Подстригване нула номер = ли е на по-гъста коса?

  • 19 649
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Според мен е до ген.Самата аз съм постригвана нула номер на годинка и съм се радвала на по-хубава коса след тази процедура.Но не мисля, че бих постригала дъщеря си.

# 76
  • Мнения: 8 999
Колко късо подстригвате момиченцата през лятото? По-късо означава ли, че ще стане по-гъста?

Не, не означава. Постригвам децата си редовно, но само връхчетата за освежаване на косата. От бебета.

# 77
  • Мнения: 200
Вярно е колкото е вярно, че ако си подстрижеш миглите ще станат по-дълги.

# 78
  • Мнения: 161
Вярно е колкото е вярно, че ако си подстрижеш миглите ще станат по-дълги.

По-дълги да, но по-гъсти - не!  Peace

# 79
  • Мнения: 2 015
Вярно е колкото е вярно, че ако си подстрижеш миглите ще станат по-дълги.

По-дълги да, но по-гъсти - не!  Peace
Това с миглите съм го пробвала и съм доволна, но за косата не знам newsm78.

# 80
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 902
Равно е на пълни глупости  Peace
Само през трупа ми малката ще бъде остригана и обезобразена Close

Еее, чак пък обезобразена.  hahaha
В интерес на истината има деца, на които им стои много хубаво дългата коса, но има и такива, които стават прелест със супер къса коса. Дъщеря ми е типичен пример за вторите. Нямам под ръка снимка, за да покажа, но страшно й отиваше коса с дължина половин сантим.  Grinning Сега е на път да си сяда върху косата, толкова е дълга и категорично не иска къса. А наистина й стои много хубаво.
Обаче както писах две страници по-напред косата й не е станала по-гъста от това.  Naughty Подстригването беше крайно необходимо с цел изравняване на прическата. Mr. Green И аз си мисля, че е до ген. При нас генът е на средно гъсти кости (с изключение на едната ми баба, която е имала ужасно гъста коса), но пък всички сме с мноооооого дълги коси. Като казвам много, имам предвид наистина много - на майка ми беше 164 см. Grinning

# 81
  • Мнения: 174
Според мен е до ген.

# 82
  • Мнения: 325
До ген е. Моята коса е много гъста,но защото на родителите ми е такава. Сина ми никога не съм го постригвала 0 номер,а косата му е супер гъста и твърда-като моята. Grinning Дано и беба да ми я наследи.

# 83
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Не го вярвам и не бих го направила. Peace

# 84
  • Мнения: 161
Вярно е колкото е вярно, че ако си подстрижеш миглите ще станат по-дълги.

По-дълги да, но по-гъсти - не!  Peace
Това с миглите съм го пробвала и съм доволна, но за косата не знам newsm78.

И аз съм го правила. Имах най- късите мигли, които някога съм виждала.  ooooh! Клъцнах ги леко и наистина се удължиха. Станаха по-дълги.

# 85
  • София
  • Мнения: 8 272
И синът си не бих подстригала 0 номер, ако иска той д го прави като порасне.

А относно сгъстяване, това е като осоляването против миришеща пот и рани кулинарни екстри върху детето.

# 86
  • Мнения: 1 796
Като дете имах една приятелка,милата беше с много слаба коса,и нейната майчица и тя така чула за подстригването и момичето ходеше с бръсната глава сигурно до към 3-4 клас,сега вече е голяма а косицата й е все така рядка.Така че това явно са глупости,не виждам как детето ще има хубава коса,ако няма от къде да я наследи.

# 87
  • Мнения: 3 611
...При нас генът е на средно гъсти кости (с изключение на едната ми баба, която е имала ужасно гъста коса), но пък всички сме с мноооооого дълги коси. Като казвам много, имам предвид наистина много - на майка ми беше 164 см. Grinning


Оле, с тая дължина на косата ще трябва да си я е застъпвала.  Grinning
По темата - на годинка съм била 0 номер,точно с цел сгъстяване, но и тогава и сега косата ми е с тънък косъм, тъй че и дори да е гъста, не изглежда такава

Пълни щуротии е това със сгъстяването

# 88
  • Мнения: 200
Вярно е колкото е вярно, че ако си подстрижеш миглите ще станат по-дълги.

По-дълги да, но по-гъсти - не!  Peace
Това с миглите съм го пробвала и съм доволна, но за косата не знам newsm78.

И аз съм го правила. Имах най- късите мигли, които някога съм виждала.  ooooh! Клъцнах ги леко и наистина се удължиха. Станаха по-дълги.


Може и да сте прави, но явно пак е до човек, моя приятелка така си ги скъси мааалко и повече не пораснаха, така че радвайте се  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 614
Може би това помага да избие по-бързо косата на мястото на бебешкия пух, но едва ли е от значение за гъстотата. Никой не може да ме убеди, генът може да бъде надскочен или "надхитрен" по какъвто и да било начин  Peace

Общи условия

Активация на акаунт