ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 14

  • 23 897
  • 438
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 828
Последно - снощи имаше ли целувка между Крис и Валери или не, че не можах да гледам серията?

# 31
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 298
аз предлагам анкета "кой ще каже на елица че с явор са близнаци"

# 32
  • Мнения: 622
Записвам се да не ви изпусна, и пускам да тегля снощната серия ако е качена някъде, че не можах да я гледам внимателно снощи.

# 33
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Последно - снощи имаше ли целувка между Крис и Валери или не, че не можах да гледам серията?
Не, очакваме я в сериите напред!

# 34
  • Мнения: X
За анкетата-според мен или Явор ще й каже, или ще дочуе таен разговор.

# 35
  • Мнения: 77
 #Milti цоп и аз тук при вас
Софи и Маймуната искрено ме разсмяха.За момент си помислих,че ще тръгне към вилата.Колкото е тъп,милия  Mr. Green Мартин пак ще се наиграе...

# 36
  • Мнения: 0
Последно - снощи имаше ли целувка между Крис и Валери или не, че не можах да гледам серията?
Не ми познаха прогнозите в кой епизод ще се случи  Cry
Както и да е. Мисля, че това ще сцената след като Валери "сдобри" Крис и Мартин  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: X
Току-що гледах епизода от снощи. Софи така добре подреди Мартин hahaha  Joy

# 38
  • Мнения: 2 131
Леле, колко бързо пишете  Hug
Хоп и аз тук  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 529
Софи вече започва да ме дразни. Crossing Arms
Надето се разлюти снощи. Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 0
Софи вече започва да ме дразни. Crossing Arms
Надето се разлюти снощи. Twisted Evil
мен ме дразни страшно много. И с това провлачено говорене под нос- съвсем изкрейзвам  Shocked

# 41
  • Мнения: 0
Не издържах- гледах Целувката..Тоя Крис дори не отвърна.. уф..надявам се, че е било така по сценарий..  Blush

# 42
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Софи вече започва да ме дразни. Crossing Arms
Надето се разлюти снощи. Twisted Evil
мен ме дразни страшно много. И с това провлачено говорене под нос- съвсем изкрейзвам  Shocked
Мен пък ме дразни, че и правят прически като на Емилия (може да се опитват да ни намекнат прилика!?). Като кошница е в главата, горкичката!
Не издържах- гледах Целувката..Тоя Крис дори не отвърна.. уф..надявам се, че е било така по сценарий..  Blush
ами то отрязака не е кой знае колко голя, а и се предполага, че Крис е сащисан, така че..... Може пък в следващата сцена да се окопити и да награби Валери  newsm78 Embarassed

# 43
  • Мнения: 0
Софи вече започва да ме дразни. Crossing Arms
Надето се разлюти снощи. Twisted Evil
мен ме дразни страшно много. И с това провлачено говорене под нос- съвсем изкрейзвам  Shocked
Мен пък ме дразни, че и правят прически като на Емилия (може да се опитват да ни намекнат прилика!?). Като кошница е в главата, горкичката!
Не издържах- гледах Целувката..Тоя Крис дори не отвърна.. уф..надявам се, че е било така по сценарий..  Blush
ами то отрязака не е кой знае колко голя, а и се предполага, че Крис е сащисан, така че..... Може пък в следващата сцена да се окопити и да награби Валери  newsm78 Embarassed
На Софи прическите са отвратителни. Не знам кой й ги измисля.
Дано се окажеш права за Крис;) Или ще се окопити и ще награби Валерко на свой ред, или в този момент ще влети Мартин, доволен от прекараната вечер със Софи  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 883
Здравейте в новата тема!
Снощи гледах и Вип-а, и голямата уста, и сериала, разбира се  Laughing Диана Любенова е ВЕЛИКА! Страхотен талант- съвсем различна от образа си, от начина, по който съм свикнала да я гледам в сериала, едва сега разбирах що за актриса е, тя не е човек, тя е богиня!
Разбира се гледах ВИП-а заради сцените от сериала, забавлявах се искрено, най-вече на Ицо хазарта и "дърта пе****га"  Laughing
Разбира се както каза Ники Пънчев-колуминацията на вечерта за въпросната сцена, товяа го почувствах и аз.
Голямата уста гледах пак заради сценариста, не останах много очарована, не обичам хора, за които всичко е "страхотно, чудесно, великолепно". В крайна сметка виповете поокрадоха сериала, и особено сцената с Крис и Валери, а нашия човек-Георги Иванов мисля се казваше, не каза ни една критика, и така се подмазваше на Камелия...щял да я покани за роля във филма...ако се покаже тая в нашето сериалче, спирам да го гледам!  Close Не я харесвам, и това си е!
Относно анкетата гласувах за Димитър, защото виждам как му се иска да й каже истината, и предполагам няма да издържи още много на искушението, и като гледах промото за следващия епизод (надявам се днес, но кой знае, пак с тия вип-ове, Twisted Evil )надявам се вече да й кажат, също гласувах и за Явор, защото не искам заради нея да си прецаква бъдещето...а и мисля, че така е редно, а и надали някой друг ще се навие.
Айде стига че сама си дослучах, представям си за тези които четат  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт