Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Извинявам се, че отварям нова тема, но от толкова четене и толкова мнения съвсем се обърках. Трябва да ходя на гинекологичен преглед и съм решила да е в САГБАЛ Св.София (бившата Тина Киркова). Причината е, че направих ранен спонтанен аборт и искам да ме прегледат дали всичко е ОК. Но имам няколко питанки... Мога ли просто така да се изтърся в болницата и да разчитам да ме приемат веднага или трябва да си запиша предварително час? И в кой точно кабинет да отидя - веднъж само съм влизала там по друг повод и от табелите по кабинетите хич не ми стана ясно кое какво е, а не искам да се лутам като заблудена овца. И последно - моля ви да ми препоръчате гинеколожка от там - искам да е жена, а из форумите чета само за мъже лекари от тази болница... Предварително благодаря на всички, които ще ми отговорят!
Цитирай
Ама никой ли не знае как стоят нещата със записването на час за гинеколог в Тина Киркова?!  newsm78  Praynig
Цитирай

Най-добре влез в сайта на болницата, виж телефоните и си запиши час. До колкото знам хубаво е да си имаш записан час.  За съжаление не мога да ти помогна с име на доктор, защото моя гинеколог, който работеше в тази болница почина, та и самата аз съм в етапа търсене на гинеколог. По спешност ли ти правиха почистването от аборта, защо не идеш в същата болница или при същия доктор?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.