Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 апр. 2009, 12:36 ч.

Вносител на Taurus?

• 4 704
  • 8
  •   1
Отговори
  • Бургас
Момичета, нов въпрос от мен. Знаете ли кой е вносителят на въпросната марка?
Купихме вчера прахосмукачка Таурус с Хепа филтър и искам да си поръчам още един резервен От тукашния сервиз, който е посочен в гаранционната карта ме размотават, че не можели по телефона да я свършат тази работа (дори инфо като цена не можели да ми дадат  Mr. Green) та затова ... Нямам нещо нерви за тях. Миналата година си чаках 1 месец филтъра  от тях  - бързината не им е силното качество  Mr. Green

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
Опасявам се, че само Роял Електриникс могат да ти внесат и/или продадат рез. част за Таурис-ите. Само те ги поддържат.

# 2
  • София
Питай в Технополис май те основно ги продават.

# 3
Точно от Технополис си купих моята прахосмукачка. Увериха ме, че имат филтри и няма проблем с доставките.

# 4
  • Поморие
Хепа филтър можеш да си купиш от Технополис Wink

# 5
  • Бургас
Шани, благодаря ти   bouquet 
Ще видим кога ще дойде този, че на предната прахосмукачка го чаках месец , та затова отраничко се подготвям Mr. Green

Аз точно тях ги питах (консултантите в Технополис Simple Smile )  за ХЕПА филтрите и казаха, че се купували от сервиза, който обслужва марката.

# 6
В Технополис Варна със сигурност се продават резервни, приятелката ми си купи преди месец прахосмукачката + 1 филтър резервен

# 7
Аз от няколко години имам такава прахосмукачка с два хепа филтъра ooooh!последно купих средния от халите,там технополис има щанд

# 8
  • Бургас
И какво излиза - само в бургаския Технополис не продават консумативи и  ме препращат към сервиз на марката ...  ooooh! Нямам думи ... ще си поръчам няколко .. и като свършат, ще си пенсионирам прахосмукачката май  Crossing Arms.  Ако за всеки филтър трябва да хабя толкова нерви ...   Sick

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт