ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 80 198
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 1 255
Днес като преглеждах профила си, ми бяха изчезнали точките за ДЯ критерии К5, пиках във формата за обратна връзка и отговора им беше такъв, ДОПЪЛНИТЕЛНИТЕ КРИТЕРИИ НЕ СЕ ИЗЧИСЛЯВАТ ОЩЕ. Ама моля Ви се това не е ДК о е критерии от основните. Ка може такова нещо. Те дори не знаят кой критерии от кои е. Naughty


Това е вярно - допълнителните критерии не се изчисляват още.
Влезте в профила си отново - трябва да видите заявката за К5.

# 1 216
  • Мнения: 1 255
Извинявам се за въпроса, знам, че беше обсъждан някъде в темата ... Но май нямаше информация кога ще се случи това.

Екип ИСОДГ, бяхте казали, че ще пуснете опция за реално преценяване на шансовете, която ще се обновява всеки ден (т. е. информация къде щяхме да се класираме, ако класирането беше същия ден). Кога ще стане това? Когато пуснете и виртуалните опашки ли? Т. е. днес? Довечера ли ще можем да видим това?

Предварително благодаря!   bouquet
Мисля, че бяха казали да следим в началото на май.

Ммм, май така бяха казали наистина. Сега се сещам. Ако отговорят, ще разберем със сигурност.

Как не ми се чака до май. Sad То е вярно, че сега няма да е реално, защото не всички ще са актуализирали профилите, а ще има и нови регистрации, но ... предпочитам да следя всеки ден.  Laughing

В началото на май. Сега няма да е реалистично така или иначе, защото опашките не са оформени и не са проверени доста критерии. Водим разговори с "Часът на мама" да направят предаване на тази тема.

# 1 217
  • Мнения: 1 255
Бихте ли ми казали защо след като влизам в профила на дететео ми и натискам Кандидатури не ми излиза списък с градините ,които съм избрала?Ако го приемат в ясла от септември ,а аз не го запиша-става ли да чакаме за другите градини класиране или ако не го запиша в приетата-нямам право да изчакам за следваща градиа по желание класиране.

Изпратете мейл по лична поща, за да проверим.

За въпроси, свързани с конкретни профили, моля, пишете в обратна връзка. Не тук.

# 1 218
  • Мнения: 99
Влязох и заявих отново. Благодаря за отговора. Сега стоят всички точки.

# 1 219
  • София
  • Мнения: 4 035
Всичко добре обаче заради новото меню в ляво ми се крие част от старницата и например не мога да видя къде са квадратчета на новите градини, които искам да отбележа и съответно не мога да видя къде да кликна, за да ги добавя. Освен това не разбрах все пак защо бяха изчезнали точките по критерии 5 newsm78

# 1 220
  • Мнения: 1 255
Цитат
Ако детето ми посещава яслена група в ОДЗ в момента, но искаме да кандидатстваме от септември за 1-ва група в друга детска градина, ползваме ли точка по К5?

Да. Ползвате точка, защото иначе бихте били неравнопоставени с тези, които ползват точка от самостоятелните ясли. Освен това, не намалявате общия брой на свободните места, а освобождавате едно и заемате друго.

# 1 221
  • Мнения: 1 255
Всичко добре обаче заради новото меню в ляво ми се крие част от старницата и например не мога да видя къде са квадратчета на новите градини, които искам да отбележа и съответно не мога да видя къде да кликна, за да ги добавя. Освен това не разбрах все пак защо бяха изчезнали точките по критерии 5 newsm78

Това се получава само в Internet Explorer 6.
Ще го оправим. Не пречи да работите.

Препоръчваме Firefox 3.x и Internet Explorer 8.x.

Toчка по К5 може да заявите отново.

# 1 222
  • София
  • Мнения: 4 035
Всичко добре обаче заради новото меню в ляво ми се крие част от старницата и например не мога да видя къде са квадратчета на новите градини, които искам да отбележа и съответно не мога да видя къде да кликна, за да ги добавя. Освен това не разбрах все пак защо бяха изчезнали точките по критерии 5 newsm78

Това се получава само в Internet Explorer 6.
Ще го оправим. Не пречи да работите.

Препоръчваме Firefox 3.x и Internet Explorer 8.x.

Toчка по К5 може да заявите отново.
Хич не ми е спешно, само казвам какво се получава, ако случайно не сте го установили, защото пак ще вземе да стане някоя истерия за глупости!

# 1 223
  • София
  • Мнения: 1 715
кг.софия,
Имам питане за по-дълъг обикновен неплатен отпуск. Водя ли се работеща?
Тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383290.msg10790599#msg10790599 сте отговорили на един въпрос различни неща (постинги на Tricky i Мила-мама).
Какви осигуровки да си внасям? И изобщо имам ли право лично да внасям нещо повече, освен здравни? Кой може да ми каже със сигурност?

# 1 224
  • Мнения: 562
Извинявам се за въпроса, знам, че беше обсъждан някъде в темата ... Но май нямаше информация кога ще се случи това.

Екип ИСОДГ, бяхте казали, че ще пуснете опция за реално преценяване на шансовете, която ще се обновява всеки ден (т. е. информация къде щяхме да се класираме, ако класирането беше същия ден). Кога ще стане това? Когато пуснете и виртуалните опашки ли? Т. е. днес? Довечера ли ще можем да видим това?

Предварително благодаря!   bouquet
Мисля, че бяха казали да следим в началото на май.

Ммм, май така бяха казали наистина. Сега се сещам. Ако отговорят, ще разберем със сигурност.

Как не ми се чака до май. Sad То е вярно, че сега няма да е реално, защото не всички ще са актуализирали профилите, а ще има и нови регистрации, но ... предпочитам да следя всеки ден.  Laughing

В началото на май. Сега няма да е реалистично така или иначе, защото опашките не са оформени и не са проверени доста критерии. Водим разговори с "Часът на мама" да направят предаване на тази тема.

Благодаря!   bouquet

Ако ще има такова предаване, надявам се да ни уведомите навреме кога ще се излъчва.  Simple Smile

# 1 225
  • Мнения: 1 167
Сори ако ми се повтаря въпроса, но защо от допълнителните критерии на ДГ не ми се добавя точка?  Става автоматично ако правилно съм разбрала и въпреки това в профила виждам точките, които имаме само от основните критерии. Детето ми е набор 2006 г. ако има значение.

# 1 226
  • Мнения: 1 255
Сори ако ми се повтаря въпроса, но защо от допълнителните критерии на ДГ не ми се добавя точка?  Става автоматично ако правилно съм разбрала и въпреки това в профила виждам точките, които имаме само от основните критерии. Детето ми е набор 2006 г. ако има значение.

Още не се изчисляват доп. критерии. Ще стане скоро.

# 1 227
  • Мнения: 1 255
Не се учудвайте, ако Ви се обадим по телефона.

Тъй като изчистихме масовите проблеми, потребителите, които имат затруднения са единици. Това може да е свързано с по-заплетени ситуации и е необходима директна връзка, за да разберем какъв точно е проблема и как се проявява.

Много молим, не звънете обратно на телефоните, от които се обаждаме.
Просто нямаме никакъв ресурс да отговаряме.

Благодарим за разбирането!

# 1 228
  • Мнения: 1 255
Сори ако ми се повтаря въпроса, но защо от допълнителните критерии на ДГ не ми се добавя точка?  Става автоматично ако правилно съм разбрала и въпреки това в профила виждам точките, които имаме само от основните критерии. Детето ми е набор 2006 г. ако има значение.

ДК още не се изчисляват. Това трябва да стане днес по обяд (т. е. долу-горе сега). Но ... и аз не разбрах кога точно, а то това май и не се знае.

Това ще стане с подредбата на списъците по точки, т.е. към края на деня. Работим по пускане на "Нова регистрация" в момента.

# 1 229
  • Мнения: 68
Здравейте!... Отдавна не съм се включвала в темите (бях в болница)... Днес влизам за първи път от 23 март насам... Предвид обстоятелството, че нямам физическата възможност да изчета абсолютно всичко и с риск подобен въпрос да е бил задаван вече, моля да ми отговорите на следното запитване (между другото вече питах ИСОДГ чрез формата за обратна връзка, но все още няма отговор): В София имам две регистрации в два различни адм. района: едната е по настоящ адрес в район А, а другата по постоянен адрес в район Б. Тъй като съм т нар. "първи родител" от указанията на ИСОДГ разбирам, че в моя профил в графа "Адрес на семейството" трябва да попълня настоящия си адрес. Така и направих. Имам три въпроса: Първи въпрос: в "Район на семейството", кой район избирам - по написаната вече регистрация по настоящ адрес или по регистрация по постоянен адрес? Втори въпрос: в "Адресна регистрация", коя опция следва да избера - по написания вече настоящ адрес или по постоянен адрес? Трети въпрос - в случай, че за съпруга ми опиша адресната регистрация по постоянен адрес в район Б (кандидатстваме в детски градини в двата района), това би ли навредило на кандидатурите на детето в район А?
Благодаря за вашия отговор и отново се извинявам в случай, че въпросите вече са били дикутирани.

Общи условия

Активация на акаунт