БезОпасност на пътя за нашите деца

  • 1 685
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
разбрах те.  Peace
да, от този тип всичкогазещи шофьори спасение няма.
иначе и на моите  деца на якетата има лентички, макар че те рядко се движат по тъмно и винаги са с придружител предвид възрастта им.

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 23:54 от iviche

# 16
  • Мнения: 30
И аз се включих в попълването на анкетата. Безопасността на пътя, или по-скоро липсата на такава, е огромен проблем в България и мисля, че причината е в манталитета - всеки нарушава правилата независимо дали като пешеходец или шофьор, защото знае, че санкции няма, а и всеки си мисли, че на него нищо няма да му се случи. За да научим децата си, трябва не само да им се говори, да им се показват филмчета и дипляни, а най-вече пример и то не само от мама и баба, а от всички.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Само на 3-ти въпрос отговора ми не е съвсем точен ама то в к.к. е така (отбелязах зимния сезон)
От мен Peace

# 18
  • Мнения: 1 632
Дано има полза!

# 19
едно ГОЛЯМО браво от мен... радвам се че има млади хора, които вместо да ходят по дискотеки и да пият по цяла нощ са се захванали с нещо социално ангажирано. Дано има полза от начинанието им и ако попълвайки анкетата можем да помогнем е редно да го направим
Браво още веднъж

# 20
  • Мнения: 325
Браво и от мен! Успех!

# 21
  • София
  • Мнения: 8 275
Аз няма да попълня!

Защото:
"Аз съм представител на студентска компания. " Коя?За какво??
"Нашата цел е да създадем продукти със светлоотразителни елементи, за да намалим риска за децата от инциденти на пътя:" Ами измислете и не ни карайте да ви пишем курсовите проекти! Вземете се в ръце и помислете....

# 22
  • Мнения: 1 187
Попълних! Peace

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 607
И аз попълних ама нещо не можах да потвърдя дано де се е получило  Peace

# 25
За всеки който иска да попълни анкетата моля да използва линка на предпоследния ред, където е думата "анкета"

# 26
  • Мнения: 2 478
И аз попълних анкетата.
Синът ми е малък все още,но зимата имаше яке със светлоотразителна лента.И занапред пак бих му купила такова.
Искрено се надявам докато стане ученик да се затегнат законите за всички,неспазващи правилата за движение,шофьори и пешеходци!

# 27
  • Мнения: 4 578
и аз я попълних
но накрая не е зле да сложите някакъв надпис както в началото е обяснено
 като напр.''попълнихте успешно анкетата'', защото наистина не се разбира какво става

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Искам само да обърна внимание, че има някои светоотразителни жилетки, които изобщо не светоотразяват. Случвало ми се е да подминаваме велосипедист с колата, който е облечен с такава жилетка, но се вижда само от съвсем близо. Това ми се струва дори по-опасно от варианта да не носи жилетка, защото в първия случай смята, че е взел мерки да е видим в тъмното, а във втория знае, че е нинджа и може би е по-внимателен.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз попълних анкетата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт