Подстригване нула номер = ли е на по-гъста коса?

  • 19 646
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Можеш да и миеш косичката със жълтък или да я подстригваш не много късо !

И да му докара някоя салмонела евентуално  Thinking

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
Не.Аз я свърших тази работа когато Тери беше на 5м,но не с тази цел,а просто имаше много дълга косичка с плешивина отзад на главата.Просто се преобрази-стана още по-сладко бебче/трябва да пусна някой път снимки преди и след/.

# 17
  • Мнения: 5 393
Подстригването нула номер няма да сгъсти косата, това си е до ген.  Аз подстригвам Иво 1ви номер всяко лято, но само защото много се поти и искам да му е възможно най-леко.

# 18
  • Мнения: 511
Ако това твърдение беше вярно, всички щяха да са с гъсти коси Mr. Green

# 19
  • Мнения: 312
Едва ли ще стане по гъста  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 107
Моята майка не ми е подстригвала нито мен, нито сестра ми доста дълго, защото ни се радвала на кърдиците, но пък за сметка на това и двете имаме ужасно гъсти коси Wink
Пък и не знам защо но нула номер ми напомня за едни животинки по косата newsm78

# 21
  • Мнения: 175
Разбира се,че не е вярно,но ако решиш можеш да пробваш и да се убедиш сама.
Наскоро чух за едно момиче с много хубажи мигли,че и били такива,защото майка й й ги подстригала до дъно,като била малка  ooooh! Откъде ги мислят не знам.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Разбира се, че не  Joy Това е поредния глупав мит. Не обезобразявай детето си заради такива глупави и неверни поверия  Peace
PeaceМного теми е имало за това.

# 23
  • София
  • Мнения: 43 833
нямам момиченце, имам си момченце, с редичка бебешорска косичка е, почти на 3,6 години Simple Smile)))
подстригван е не 0, но първи номер, не веднъж с машинка...никакъв ефект(то ние го стрижемв за жегите де, не за гъстотата, но все пак, не се е сгъстила особено).

# 24
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
според мен всичко е въпрос на ген  Peace

# 25
  • Мнения: 4 335
Не няма врьзка,всичко е до ген.

# 26
  • Мнения: 252
Не мисля че от подстригване късо косата ще се сгъсти. Или си е заложено в гена или не.

# 27
  • Мнения: 923
Не се  сгъстява  Peace
Обаче за малко дете е много подходящо в жегите през лятото

# 28
  • Мнения: 1 354
Не мисля,че това твърдение е вярно.И според мен е въпрос на ген. А и да беше така,честно казано не бих постригала дъщеря си нула номер Peace

# 29
  • Мнения: 1 512
Не е вярно.Всичко е въпрос на ген.

Общи условия

Активация на акаунт