ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 80 180
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 819
Искам да попитам тук, тъй като във формата за обратна връзка все още никой не ми е отговорил. След като кликна на линка, който е посочен ми излиза този надпис:

Цитат
Проблем при потвърждаването
Невъзможност за създаване на родителски профил в момента
Разбрах, че профилите на децата ми ще бъдат събрани автоматично, но тогава как ще става кандидатстването и за двете, системата как ще разпознава за кое дете кандидатствам Thinking. Дайте малко повече информация за тези случаи, защото съвсем се обърках.

# 61
  • София
  • Мнения: 4 035
Въпрос:
От сутринта съм потвърдила мейла и се опитвам да вляза в профила, но ми излиза това:
Профилът е прехвърлен успешно. След известно време ще получите достъп до информация за семейните профили.
Кога ще получа достъп....някой въобще влезе ли в е профили???
6 поста по-нагоре се обсъжда единствено и само това, дори не е и на предишната страница, а е на тази!!!

# 62
  • София
  • Мнения: 234
Извинете, че не съм напълно информирана, но да разбирам ли, че никой все още не е успял да влезе с потвърден е-мейл и стара парола?
Разбира се,че никой не е успял, системата не е пусната още.

Това е ясно, въпросът е, че като искам да вляза с вече потвърден е-мейл и стара парола ми дава отново:  "Невалидна парола или потребителско име"

# 63
  • Мнения: 254
Дами, атакувам ви с един доста глупав въпрос. Синът ми е приет миналата година чрез новата система. Обаче съм забравила паролата. И сега не мога да вляза по никакъв начин. Моля, ако някой е имал сходен проблем да помага...

# 64
  • София
  • Мнения: 663
Извинете, че не съм напълно информирана, но да разбирам ли, че никой все още не е успял да влезе с потвърден е-мейл и стара парола?
Разбира се,че никой не е успял, системата не е пусната още.

Това е ясно, въпросът е, че като искам да вляза с вече потвърден е-мейл и стара парола ми дава отново:  "Невалидна парола или потребителско име"

и аз съм така. ще чакаме... Rolling Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 4 035
Извинете, че не съм напълно информирана, но да разбирам ли, че никой все още не е успял да влезе с потвърден е-мейл и стара парола?
Разбира се,че никой не е успял, системата не е пусната още.

Това е ясно, въпросът е, че като искам да вляза с вече потвърден е-мейл и стара парола ми дава отново:  "Невалидна парола или потребителско име"
Ако си получила линк на мейла от системата, на който си кликнала и ти е изписало, че адреса е потвърден успешно и после се опитваш да влезеш и ти изписва, пиши в обратната връзка. Или чакай опцията "забарвена парола", виж да не би да си си пуснала без да искаш главните букви, напиши си мейла и паролата в уърдовски файл, за да ги виждаш хубаво и да си сигурна, че са верни и ако всичко е ок, искай помощ от ИСОДГ Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 663
Дами, атакувам ви с един доста глупав въпрос. Синът ми е приет миналата година чрез новата система. Обаче съм забравила паролата. И сега не мога да вляза по никакъв начин. Моля, ако някой е имал сходен проблем да помага...

изчакай да пуснат "забравена парола" и тогава опитай пак. пиши им и във формата за обратна връзка. успех  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 4 035
Дами, атакувам ви с един доста глупав въпрос. Синът ми е приет миналата година чрез новата система. Обаче съм забравила паролата. И сега не мога да вляза по никакъв начин. Моля, ако някой е имал сходен проблем да помага...
Чакай опцията "забрвена парола" или пиши в обратната връзка да ти пратят нова Tired

# 68
И ние сме на червения надпис newsm44 сега чакаме newsm12 и продължавам да следя темата!Успех на всички newsm10

# 69
  • Мнения: 631
Дано не се бъгне, когато я пуснат. Ама така като гледам колко чакаме и всички ще се втурнат вкупом

# 70
  • Мнения: 156
И ние сме на червения надпис newsm44 сега чакаме newsm12 и продължавам да следя темата!Успех на всички newsm10
аз го имам от вчера и си чакам ли чакам Rolling Eyes Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 631
HTTP Status 404 - /sfkg/parent/login.htm

type Status report

message /sfkg/parent/login.htm

description The requested resource (/sfkg/parent/login.htm) is not available.
Apache Tomcat/6.0.1



ТОВА Е В МОМЕНТА

# 72
  • Мнения: 1 255
HTTP Status 404 - /sfkg/parent/login.htm

type Status report

message /sfkg/parent/login.htm

description The requested resource (/sfkg/parent/login.htm) is not available.
Apache Tomcat/6.0.1



ТОВА Е В МОМЕНТА

Хванали сте момента, когато сме активирали новата функция "Забравена парола".

# 73
сега излиза, че до утре няма смисъл да влизаме да актуализираме профилите нали? нещо взе да ме ядосва червения надпис
Следобед-привечер ще можеш да влезеш в семейния профил и да го разгледаш, да ви диш какви полета има, какво ще трянва да се допълва и ака и къде. Бутоните обаче няма да са активни. Утре вече ще можеш да актуализираш, да попълваш и ще почнат да се нареждат опашките.

Нали нямаше да има опашки. После пак наричат класирането така. Боже, тая система ме нерви вече!

# 74
  • Мнения: 1 255
Функцията „Забравена парола” е активна.

Тя важи само за пароли, свързани с ЕНГ от старата система.
Трябва да въведете е-пощата, записана с ЕГН от старата система. На този адрес ще получите съобщение за потвърждаване на смяна на паролата. Като натиснете на връзката, ще видите екран с новата парола. Запишете я!

Утре ще може да сменяте паролата в новите профили.

Общи условия

Активация на акаунт