ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 80 181
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 1 020
  • София
  • Мнения: 580
Добро утро!
Да попитам защо ДК3 не ми изчислява точка след като района е същия както на адреса така и на детската градина.

# 1 021
  • Мнения: 1 255
Добро утро!
Да попитам защо ДК3 не ми изчислява точка след като района е същия както на адреса така и на детската градина.

Допълнителните критерии още не се изчисляват. Трябва първо да потвърдим заявленията на всички градини, защото се оказа, че първоначалната информация до нас е била неточна. Предполагаме, че ще започнем да изчисляваме подточките по доп. критерии към понеделник.

# 1 022
  • Мнения: 1 255
Е кога ще може да се регистрираме в "умния" им сайт.То ни се изчака чакането... Twisted Evil

В момента работим по „Нова регистрация”. Ще я пуснем, след като я тестваме добре.

# 1 023
  • София
  • Мнения: 843
Някой друг с подобно съобщение:
"Системата не може да Ви обслужи в момента.
Моля, опитайте по-късно... "

 Влизам в профилите но немога да влезна в "Деца". Опция "Родители" ми отваря безпроблено.

затвори всички отворени страници и пробвай отново.
На мен ми излезе този надпис но след горе описаното действие всичко беше ОК

 Въобще не помага. Затварях,  чистих отварях все едно и също: мога да влезна в профила но в " Деца" не мога въобще да влезна.

 Чудно сега на каквото и да кликна ме връща от профила в начално положение за мейл и парола.

# 1 024
  • Мнения: 3 886
Абе общо взето само ще си чакаме докато децата ни тръгнат на училище /Аз пък не мога да вляза в профила на детето си .Вече от страх проверявам всеки ден да не ми объркат нещо /Туко виж са ми махнали желаната градина и са ме пратили в КАсПИЧАН

# 1 025
# 1 026
  • Мнения: 601
А кой ще дава отговори на техническите питания, касаещи грешки и бъгове в системата?[/b]

# 1 027
  • Мнения: 601
Добро утро!

Тук сме да помагаме за въпроси как се ползва системата за актуализация на профилите, как се прилагат правилата и как се изчисляват точките.

Г-н Джонев ще публикува обяснение за вчерашното спиране на системата след няколко дена. Нека първо всички се успокоим и отдъхнем от напрежението. Най-трудното мина

А кой ще дава отговори на техническите въпроси, касаещи бъгове в системата като например защо вече 50 мин. не мога да вляза в профила на детето ми?

# 1 028
  • Мнения: 1 255
Моля екипът да отговори:
След като, когато децата тръгнат на ясла аз ще започна работа не трябва ли да отбележа работещ??? Как се отбелязва статуса - към настоящия момент или към септември?

Статусът се гледа към момента на записване, не към септември. Отбележете „В отпуск за отглеждане на дете” и ще имате 1 точка.

Цитат
Защо не ми излизат точки за допълнителните критерии - за постоянен адрес в района и за двама работещи родители? (яслата за която кандидатстваме ги е заявила).

Допълнителните критерии още не се изчисляват.


Цитат
Деца близнаци смятат ли се за деца с по-малко от 24 мес разлика?

Не, но някои градини са избрали допълнителен критерий „Детето има брат/сестра, които са родени с разлика по-малка от 24 месеца - 0.1 т.”.

# 1 029
  • Мнения: 1 255
Абе общо взето само ще си чакаме докато децата ни тръгнат на училище /Аз пък не мога да вляза в профила на детето си .Вече от страх проверявам всеки ден да не ми объркат нещо /Туко виж са ми махнали желаната градина и са ме пратили в КАсПИЧАН

Пишете в обратна връзка, за да Ви помогнем.

# 1 030
  • Мнения: 562
Вече ме е срам - за четвърти път един и същи въпрос:

Екип ИСОДГ,
Има допълнителен критерий критерий "поне единият родител да работи в административния район". А студентите, които учат в административния район на градината, могат ли да се възползват от тази 0,1 т. на работещите? Ако не могат да я ползват - защо? Аналогично е с местоработата. А ако могат - как се упоменава това в системата?
И нали, въпреки че точки се дават само до 3-то желание, няма да има проблем и е позволено да се кандидатства в повече от три детски заведения?
Предварително благодаря!

# 1 031
  • Мнения: 562
Екип ИСОДГ,
Бихте ли ми обяснили, моля, защо снощи непрекъснато ми излизаше "Невъзможност за изпращане на ново съобщение в момента"?  Пратих 3 пробни съобщения с по 2 (две) букви. Едното го изпрати директно, на едното ми даде, че уеб-страницата не може да бъде открита, а на третото - "Невъзможност за изпращане на ново съобщение в момента". Въпреки това сега и трите съобщения фигурират в кореспонденцията ми!  Shocked А истинският въпрос, за който многократно даваше "Невъзможност за изпращане на ново съобщение в момента", го няма в кореспонденцията!  Thinking Днес отново ми дава "Невъзможност за изпращане на ново съобщение в момента". Да ви пратя ли отново двубуквено съобщение, за да видя дали пак ще го получите?  Thinking
Някакво ограничение в дължината ли сте сложили? Ако да - защо не изписва, че е дълго и защо "проблемните" пробни съобщения са получени, въпреки че и за тях ми даде "невъзможност"? Какво е ограничението в дължината (ако има такова)? Защото въпросът ми не е особено дълъг, а преди съм писала по-дълги и се изпращаха без проблем.  Thinking

П. С. Справка - ползвам от препоръчваните браузъри.  Peace

И ако има ограничение в символите, защо никъде не го пише?

Все още ми изписва: "Невъзможност за изпращане на ново съобщение в момента." Така че не мога да ви пиша от профила за проблема си.  Laughing

# 1 032
Добър ден на всичи!
Имам едно въпросче:След като ми свърши майчинството и използвах шесте месеца за отглеждане на дете /които се полагат по отделно и на двамата родители/,сега съм в неплатен отпуск .
Може ли някои да ми каже кой по точно Трудов статус трябва да отбележа:
Работещ на трудов договор или договор за управление! ИЛИ
Отпуск за гледане на дете!

# 1 033
  • Мнения: 562
Не ми отваря "Деца"!  #Cussing out С "Родители" нямаме проблем, но не и с профила на детето!  ooooh! ooooh! ooooh!

А както знаете, от формата за обратна връзка НЕ МОГА да Ви пиша, за да ми "разрешите" ПОРЕДНИЯ проблем!  ooooh!

# 1 034
  • Мнения: 1 255
Има допълнителен критерий критерий "поне единият родител да работи в административния район". А студентите, които учат в административния район на градината, могат ли да се възползват от тази 0,1 т. на работещите? Ако не могат да я ползват - защо? Аналогично е с местоработата. А ако могат - как се упоменава това в системата?

Да, аналогично е. Този допълнителен критерий е избран само от 2-3 градини. Ще може да укажете района на месторабота/ВУЗ, когато пуснем изчисляването на доп. критерии.

Цитат
И нали, въпреки че точки се дават само до 3-то желание, няма да има проблем и е позволено да се кандидатства в повече от три детски заведения?
 

Разбира се. Няма ограничение в броя на кандидатурите.

Общи условия

Активация на акаунт