Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Голямата ми дъщеря при игра с по-малката си сестра и бръкна в окото с детска спринцовка Crying or Very sad
Малката доста плака и очето и е зачеревно,казва,че много я боли и почти не го отваря,всичко стана за секунди преди половин час,чудя се какво да правя,защото сега освен на Бърза помощ на друг не мога да се обадя. Crying or Very sad
Изпаднала съм в паника и си въобразявам какво ли не.Моля ви посъветвайте ме какво да правя Praynig
Цитирай

На Края На Вселената

Аз бих звъннала на "Бърза помощ".  Peace
Цитирай

Голямата ми дъщеря при игра с по-малката си сестра и бръкна в окото с детска спринцовка Crying or Very sad
Малката доста плака и очето и е зачеревно,казва,че много я боли и почти не го отваря,всичко стана за секунди преди половин час,чудя се какво да правя,защото сега освен на Бърза помощ на друг не мога да се обадя. Crying or Very sad
Изпаднала съм в паника и си въобразявам какво ли не.Моля ви посъветвайте ме какво да правя Praynig

Елена, незная къде живеете, но е задължително да си направите консултация с офталмолог. И при моите деца се е случвало, нашата лична лекарка държи да ги прегледа специалист. Очният лекат ще погледне очето на детето с микроскоп и може да прецени имали сериозни наранявания или не.
Цитирай

Горно нанадолнище

Какво става , мила ? Как е оченцето ... Confused Дано няма сериозни наранявания  Praynig
Цитирай

Географския център

Как е детето? Ако на мен се беше случило, направо отивам в бърза помощ, оттам ще препратят детето в Очното отделение и ще го прегледат. Но мерки непременно трябва да се вземат, това са очи все пак и са за цял живот.
Цитирай

София

Не знам от къде си. На мен ми се е случвало друго дете да й пръсне пясък и камъни в очите и сме ходили по спешност в ИСУЛ - София. Там има денонощно дежурни очни лекари за спешни случаи.
Дано му мине на детенце бързо. Стискам палци Praynig
Цитирай

Как е детенцето?
Има спешни очни кабинети в ИСУЛ и в Детска очна клиника в МА може също да се отиде.
Цитирай

Варна

Според ме да я види има раничка на роговицата, и трябва да я види очен!
Капят се капки и минава за 2-3 дни, но прегледа е и наблюдението е задължително!
Цитирай

някъде другаде

Консултация със специалист е задължителна , но вие сигурно вече сте я направили. Дано не е нещо сериозно и бързо да му мине на детенцето. Praynig
Цитирай

Здравейте момичета,
чак сега успях да седна да  пиша,
бяхме на очен лекар-всичко е наред,няма нараняване на роговицата,изписаха и
капки и мехлем и след 5 дни сме на контролен преглед.
Лекарят ни каза,че всичко ще мине без да останат последици за оченцето на дечко.
Благодаря ви за съпричастността   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.