Мами, имали ли сте диария преди термина?

  • 10 933
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Имали ли сте диария преди термина? От 5 дена съм непрекъснато в тоалетната, имам чувството, че хапна ли след 20 мин съм там. Предвестник ли е това "изчистване на организма"?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Нямала съм нищо подобно.

# 2
  • Мнения: 169
Чувала съм , че понякога е така, но аз лично съм нямала подобен проблем. Обади се на лекаря си все пак!   bouquet Успех и леко раждане!

# 3
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз повръщах вече когато постъпих за раждане.Когато имах контракции.И първия и втория път страшно много повръщах-незнам на какво се дължеше.

# 4
  • Мнения: 9 814
Не, но доста жени имат, също така и повръщат.
Това е естествената клизма на организма /чак и рима има/.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 750
Не.Да не е от притеснение?

# 6
  • Мнения: 64
Тази естествена клизма, ще ми вземе здравето  Laughing
Направо вече не е човешко и бисквитки да хапна съм до WC-то. Мъка, мъка....

# 7
  • Мнения: 64
Не.Да не е от притеснение?


Абе за момента нямам и помен от притеснение, обикновено съм от хората, които до последно не се шашкат, ама като ми замирише на болница ще се панирам жестоко. Четох в един сайт, че е възможна появата на диария няколко дена преди раждането и за това исках да видя дали има някой с подобен "опит", че да каже кога отминава. Имам чувството, че колкото и да ям нищо не остава в мен, а излиза  #Crazy

# 8
  • Мнения: X
Не, но доста жени имат, също така и повръщат.
Това е естествената клизма на организма /чак и рима има/.
Аз също нямах но както е написала Франческа Салиери   има доста жени които имат и повръщат.
Леко раждане ти пожелавам   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 294
От една моя приятелка знам че и при нея беше така , само че непосредствено преди да започне родовия процес, доста често е ходела до WC преди да почне да ражда  Peace

# 10
  • Мнения: 296
Имах един ден преди самото раждане . Ако твоето е във връзка с раждането, възможно е да е дошъл момента вече. Може по-рано да родиш аз родих с 10 дни по-рано Успех и леко раждане  Hug

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нямала съм. Сега разбрах за тази естественна клизма. Ако това е сигнал за скорошно раждане мога да ти пожелая леко раждане и скоро да се похвалиш с добрата новина!

# 12
  • Мнения: 2 111
Да,имах.
Тапата ми падна в 03.00 часа през нощта и на сутринта започна разстройството+контракции.
В 17.00 постъпих в родилното и след клизмата почти нищо не изкарах,организма се беше изчистил.
Леко раждане ти желая   bouquet

# 13
  • Мнения: 3 211
И аз съм чувала, че като наближи раждането организма се чисти, но на мен не ми се е случвало. И аз съм с твоя термин, но нямам такива признаци.

# 14
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 744
Аз нямах,явно всичко е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт