Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

за мамите които знаят английски мисля ,че ще е забавно www.childbirth.org.
Цитирай

Пловдив

Макар, че съм вече родила ми беше забавно да си направя теста по спомени. И наистина ето резултата:
You have a 52% chance of having a boy.
And you have a 47% chance of having a girl.

Познаха, имам си момче.
Цитирай

Abu Dhabi

наистина е интересен и ми беше забавно да го правя, особено в частта с конеца Smile
и въпреки че ми даде 36 процента за момче/както повечето тестове, да им се не види/, най-важните признаци са "момчешки" Smile
Цитирай

софия

и на мен на най важните въпроси ми е момче а на тези които се колебая момиче.аз ще се радвам и на момче и на момиче  Hug
Цитирай

Пловдив

На мен ми излезна по - голяма вероятност да е момиче.SmileСлед 10 седмици живот и здраве ще видим! Wink
Цитирай

София

Е, аз следварително направих теста, като това с конеца го пропуснах и там пишеше 54% за момиче.....За едни нищо и никакви 4% ми се роди момиче наистина.....а така исках син....Е, няма да се оплакваме сега де Wink Wink Wink
Цитирай

София/Осло

Странно...на мен ми дава 73% момиче, а досега всички видеозони показаха момче #Crazy newsm78
Цитирай

София

Странно...на мен ми дава 73% момиче, а досега всички видеозони показаха момче #Crazy newsm78

Eй това е интересна дилема твоето Wink После да се обадиш да кажеш кое е познало теста или узи-то.

На мен ми излезе 61% момиче, а отговорите за момче бяха все на въпроси, за които не си спомнях много добре как е било или пък се колебаех.
Цитирай

София/Осло

На мен също отговорите ми за момче са ми под съмнение, което пък води до увеличение на % за момиче.....до края ще си остане изненада.....
Ще съобщя като му дойде времето Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.