Партийна покупка на хлебопекарна ALASKA!

  • 17 029
  • 29
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има ли 2-ри желаещ, който заедно с мен да си купи хлебопекарна АLASKA BM 2600
В момента в МЕТРО (09.04--22.04) тече прИмоция...
2бр. за 178.80лв.
Едната излиза по 89.40лв.
А ако не си вземеш 2-те в комплект, бройката се оскъпява с около 31лв. Не е болка за умиране, разбира се...
Но ако има 2-ри желаеш, да си купим машинките партийно, нека да свирне  Whistling

П.П: Моля модовете, да не ми местят Темата в "На пазар". Поне за няколко дни да я оставят тук. Мерси   bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никой ли не иска...  Confused

Айде да питам и в Готварския.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 141
Погледни и тук доста евтина ми се вижда, все пак е вариант ако никой не се навие на партия
http://store.bonapeti.tv/index.php?main_page=product_info&cP … mp;products_id=82

# 3
  • York
  • Мнения: 826
Шани, от къде си?

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В София съм и съм в близост до най-първото МЕТРО.

# 5
  • York
  • Мнения: 826
В София съм и съм в близост до най-първото МЕТРО.
Далечко си ми малко Simple Smile
А имаш ли информация дали работят добре?

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами не мога да кажа от собствен опит, но 1/2 от майките във форума, които притежават хлебопекарни били с АЛАСКА.

ponqkoga - път насам да имаш тия дни  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
Шаничка,а колко  е гаранцията ,знаеш ли?За колко килограма брашно,какви програми има?
Аз съм почти навита да си купя хлебопекарна.

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 09:26 от seat-kata

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
seat-kata  Hug - преписвам дословно всичко, което пише в каталога:

Хлебопекарна ALASKA BM 2600
- aвтоматична;
- 12 програми ( = функция за варене на мармалад);
- таймер до 13 часа;
- функция за поддържане на готовия хляб топъл;
- регулиране на препичането на коричката;
- форма за печене (до 1кг.) и бъркалки за месене;
- LCD дисплей.


Никъде не пише нищо за Гаранцията  Confused

# 9
  • York
  • Мнения: 826
Ами не мога да кажа от собствен опит, но 1/2 от майките във форума, които притежават хлебопекарни били с АЛАСКА.

ponqkoga - път насам да имаш тия дни  Laughing
Нямам  Laughing

Майка ми използва микровълнова печка от тази марка 6-7 години вече и няма проблеми с нея. Предполагам, че и за хлебопекарните ще е валидно, но знае ли човек.  Много ме привлича идеята да хвърля стотина лева за една такава  Mr. Green

Обикновено гаранцията в МЕТРО е 3г.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Имам такава от  септември,използвам я  поне 2 пъти седмично.Препоръча ми я позната,която имаше Аляска и Мулинекс.Каза ,че не вижда разлика,дори евтината правела по-добра коричка. Мисля ,че гаранцията е 24 месеца.

# 11
  • Мнения: 25 447
Моята е с две години гаранция. Машинката си заслужава всеки лев - няма да съжалявате, ако я вземете. За две години ще си избие парите отвсякъде.
Но не ви съветвам да правите мармалад в нея (нито в която и да е друга марка). Виж, за лютеница става.  Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 975
Но не ви съветвам да правите мармалад в нея (нито в която и да е друга марка). Виж, за лютеница става.  Laughing
[/quote]                                                                                                                                                                                                    Защо да не става?Страхотни сладка направих есента в моята,но не е Аляска а Мулинекс.

# 13
  • Мнения: 25 447
Защото изгаря моторът.  Laughing
Поне много хора се оплакаха от този ефект. Справка - множеството теми за хлебопекарни в Готварския.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 975
Или съм късметлийка или не съм приготвила промишленно количество мармалад. GrinningНо пак не съм убедена че може да изгори мотора ако разбира се казанчето не е било препълнено и не е изтекъл сироп върху него(изкипял)все пак процеса на приготвяне е малко бъркане и основно печене така че от какво може да се претовари мотора та чак да изгори не мога да разбера. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт