Къде сте мами от Мездра?

  • 12 572
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Хей,макар и нова имам едно предложение към по компетентните майчета-защо не направите албумче на мездренските бебоци-да се познаваме като се срещнем? Blush

# 16
  • Мнения: 68
Мога да направя един албум във snimka.bg и да ви дам парола и потребителско име.
Аз в Мездра рядко ходя,когато имаме възможност иначе съм от там.

# 17
  • Мнения: 68
Готово Simple Smile

потребителско име: mezdrabgmama
парола:mezdra

www.snimka.bg

Заповядайте    Hug

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 11:10 от buba_85

# 18
  • Мнения: 13
Благодаря,но имах предвид тук,в темата който може да направи нещо. newsm78 1crib

# 19
  • Мнения: 68
Принципно от всички теми,по градове или отчетните си правят там албум и си качват снимки.Някои си правят и колажи и ги слагат в темата.Ти за колаж ли имаш в предвид? Иначе можеш и тук директно да си сложиш снимки,във постовете.

# 20
  • Мнения: 13
Да,явно това съм имала предвид без да знам кое какво е! newsm44

# 21
  • Мнения: 13
Лека нощ! Blush

# 22
  • Мнения: 68
За колажа трябва пак да се качът снимки там,за да го направя.
Как сте днес?Ние се прибрахме от разходка преди малко,тук във Враца е пълно с колички.Как е по Мездра,къде се разхождате?

# 23
  • Мнения: 13
Здравейте!Ние сме добре.Ходим в МТУ-то,предполагам знаеш къде е.Много от мамите ходят в града,но ние ходим само сутрин за кухнята.Слетобяд сме си тук,из квартала(живеем до МТУ-ТО).Има много бебешори особено 2007 и 2008.Като че преди мамите общувахме повече като се срещнем за разлика от сега-не познавам и половината от тях. newsm78 Надявам се хубавото време да поразчупи леда у някои мами  love001Моят бебок още цока и ми е трудно да ходя надалече с него,защото като се сети за цицки не признава нищо друго и ми дърпа дрехите да му дам,а като не си получи своето реве много. newsm45

# 24
  • Мнения: 68
Аз живея(хаха,живях де,но там ние къщата) та къщата ни е по улицата за гробищата, под църквата.Ние може да отскочим пак до Мездра другия месец да сменяме там един патрон.Може да се видим щом си близо,а може и да се познаваме визуално,ако не друго.Дай една твоя снимка в албума.

# 25
# 26
  • Мнения: 68
Не се сещам да съм те виждала,но това не пречи да се видим когато идем до Мездра Simple Smile

# 27
  • Мнения: 13
Е аз не съм от тук,мъжа ми е от тук. Praynig

# 28
  • Мнения: 68
Не е нужно да си от Мездра Simple Smile Предполагам отдавна живееш там.Иначе и мъжа ти не ми е познат.

# 29
  • Мнения: 64
 Ivamilovska,добре дошла и от мен!Мислех вече ,че никой няма да се престраши да пише тук.Браво за куража PeaceА МТУ-то и аз го знам -имам роднини ,които живеят там,всъщност по-нататък към" Кефчето".А ние ,ако идваме,се разхождаме,2 улици по-нагоре от МТУ -на Г.Кирков (при мойта мила бабка).Имам още една баба,но тя е на центъра и скоро не сме ходили там.
 А,каква изненада-мъжото има работа до Мездра и след малко ще зарадвам  бабчето с 2-те правнучки:hug:
  Бубе85 ,поздравления за новото ни албумче!Мисля и аз да се изтипосам там,ако няма някой нещо против...
 Алегория,къде се загуби?драсни някой ред

Общи условия

Активация на акаунт