Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора

Crying or Very sad   Crying or Very sad  Crying or Very sad да се отчета - другата седмица сме на операция - доктора има съмнения за туморно образувание в десния тестис!!!!! Crying or Very sad
Цитирай

София

novalexa миличка спокойно.
Първо какво значи "съмнение". Второ - колко доктори го имат това съмнение? Трето - нещата не винаги са такива каквито изглеждат.

Преди всичко се успокой - каквото и да излезе в крайна сметка - по-важното е да се открие навреме и да се оправи. Стискам палци да се окаже поредната лекарска заблуда.
Цитирай

не знам, просто не знам! днес ще прави изследвания, но докторът беше категоричен Crying or Very sad  Crying or Very sad не било епидидимит. между другото някой чувал ли е за него - Светлин Тачев се казва, приема в "Люлин".
Цитирай

София

novalexa при всички положения отидете на втори специалист.
Цитирай

Пловдив

Цитат на: novalexa
не знам, просто не знам! днес ще прави изследвания, но докторът беше категоричен Crying or Very sad  Crying or Very sad не било епидидимит. между другото някой чувал ли е за него - Светлин Тачев се казва, приема в "Люлин".

При доц. Тачев ли ходите? По - добре бързо да се оперира и да се направи хистология, за да се уточни какво е. Операцията не е никак сложна или рискова. Съветвам ви да не изчаквате. Дори и в най - лошия случай нещата не са непоправими.
Цитирай

Мели, познаваш ли го? Вчера много добре се отнесе с нас, каза ни, че е по-добре да не отлагаме. Каза също, че ще ни прати в МА за операцията.
Цитирай

Пловдив

Не го познавам лично, но съм чувала за него хубави неща. Щом е казал, че е по - добре да не се отлага и че не е възпалителен процес, аз бих се доверила.
Цитирай

Turku, Finland

Цитат на: novalexa
Crying or Very sad   Crying or Very sad  Crying or Very sad да се отчета - другата седмица сме на операция - доктора има съмнения за туморно образувание в десния тестис!!!!! Crying or Very sad

Как започна да се съмнява за това?

Моят Финчо, който много мрази докторите и ги посещава само в най- краен случай (или когато иска да лежи в къщи и да не ходи на работа... стига само да им каже, че го боли кръста... ама това е друга тема за разговор) има едни такива малки топчета тук там из тестисите... Явно не пречат на репродукцията (за мое щастие... защото и аз бях започнала да се тревожа да не би след като аз се отърва от моят неовулиращ проблем да се появи проблем при него...).

Та ако можеш да ми кажеш как започнахте да се съмнявате за това... или как доктора започна? Ако искаш, може и на лични съобщения.
Цитирай

от няколко седмици, като правим каквото правим и той току каже "ох, заболя ме". преди това го болеше десния крак, нямаше спане по цели нощи, ходи насам-натам - снимки, прегледи, лекарства - нищо не показва. и така по едно време го заглеждам аз, че десният е като надут и като го пипнах - кораво и го боляло много. все казва, че като го боли крака, го боли и тестиса. не знам дали има някаква връзка.
Цитирай

Turku, Finland

Аууу... звучи лошо. Добре сте се опътили към доктори. Дано не се окаже нещо фатално.
Цитирай

Пловдив

Лекси,наистина не отлагайте.По-добре да мине та после да сте спокойни.
Ще стискам палци всичко де е О.К.
Цитирай

няма къде да мърдаме! и личния лекар му е казал, че е сериозно, днес само рентген на белия дроб са му направили, чакал е 2 часа и половина да влезе при доктора миличкото Crying or Very sad  Crying or Very sad
Цитирай

Враца

novalexa, добре е, че сте отишли на лекар. Сега правете всичко, коео ви казва, щом е добър лекар имайте му доверие. Ние всички ще се надяваме нещата да са по-розови и по-добри отколкото изглеждат.
Но като те слушам мисля, че е добре да кажем на половинките ни да се пооглеждат от време на време, не е болезнено
Цитирай

Враца

А и туморно не винаги означава злокачествено!
Цитирай

не знаеш колко си права! аз в началото като му казвах за лекар или за спермограма - да не си отварям устата! ама като стана напечено ... [/quote]
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора