Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 271 отговора

Хайде и аз да се разпиша в откриването на новата седмичка!!! Smile
Дано да е много плодородна и само  EFP
Цитирай

NL

То хубаво се разписваш ама да беше се представила първо щеше да е най добре

Дано да е много плодородна и само  EFP

а за плодородието друг път ще ми обясниш.
Цитирай

Стара Загора

Добро утро от мен Flutter
Такви ужаси преживях през почевните дни само аз си знам. От пороите тук дори и нет в къщи нямам Twisted EvilНестига, че сърцето ми се е свило с тия порои ами и в чата не можах да влезна та да си изкажа мъката. Тръгваме в събота към свекърва ми и като запра един дъжд...не порой...локви...като текнаха тия ти ми води...плавахме буквално до първото село след Ст-З и отбихме на една височина да изкакаме. Не стига дъжда ами и гръмотевици...че като ревнах.....мъж ми се чуди как да ме успокои #Crazy newsm78 Като преваля...изчакахме да се поотече и той ме пита...сега на къде. Как на къдееее #Crazyбързо към нас и носа си няма да покажа Twisted Evil А точно преди да тръгнем гледах новините и така се наплаших, че направо още ми трепери. Какви ли латиноамерикански сериали не ми минаха през главата докато стояхме и чакахме да отмине Crossing Arms
Момичета при вас как е...гледам новините...направо ужас.
Такаааааа поплаках си.
Сега да ви пожелая безаварийна седмица и много либоф  bouquet
Цитирай

Ми при мен същото ,Хера, само дето не съм ревала още, но малко ми оставаше. През 20 минути съм звъняла, ту на Пловдив, ту на Етрополе Crying or Very sad И още ме държи ужасът от предното пътуване по тва Искърско дефиле или квото е там ( бтв, много е красиво , ама тия остри завои Sick ), а сега след малко пак заминавам Crazy Стискайте ми палци, ако не се появя в събота, значи съм умряла от повръщане или съм паднала в някоя пропаст ( рачешко черногледство Mr. Green )
Цитирай

Варна

Ето ме и мен тук.
Много усмивки и само положителни тестчета!
Успех момичета!
Цитирай

София

Ео, Херка, не така бе девойки! Никакъв плач, никакво умиране! Не му е сега времето да мрем! Имаме да изпълняваме важна мисия по бебеправене и бебеотглеждане Wink Успокойте се, милички! Желая отсега нататък през седмицата - само усмивки и положителни емоции Very Happy
Цитирай

София-Лозен

Добро утро, сладурчета, папурчета!  bouquet  bouquet  bouquet
Херка, съжалявам за стресовите ситуации около теб. Много е неприятна ситуацията. Майка ми има едно местенце след Елин Пелин и вчера като ми се обади плачеше по телефона. Направиха ремонт на къщичката точно преди една седмица, сега всичко плува във вода. Много беше притеснена. Целия двор пълен  с вода, цялата къща и тя плува. А комшиите какво мислиш, изпомпват от техния двор и маркуча право в двора на майка ми. Е това не е ли типично български маниер. Горките хора. Днес ще търсим помпа, за да може да махнат водата, че това няма оттичане.
Ео[/b], лек път ти пожелавам. Дано бързо и безпроблемно да стигнеш до любимия. Ама и ти си една луда глава, нищо не те спира.
Леа, а на теб никакви неприятни и отрицателни емоции тази седмица, чу ли. Никакви ревности и тем подобни.
Дея, ти пак ли си изталасъмствала днес. Защо не спиш ти, ще те плескам.

Целувам ви и ви желая лека и ползотворна седмичка.
Цитирай

Варна, морето и сините вълни!

Добро утро поспаланки!
Проклинам  ви скоро да сте бременни като мен!

Желая ви  много любов, щастие и положителни тестчета! Никакви гъби, вируси, цистити и лоши помисли! Забранени са!
« Последна редакция: пн, 08 авг 2005, 09:25 от Sunshine »
Цитирай

Здравейте и от мен!
С надеждата, че след зло идва добро ви пожелавам много положителни емоции и само EFP за чакащите!
В Пловдив обстановката е спокойна, само дето ту има ту няма вода. Но това е бял кахър на фона на бедствието, което сполетя хиляди хора и унищожи труда им.
Цитирай

Варна

Привет дами! Дано дъждът не ви е наводнил много!

И как ще я караме тази седмица с 2 седмични теми  Crazy Направо паднах, като влязох във форума  Laughing

Да ви се оплача с мъжа ми в събота направихме май някаква беля докато уползотворявахме липсата на лелката  Embarassed В резултат цяла сутрин ме боля долу, следобед изтече малко кръв и оттогава вече 2 дни излиза едно ръждиво и малко съм притеснена. Ако и днес не спре ще ходя на гинеколог  Rolling Eyes Най-вероятно е някакво разраняване, ама чак 3 дни да не мине, не знам  newsm78

Това е от мен засега, съжалявам, че почнах с оплакване, ама нещо ме глождеше да споделя. Усмихнат ден на всички  Hug
Цитирай

София

Добро утро момичета! Пожелавам успешна и бебеносна седмица въпреки гадните порои.
Тези порои много ме притесняват и мен. Какво стана това лято, тъкмо хората се поуспокоиха, че страшното отминало и то пак се почна с пълна сила.

Теди, дано бързо се отървете от водата в двора на майка ти, и дано щетите са минимални.
Хера, радвам се, че си се отървала само с уплахата. Ео, с теб сме по пътя, с нашия лъвски оптимизъм дано успеем да неутрализираме рачешкия песимизъм Laughing Това ми напомни как в ученическите ми години най-добрата ми приятелка беше раче и с нея чудесно се допълвахме.
Цитирай

Abu Dhabi

Хера, я да се стягаш, аз минах половин България през наводнението Smile
тва липса на ток , на вода, тва че Клептуза изчезна изведнъж, тва виещи сирени цяла нощ, тва Марица, тва изровени пътища чак до Карлово, тва 2 дни прибиране , вече за нищо ги нямаме Smile
ооо, така ли се почва нова седмица, я се усмихнете, да не ви върви цяла седмица на оплаквания Smile
Цитирай

Дея, много хаплива си станала Laughing Представило се е момичето в една нейна тема. ето я, ако те интересува. Пък и няма правило само който се е представил в темата "За нас", той да пуска седмична тема Wink

Херичкааа, голеееми  Hug и спокойно! Вярно страшно си е с тези наводнения (ейй побърка се тоя свят!), ама всичко ще се оправи! Пък и нали знаеш - при мен винаги има място Love

Аз днес ще ходя да се боря с бабите при личната и дано да ми издържат нервите Crazy

Прекрасна, слънчева и СУХА седмица ви пожелавам! И да оползотворите дните, ей! Mr. Green На другите, вече минали през това, пожелавам добри новини!
Цитирай

Стара Загора

Хера, я да се стягаш, аз минах половин България през наводнението Smile
тва липса на ток , на вода, тва че Клептуза изчезна изведнъж, тва виещи сирени цяла нощ, тва Марица, тва изровени пътища чак до Карлово, тва 2 дни прибиране , вече за нищо ги нямаме Smile
ооо, така ли се почва нова седмица, я се усмихнете, да не ви върви цяла седмица на оплаквания Smile

Уфффф за теб си мислех точно....мислех да звъня ама чаках да стане по-човешко време. Добре, че сте се прибрали, че снощи се сетих къде сте и айде пак сериалите се завъртяха в главата ми Blush
Слънчо ще строя вече кануто Mr. Green и идвам на високото Love
Цитирай

Добро утро и от мен! Hug Hug Hug
На чакащите тази седмица само  EFP
А на другите като мен успешна бебеправеща седмица 1dating luvbed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 271 отговора