Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Roanne,France

Здравейте,
 бях много щастлива когато открих овулационния  календар в зачатие ползвах до два месеца и бях много доволна,но от почти три месеца не мога да влезна.Какво става със зачатие и при вас ли е така или може би е от връзката,защото аз живея в чужбина и вече не е достъпен за нас.Когато влезна и ме връща обратно на началната страница,Благодаря предварително newsm78
Цитирай

Аз си влизам без проблем ,може би при теб нещо не е наред.Пробвай де се регистрираш наново.
Цитирай

В сърцето на живота!

Аз си влизам без проблем ,може би при теб нещо не е наред.Пробвай де се регистрираш наново.
Peace Ставаме две
Цитирай

между два континента

Аз съм в чужбина и влизам в календара си към Зачатие без проблем, когато работи де... А иначе през последните няколко месеца имаше доста периоди, в които не работеше. Доста се изписа и във форума по тоя въпрос.

Моят съвет - регистрирай се и в друг сайт с овулационен календар! Такива са fertilityfriend.com и babplan.ru...
Цитирай

навсякъде

И аз влизам без проблем в календара.
Цитирай

Велико Търново

И при мен се получи проблем, дава ми че не съм логната, да се логна отново. Е да, ама не става. Направих си нова регистрация- същото нещо. Отказах се да го ползвам.  Мисля че във форума на зачатие видях специална тема за календара, модераторът ти помага ако може. Пробвай да пишеш там. Дано да съм ти била полезна.
П.П.Сега погледнах, темата я има.
« Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 09:35 от eli_nik »
Цитирай

На планетата Земя

Аз нямам проблем с влизането.

За да влезеш, горе трябва да ти е изписано следното:

http://calendar.zachatie.org/work/HomePage

пробвай оттук и кажи дали става
Цитирай

Току що влязох и аз, без дори да се логна, а направо с името паролата за календара. Явно някъде има проблем newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

Велико Търново

Mileto, реших да видя дали ще мога да вляза както казваш ти. Като напиша името и паролата, влизам, но ако искам да отида на някоя дата или да видя стари графики, пак ми дава че не съм се логнала. Така си беше и преди. Не зная има ли връзка, но е така откакто преинсталираха/ако не греша/. Изглежда, че само при някои има проблем и аз съм от тях.
Цитирай

Пак ли се прецака този календар ?! Много неприятно !
Цитирай

София

Да попитам,от снощи не ми се отваря сайта на Зачатие,при вас така ли е или само в моя комп е причината.
Цитирай

Да попитам,от снощи не ми се отваря сайта на Зачатие,при вас така ли е или само в моя комп е причината.
и при мен е така, явно има проблем със сайта
Цитирай

в понеделник ще го оправят, има технически проблем със сървъра на сайта. Извиняваме се за неудобството много Sad
Цитирай

София

Благодаря   bouquet
Цитирай

В сърцето на живота!

Еее пак ли?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора