Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 108 отговора

София

Времето е чудно.
Е, ще се разваля казват, ама какво пък  Very Happy
Гледам наизлязли едни ми ти девойки, поразхвърляни вече , гледжосани и ухаещи на жажда за живот и още нещо ...
Обувки с ток : задължителен дамски атрибут в борбата със същия пол
 / стига разбира се да не си повече от 1, 80 на височина/ ...
Същите - аксесоар и придатък, доказващ аристократичен произход на тънкия глезен , който подчертават
 / Е, или не чак толкова тънкия , но с желание да бъде забелязан  Smile/
Умеете ли го .... да пристъпвате/ не, по точно да се носите/ едновременно стабилно и сигурно, ефирно и изящно/ ?
Аз  - не . Пък искам  Mr. Green
А можете ли да тичате с такова снаряжение ?
Добре, ами ако все пак сте се изкушили и вие веднъж да излезете с ток ... цял ден .... и краката ви болят .... запазвате ли и как добрия си дух и приветливо изражение ?
Цитирай

някъде ... тук ...

Не мога да ходя на токчета.
Случвало се е и боса да се събувам по улиците, ако съм била с токчета и са ме заболяли краката.
Цитирай

Мога да ходя, и по 20 часа съм изкарвала. Всъщност доста по трудни неща съм успявала да овладея, та едни токчета ли ще ми се опрат.
Цитирай

тракийка съм

не обичам токчета ,при моята височина на токче дишам разреден въздух Laughing
Цитирай

Да, мога да вървя на токчета, но нещо наблюдаващите "уменията" ми не спират да се усмихват....
Обувката на висок ток и сутиенът са измислени от мъж с малка пишка. Убедена съм. Класифицирала съм и двете в графа "гавра" и рядко ги ползвам.
Цитирай

Преди ходих изключително и само на кокили Crazy

След като забременях, открих какво чудо е ниската обувка.

Обичам да ми е удобно.
Цитирай

Амииии аз ниски обувки нямам! bowuu На 7,8 см токчета  е нормално за мен да си ходя ( Blush похвал)
И се полюшквам, и си тичкам!
Цитирай

Варна

Не, не   запазвам никакъв дух- почвам да се нервя и сигурно ми личи. Бих бягала с токове в много крайни случаи. Не водя борби  нито със своя, нито с другия пол.
Цитирай

Да, мога да вървя на токчета, но нещо наблюдаващите "уменията" ми не спират да се усмихват....
Обувката на висок ток и сутиенът са измислени от мъж с малка пишка. Убедена съм. Класифицирала съм и двете в графа "гавра" и рядко ги ползвам.
А това, прощавай, е реплика на жена, която носи максимум чашка Б Laughing.Иначе - цък
« Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 19:36 от Рокси »
Цитирай

София

То всъщност тия ми мисли се концентрират най-вече около въпроса, когато точно залитнеш ...
/ правиш едно специфично движение , в което за миг от секундата загубваш всякакво достойнство и блясък/ и последващото конфузно излизане от ситуацията.
Бърз оглед на обстановката ... съответно каменни физиономии, които те карат да се чудиш дали никой не те е забелязалили просто напротив - всички, но се кискат тайничко наум. Мамка му и тактици  Mr. Green
Как е редно да се захилиш и ти или не  ... да се обърнеш север - северозапад с още по - нахмурена и достолепна физиономия  мислейки си ... идиоти !    Mad
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Харесвам жена на токчета. Големината на токчето  зависи от височината на жената според мен. Аз като тийн носех всякакви - ниски, високи, дебели, тънки...сега не са ми много удобни прекалено тънките, пък и с мойте вени...
Цитирай

А това, прощавай, е реплика на жена, която носи максимум чашка Б Laughing.Иначе - цък

Интересно четиво. Благодаря Smile  bouquet
Да, наистина в миналото дрехите са били още по-неудобни. Wink
А за чашката не позна. Гравитацията тоже няма да я избегна - със, или без сутиен Wink
Цитирай

И мен ме няма с токчетата. Имам само едни ботуши, дето горе-долу ги владея, ма тва защото изкарах 2 години по дискотеките в СГ на тях. Вече за нищо не стават, де. Ходя си с маратончици, да ми е лекичко, удобничко.
Цитирай

Обожавам токчета. Подчертават дългите ми крака още повече.  Crazy  Ниски обувки нося само със спортен екип.
Разбира се не става дума за кокили от по 15 см.
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Обожавам токчета. Подчертават дългите ми крака още повече.  Crazy  Ниски обувки нося само със спортен екип.
Разбира се не става дума за кокили от по 15 см.

И аз изглеждам по-женствена и елегантна с токчета. Но краката ми не мислят така понякога.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 108 отговора