Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

гр.Пловдив

Здравейте БГ мами! Аз съм все още на 22 години от Пловдив и смятам,че преди да си взема магистратурата и да си хвана стабилна работа,бебето може и да почака,та още не съм БГ мама поради несъгласието ми с ранните бракове... НО НЕ ЗАТОВА ВИ ПИША!
 Уча ПСИХОЛОГИЯ и имаме един професор,той такива истории ни разказа за форумчето,че веднага влезнах да видя за какво става дума..Много са ви готини темите за свекървите..хе-хе -хе...  newsm62
  Вие БГ мамите сте страшна работа,няма такъв форум! Както казва професора "Ако ти трябва да знаеш нещо,влизаш във форума на БГ мама,пишеш и до 15 минути вече имаш 10 отговора! Бг мамите зорко следят форума и на всичко отговарят! "
  Браво Мами.. браво на вас...много сте се прочули Smile Хайде до скоро... Аз ще следя темите тука,но тези,които са най-вече за семейство ,красота и готвене.. За бебчо-след години живот и здраве!
 Приятна вечер БГ мами и напоителен секс с мъжа ви довечера Smile
 ХеРуВиМче Smile
   luvbed luvbed
Цитирай

RSA

XePyBuM4e, добре дошла във форумите на BG-MAMMA!  welcome

Я ни кажи кой е тоя професор, че да знаем занапред кой ни пуска теми-пързалки?  Mr. Green

Цитирай

София

Кажи,кажи кой е професора,пише ли тука да знаеме ние? Whistling
Цитирай

Бургас-Созопол

прав е професора,бг мама не е просто форум а енциклопедия за всичко.велика и силна е българската майка smile3521
Цитирай

гр.Пловдив

Малелей.. вярно сте опасна работа.. за 5 минути 3 отговора Smile ами... не знам как се казва.. Sad
  Той е на магистрите психолози психолог,а аз съм бакалавър( до няколко месеца )  Smile ,ама ще попитам колежката в събота на курса по сексология и ще ви кажа Smile  newsm51
Цитирай

гр.Пловдив

А..и теми-пързалки ли ви пускат.... Тцтцт.. какво пишат? Smile
Цитирай

София

Пишат разни неща... но Големият брат винаги вижда всичко  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Цитирай

Пловдив

Пишат разни неща... но Големият брат винаги вижда всичко  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Е,понякога  само гледа,гледа... и като му омръзне да гледа удря един пирон! LaughingТук всичко е възможно! Mr. Green
Цитирай

някъде другаде

Херувимче , наистина ли са ти интересни темите или реши да изпробваш теорията на професора си? newsm12
Цитирай

....  Уча ПСИХОЛОГИЯ и имаме един професор,той такива истории ни разказа за форумчето,че веднага влезнах да видя за какво става дума..... Както казва професора "Ако ти трябва да знаеш нещо,влизаш във форума на БГ мама,пишеш и до 15 минути вече имаш 10 отговора! Бг мамите зорко следят форума и на всичко отговарят! "

....И един мормот завива шоколад в станиол  Whistling
Цитирай

Мами, стегнете се, не уронвайте авторитета на форума.  Аз от кога ви разправям, че помагаме на студентите по психология да завършват успешно.  Mr. Green
Цитирай

Варна

прав е професора,бг мама не е просто форум а енциклопедия за всичко.велика и силна е българската майка smile3521

Ух......възгордях се, шА му се не види Embarassed Laughing
Цитирай

rotfImao rotfImao rotfImaoМи прав е човека ....
Цитирай

София

Аз ще се възползвам от темата да кажа едно голямо благодаря на всички   bouquet Тук наистина може да се намери всичко  Hug
Цитирай

София

Кажи,кажи кой е професора,пише ли тука да знаеме ние? Whistling

Дали не е Холограмата дагоева  newsm78 ? Така някак си ми звучи..
Ама то и аз звуча едно пък съм друго..балиго  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора