Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
От доста време се опитвам да попадна на добрия козметик в София,но не успявам!
Търся го в района на Красно село,Графа или ЦУМ.
Моля ,ако някоя мама е доволна ,нека остави в тази тема координати!
Благодаря!  bouquet
Цитирай
еееее,няма ли мами в София ,които да са доволни от козметика си?
Цитирай

Мари в салон MG на Витошка и Патриарха-много съм доволна от нея; също и от Боби, която работи в един салон на Плиска
Цитирай

и козметичката на Фитнес център Славия спортес също е много добра
Цитирай
san4eto  , би ли коментирала и цените им?
Цитирай

при Боби не съм ходила отдавна, преди беше 20лв., на Славия е 25, а при Мари мисля, че е 30
Цитирай

Може ли да възкреся темата?
И аз търся качествено почистване на лице, до към 30 лева. Имам доста опит с козметичките, но не съм напълно доволна от никоя от тези, при които съм била. Или не ме почистват добре или ме настискват така, че после ме е срам да изляза на улицата няколко дни, или ме претупват и т.н
Моля, дайте телфони за контакт и по - конкретно обяснение за адресите на споменатите вече в темата козметички Smile
Цитирай

София

Аз също се интересувам от добра козметичка и с интерес ще следя темата и коментарите на доволните. Hug  bouquet
Цитирай

София

Незнам защо така се получи, че в София човек не може да открие читава козметичка. Напълно подкрепям Hearty , че или няма да те почисти или ще те направи на пица.
Само за информация - аз ходя до Хасково за почистване на лице Peace
Цитирай

Хасково

Незнам защо така се получи, че в София човек не може да открие читава козметичка. Напълно подкрепям Hearty , че или няма да те почисти или ще те направи на пица.
Само за информация - аз ходя до Хасково за почистване на лице Peace
pipiole, ако не е тайна къде по-точно ходиш? Аз също се колебая при кого да отида newsm78.
Цитирай

Явно в София вече са толкова огорчени дамите, че няма какво хубаво да напишат, че някои даже отскачат до близки и далечни градове  Laughing
Цитирай

София

didi_hs , не, не е тайна - казва се Тони! Страхотна е!
Цитирай

Аз! Казва се Ина, много е опитна и съвестна, оправя ми гадната пореста кожа и ставам хууубавка. не ме лъже, че нещо действа, при все, че не. много хубаво ме почиства, разбира си от работата. питай нещо конкретно да ти кажа дали го прави?
Цитирай

София

Къде се намира? Колко струва почистването на лице? Прави ли почистване на вежди с коло маска  (а и на цяло тяло)?
Благодаря
Цитирай

И аз се записвам да следя темата. Направо вече ме е страх да отида на козметик, откакто една госпожа така ме настиска, че ми останаха един куп синини и спукани капиляри на носа... Не съм ходила повече от година на козметик, карам с ексфолианти и маски, но вече ми се ще цялостно почистване. Ако има някоя козметичка, която да работи по-нежно в София много ще се радвам да науча.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора