*Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ да поговорим*

  • 53 017
  • 836
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 130
gerganald - има темичка най-добри лекари или клиника-нещо такова беше-виж там и прецени сама.Аз лично съм в клиника Малинов и съм много доволна, но за първичен преглед се чака много-най-добре е бързо да се ориентираш и да се запишеш където решиш.
 
Bubinuni съжалявам мила много-но ние сме силни и продължаваме напред-място за отчаяние няма-няма и време-действаме  напред и скоро ще сме в темичка отчетени Hug
Стискам палци на всички чакащи скоро резултати. Praynig

# 31
  • Мнения: 1 622
Здравей, Гери!
Преди около половин година и аз си задавах същия въпрос като теб, след като загубих 2 г. по ходене при обикновени гинеколози...
Аз тогава просто намерих сайтовете на 3-те най-добри и известни клиники в София (а ти къде живееш?) и пратих запитване и на трите. Те са:

http://www.invitro-bg.com/
http://www.ivf-bg.com/
http://www.ivf.bg/

Отговориха ми само от една. Това ми беше достатъчно, за да избера именно нея, още повече, че всички мнения във форума разказваха за реда, който цари там, и отношението към пациентите. Нарочно не споменавам коя е тя, за да не излезе като пропаганда, а и за да не преизвикам излишни дискусии.

Успех!!!   bouquet

# 32
  • Мнения: 126
е и аз съм  сотрицателен тест днес пражих кражен Cry Cry

# 33
  • Мнения: 1 732
мимонзиня съжалявам за теста,но времето е пред теб и ще успееш Hug Hug Hug

# 34
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
 Здравейте и от мен!
Първо и най-важно ЧЕСТИТО на бремелинките!

Ние сега се готвим за трето инсе през май, пък дано ни е на късмет!

# 35
  • Мнения: 155
MIMOZING/BUBINUNI Много съжалявам,но аз мисля,че следващият път ще се получи.
Успех момичета и момчета Wink
 Hug

# 36
  • Мнения: 47
    plams  не вярвай на домашен тест на 10 ден  Naughty
аз същото го направих и беше отрицателен
 пуснах кръвен той беше 24.46
след още 5 дни стана 487.1
е от този резултат отчете и домашния
стискам палци на всички  Praynig
pamivo   е права и ВИ ЧАКАМЕ   Praynig  Praynig  Praynig

# 37
  • Мнения: 961
Вчера усетих и болки в гърдите, а днес ме прерязаха яйчниците, пих ношпа, но още ме наболяват леко. Страх ме е да не ми дойде, защото болката е точно като преди цикъл. В петък ще правя кръвен тест, ако лелката не ме посети дотогава.

# 38
  • Мнения: 128
Здравейте мили мами (и татковци), реших и аз да се запиша при вас досега само ви чета и това много ме успокоява и донякъде отговаря на мойте въпроси и намалява болката. скам накратко да разкажа моята история и после да ви помоля ако можете да ми отговорите на няколко въпроса. Имам дъщеричка на 6 години с която забременях след 3 годишни опити (спонтанно без лекарска намеса биласъм млада и нямало нужда от никакви помощи тогава бях на 26 години). Сега съм на 32 год. и от 4 години се опитвам да забременея отново със второ детенце обикалях какви ли не доктори (засъжаление нито веднъж не отидох на консултация в център за репродуктивна медицина) които ми правиха иследвания (само на мен никой не се сети да направи на съпруга ми) и ми казваха че всичко е наред и да опитвам (затова и не потърсих консултация моя огромна грешка). През месец 02.2009 г. забременях (по естествен начин) бях на върха на щастието. НО щастието ми беше да 05.04.09 г. когато направих спонтанен аборт. Това е моята тъжна история. Ето и въпросите ми лекарката която следеше бременноста ми направи списък с изледванията които трябва да направя и ме прати на консултация в център за репродуктивна медицина (на първо място е спермограма на съпруга ми) каза въобще да не чакам два или три цикъла а направо да си записвам час и да направя консултацията за да преценят къде е проблема и какво да правим. Препоръча ми начина на оплождане чрез  инсеминация и затова се записвам при вас. Не е ли много рано да си записвам час за консултация без да е минал и един месец от аборта ми. Много ви благодаря помоща ви.

# 39
  • Мнения: 353
Буби, Мимозия,  Hug Hug Hug

Съжалявам момичета. Горе главите, мислете позитивно - идва следващия опит който ще е успешен  Praynig Praynig Praynig

Kariem,
съвета ми е да обсъдиш всичко с лекаря от Центъра по репродуктивна медицина, който си избереш. В крайна сметка именно той е специалиста на когото за в бъдеще ще трябва да се довериш и с когото ще планирате (на база резултатите от излседванията ви) каква процедура и кога да се предприеме.
Желая ви успех  Peace Peace Peace

# 40
  • Мнения: 4 589
kariem в някои клиники се чака по месеци за среща с лекар, по-скоро при д-р Стаменов и д-р Владимиров, така че колкото по-бързо се запишеш, толкова по-добре. Трябва да направите изследвания да се види какво е прекратило бременността.

Аз съм правил 2 инсеминации и минахме към ИСКИ. За мен повечето пъти инсеминацията само губи време и пари.

# 41
  • Мнения: 155
При Щерев не се чака и инсетата наистина успяват,особено процентът е по голям когато има едно дете от същият партньор Hug
КАРИЕМ аз горещо ти препоръчвам да си направиш имунологични изследвания и хормунални.
Аз бях с почти същата съдба,имам дъщеря на 7,3 спонтанни аборта.Опити от 4 год. неуспешни.
УСПЯХ с инсеминация от 2 път със стимулация,1 беше на ЕЦ.
За което благодаря на Д=р Юнакова  bouquet от Щерев
Успех ти желая Praynig Hug Peace

# 42
  • Мнения: 126
искАМ  да благодаря на пам -памиво и тук в форума и да ви кажа ,че тя с мъжът и са невеоятни хора и ПАМ -мила тиси човек с огромно сърце благодаря ти мн за всичко мила.

# 43
  • Мнения: 155
искАМ  да благодаря на пам -памиво и тук в форума и да ви кажа ,че тя с мъжът и са невеоятни хора и ПАМ -мила тиси човек с огромно сърце благодаря ти мн за всичко мила.
Ей,скъпа караш ме да се изчервявам Laughing
Но все пак много мерси  bouquet
Успех Heart Eyes
 Hug

# 44
  • Мнения: 40
Zdraveite momi4eta,

ima li niakoia ot vas pravila inseminacia pri polojenie 4e problemat e v maja-antispermalni antitela? Tove e koeto prepora4vat na moia priatelka, no az se 4udia sled kato spermatozoidite ne sa podvijni ne triabva li napravo za in-vitro da se misli?

Stiskam palci vsi4ki vie da uspeete v svoita borba za detence-znam kolko e trudno-i az sam v tova polojenie,no problemite mi sa ot drug haracter.

Общи условия

Активация на акаунт