1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 52

  • 22 703
  • 451
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
пенда много хубав е този въпрос ББ: сигурно това пък ще е тяхното наказание ама трябва да помисля още да се върна в сериите назад. защо пък чак такова наказание и за тях? какъв им е греха голям? да да много интересно
бб[сигурно защото са нарушили техните традиции.шех спа с мъж за пари а бену спи с тях за удоволствие.поне така я представят.от модерният свят.]

ББ: от друга страна и онур незаконна дъщеря, защото то и за него наказание все пак, че не се роди детето

# 61
  • Мнения: 458
Гласувах - най-много ми харесва първи сезон! Мога да го гледам пак, и пак ....
Но всъщност, като се замисля, и трите са много добри. Може би първия ми допада повече, защото беше наситен с романтика, приличаше на вълшебна приказка!!! А сега - много драма, и ние страдаме с героите от филма, защото ги обичаме, те станаха част от нас...Много са ни близки, така да се каже...сякаш са ни роднини Joy

# 62
  • Мнения: 20 795

А Шехерезада и Онур са обречени да повтарят едни и същи грешки, докато не научат урока от тях, докато не се преборят със своите "гордост и предрасъдъци".

Мила, право в 10-ката   newsm10. Единственият друг филм, който така ме е обсебвал, е именно "Гордост и предразсъдъци", но минисериала на ВВС, гледах го пак, и пак, и пак..мания. То затова загледах 1001 нощ - Онур много ми приличаше на Дарси, и така я докарах до тук.. Peace


"Гордост и предрасъдъци" е любима моя книга. Има ли го някъде този мини сериал на ВВС, че филма с Кийра Найтли не ме впечатли особено.
Извинявайте много, че излязох извън темата.  Embarassed

# 63
  • Мнения: 458
ШЕФ! И аз се записвам за екскурзията! Ама мисля, че един автобус не ни стига! Joy

# 64
  • Мнения: 7
зДРАВЕЙТЕ !!!От много време ви слледя темата и много ви се радвам:)  Peace
Айде сега ако може да ми кажете тази Еда какво общо има с на Шехерезада първия мъж???Аз от първите няколко не съм гледала и нещо ми се губии тази връзка.Кажете моля ви ако е ясно понеже не ми се гледат сттарите  БАЛГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНООО !!!!

# 65
  • Мнения: 0
Брей от снощи не съм чела и докато наваксам... #Crazy    Първо идеята на Шеф за екскурзията е страхотна пишете ме и мен,ако може,ама защо само дядо Бурхан да дойди  Шех,Онур,Бенну и Керем и тях да поканим едва ли ще ни пречат Joy,а да не забравим и баба Надиде ще я ползваме за преводач Mr. Green Joy     А аз имам питане защо никой освен Шмети не коментира вече серийте до 73,или аз нещо съм пропуснала newsm78  За 73еп Шех и Онур пак са в контра,но тя е права този път то бива,бива ревност ма тва е прекалено,пък да седнат и да поговорят като зрели хора кви са тия тайни следенета Crossing Arms,всяка жена би се засегнала от липса на доверие от страна на мъжа си Naughty   За Бенну и Керем не съм съгласна с вас,че са слаби и не са семейство,все пак всеки преживява трудностите по своему,а те в 73еп вече осъзнаха грешките си и двамата и сега се надявам нещата да подтръгнат и да се подкрепят взаимно Praynig  За анкетата харесвам 2ри сезон там връзките се развиват и улягат Hug  А за трети  нямам думи.. ooooh! и при все тва чакам всяка следваща серия с притаен дъх,а преди 86та сигурно трябва едно успокояващо чайче да пийна,ама от Еда неща Peace Joy  Благодарности на ВЗ и Шеф за инфото Hug  bouquet За сега толкоз,че пак се забравих Blush

# 66
  • Мнения: 312
Сега ще гледам сериите 72 и 73

# 67
  • Мнения: 0
зДРАВЕЙТЕ !!!От много време ви слледя темата и много ви се радвам:)  Peace
Айде сега ако може да ми кажете тази Еда какво общо има с на Шехерезада първия мъж???Аз от първите няколко не съм гледала и нещо ми се губии тази връзка.Кажете моля ви ако е ясно понеже не ми се гледат сттарите  БАЛГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНООО !!!!
за сега е ясно само, че го е обичала
ББ: Надиде я разпознава в следващите епизоди - щели са да се женят с Ахмед, но тя понеже развей прах била и всяка вечер в чуждо легло нещо такова, Бурхан и Надиде се намесват и провалят работата. еда обвинява ахмет че я е изнасилил

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 19:57 от castanea

# 68
  • Мнения: 0
dafi_83 аз още 73 не съм гледала довечера ще го направя
иначе за 72 за кого по напред да коментирам само Бурхан и Надиде са си същите
жалко за децата наистина
пък и Шмети толкова изчерпателна, че аз нямам какво да добавя по същия начин мисля и аз
а за Бену и Керем добре е че са се осъзнали, но за мен си остават слаби персонажи - просто малко сила им трябва да могат да преживеят трудностите и да не се предават
така мисля просто

# 69
  • Мнения: 20 795
Малко ми е странна тази ревност на Онур. В първи сезон той беше толкова сигурен в себе си. Беше твърдо убеден, че ще спечели Шехерезада. Мисля, че само един много силен и напълно уверен в себе си човек може така да разкрие сърцето си и да разголи душата си. Затова и любовнита му слова звучаха толкова искрено и завладяващо.
И сега изведнъж: къде си, с кого си, с кого работиш, мъж ли е жена ли е, ама ако може изобщо да не излизаш от вкъщи. Тази бясна ревност издава голяма неувереност. Как може да допусне, че Шехерезада би го заменила с първия срещнат мъж.

# 70
  • Мнения: 7
бЛАГОДАРЯЯЯ  castanea

# 71
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
 Hug Нова съм. Бабче съм. Ще ме премете ли незнам. За първи път ми е!!!!регистрирах се при вас в една черна нощ и направих едно цинично предложение - да изчукам ли Шех и Онур в десятката..../14-10/. Не мислих много newsm78 съгласих се... като го направиш и с чалъм е още по-сладко. Ако го направим групово ще е много яко. Наште люмимци ще са най- доволни! ще ги качим на 1 място / ако имаме време и желание/. За сега сме баба и внуче. newsm78   bouquet

# 72
  • Мнения: 0
mariatasheva ББ Може ли да ми кажеш Бенну с кого е спала за удоволствие освен с Керем в когото е лудо влюбена че сигурно нещо съм пропуснала newsm78,а уж всички епизоди по няколко пъти съм ги гледала или кой така я представя че нещо не ми е ясна тази работа,според мен тя с нищо не е заслужила такъв ужас(загубата на детето),през цялото време се мъчи на всички да угоди и накрая пак лоша че веднъж не подкрепи Керем,зa да покаже че все пак и тя има право на мнение,ама това си е мое мнение ,с което никой не ангажирам просто ми е любопитно определението? Hug

# 73
  • Мнения: 0
Кастанеа сигорно си права че им трябва малко сила дано да я открият в себе си ,всеки има право на мнение и аз уважавам и чуждото,много често в различните мнения си изяснявам много неща Hug

# 74
  • Мнения: 0
mariatasheva ББ Може ли да ми кажеш Бенну с кого е спала за удоволствие освен с Керем в когото е лудо влюбена че сигурно нещо съм пропуснала newsm78,а уж всички епизоди по няколко пъти съм ги гледала или кой така я представя че нещо не ми е ясна тази работа,според мен тя с нищо не е заслужила такъв ужас(загубата на детето),през цялото време се мъчи на всички да угоди и накрая пак лоша че веднъж не подкрепи Керем,зa да покаже че все пак и тя има право на мнение,ама това си е мое мнение ,с което никой не ангажирам просто ми е любопитно определението? Hug
сестра и така я представи в една от сериите.може да не съм се изказала правилно за което се извинявам,но те двете с мелек въобще не са от спазващите традициите.дават ги да живеят живот на европейци.или по точно не се женят честни според традициите.за това ставаше въпрос.не се изказах правилно моля за извинение още веднъж.

Общи условия

Активация на акаунт