсет + години.Никога не е говорила против родата на баща ми.Каза ми също,че същия този човек ме е видял,когато съм била чак на 5 годинки и то от просто нежелание,не от липса на възможности.Знаеш ли как се почувствах?Кофти.Защото съм общувала с дядо си.Това ми изглеждаше като предателство към баща ми.И това преди да разбера аз какви свекъри имам.

# 136
Ще допълня:имам малко спомени с човека,наречен мой дядо.И като се сетя какъв чудесен баща имах,се чудя как ,по дяволите е успял да стане такъв при положение,че е имал такъв човек за пример.И се радвам,че спомените ми се този човек са толкова малобройни.

Та,затова сме ние родителите..Да преценяваме и да поемаме отговорности.Както и тежестта и последствията от действията си.

Общи условия

Активация на акаунт