«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕроблемно забремен€ване
0 ѕотребители и 0 √ости преглежда(т) тази тема.
1-87 от 87 отговора

ћнени€: 232
Crying or Very sad   Crying or Very sad  Crying or Very sad да се отчета - другата седмица сме на операци€ - доктора има съмнени€ за туморно образувание в десни€ тестис!!!!! Crying or Very sad
÷итирай

—офи€

ћнени€: 920
novalexa миличка спокойно.
ѕърво какво значи "съмнение". ¬торо - колко доктори го имат това съмнение? “рето - нещата не винаги са такива каквито изглеждат.

ѕреди всичко се успокой - каквото и да излезе в крайна сметка - по-важното е да се открие навреме и да се оправи. —тискам палци да се окаже поредната лекарска заблуда.
÷итирай

не знам, просто не знам! днес ще прави изследвани€, но докторът беше категоричен Crying or Very sad  Crying or Very sad не било епидидимит. между другото н€кой чувал ли е за него - —ветлин “ачев се казва, приема в "Ћюлин".
÷итирай

—офи€

novalexa при всички положени€ отидете на втори специалист.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 637
÷итат на: novalexa
не знам, просто не знам! днес ще прави изследвани€, но докторът беше категоричен Crying or Very sad  Crying or Very sad не било епидидимит. между другото н€кой чувал ли е за него - —ветлин “ачев се казва, приема в "Ћюлин".

ѕри доц. “ачев ли ходите? ѕо - добре бързо да се оперира и да се направи хистологи€, за да се уточни какво е. ќпераци€та не е никак сложна или рискова. —ъветвам ви да не изчаквате. ƒори и в най - лоши€ случай нещата не са непоправими.
÷итирай

ћели, познаваш ли го? ¬чера много добре се отнесе с нас, каза ни, че е по-добре да не отлагаме.  аза също, че ще ни прати в ћј за операци€та.
÷итирай

ѕловдив

Ќе го познавам лично, но съм чувала за него хубави неща. ўом е казал, че е по - добре да не се отлага и че не е възпалителен процес, аз бих се доверила.
÷итирай

Turku, Finland

ћнени€: 3 634
Crying or Very sad   Crying or Very sad  Crying or Very sad да се отчета - другата седмица сме на операци€ - доктора има съмнени€ за туморно образувание в десни€ тестис!!!!! Crying or Very sad

ак започна да се съмн€ва за това?

ћо€т ‘инчо, който много мрази докторите и ги посещава само в най- краен случай (или когато иска да лежи в къщи и да не ходи на работа... стига само да им каже, че го боли кръста... ама това е друга тема за разговор) има едни такива малки топчета тук там из тестисите... явно не пречат на репродукци€та (за мое щастие... защото и аз б€х започнала да се тревожа да не би след като аз се отърва от мо€т неовулиращ проблем да се по€ви проблем при него...).

“а ако можеш да ми кажеш как започнахте да се съмн€вате за това... или как доктора започна? јко искаш, може и на лични съобщени€.
÷итирай

от н€колко седмици, като правим каквото правим и той току каже "ох, забол€ ме". преди това го болеше десни€ крак, н€маше спане по цели нощи, ходи насам-натам - снимки, прегледи, лекарства - нищо не показва. и така по едно време го заглеждам аз, че десни€т е като надут и като го пипнах - кораво и го бол€ло много. все казва, че като го боли крака, го боли и тестиса. не знам дали има н€каква връзка.
÷итирай

Turku, Finland

ћнени€: 3 634
јууу... звучи лошо. ƒобре сте се опътили към доктори. ƒано не се окаже нещо фатално.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 4 069
Ћекси,наистина не отлагайте.ѕо-добре да мине та после да сте спокойни.
ўе стискам палци всичко де е ќ. .
÷итирай

н€ма къде да мърдаме! и лични€ лекар му е казал, че е сериозно, днес само рентген на бели€ дроб са му направили, чакал е 2 часа и половина да влезе при доктора миличкото Crying or Very sad  Crying or Very sad
÷итирай

¬раца

ћнени€: 4 243
novalexa, добре е, че сте отишли на лекар. —ега правете всичко, коео ви казва, щом е добър лекар имайте му доверие. Ќие всички ще се над€ваме нещата да са по-розови и по-добри отколкото изглеждат.
Ќо като те слушам мисл€, че е добре да кажем на половинките ни да се пооглеждат от време на време, не е болезнено
÷итирай

¬раца

ј и туморно не винаги означава злокачествено!
÷итирай

не знаеш колко си права! аз в началото като му казвах за лекар или за спермограма - да не си отвар€м устата! ама като стана напечено ... [/quote]
÷итирай

ћнени€: 1 498
≈, добре де, но за какво чакахте досега? “и не беше ли писала преди 1-2 месеца за този проблем?
«а "оглеждането", то и ние тр€бв да си отвар€ме очите. ќбаче скъпа Ќовалекса, чувала съм за добър изход и възстанов€ване от подобне тип диагнози. ≈дин от примерите е Ћюбо ѕенев- футболиста. ѕомислете и дали да не замразите семенна течност, за всеки случай.Ќе съм компетентна,но попитайте лекар€ дали иам смисъл, според него.
÷итирай

¬раца

Novalexa, страхът никак не е за подцен€ване. Ќе казвам, че е правилно, но напълно го разбирам. ћалко далечен пример- май месец имах посто€нно зацапване, изчетох в нета какви ли не неща и не и не не ходих на лекар, докато един ден просто ми писна и едва ли не се затичах натам.
¬ажното е, че тр€бва да се реагира, а не да си зариваме главата като щраусите с надежда, че ще мине.
“ака, че разбери го и него, не се €досвай, сега има нужда от теб!
÷итирай

€досвах се в началото, сега като е дошло, ще се държим един за друг. сега не знам какво да об€сн€ваме на т€хните ... чакам и моите резултати за хламидиите...
÷итирай

anywhere

ћнени€: 3 302
—тискам ви палци! ћисл€, че всичко ще е наред!
÷итирай

ѕловдив

... сега не знам какво да об€сн€ваме на т€хните ...

јми просто ще им кажете истината - че има оплаквани€ от известно време, че има н€какво образувание в скротума, че тр€бва да се оперира, за да се види какво е и така. —амо спокойно и горе главата.

» наистина вариантът със замразената сперма не е за пренебрегване.
÷итирай

само се мол€ всичко да мине благополучно и да н€ма последици. а дали преди това да не направим една спермограма и тогава да замраз€ваме сперма? дали това нещо не вли€е и върху не€, все пак?
÷итирай

Sofia

ћнени€: 7 615
«дравей мила !
» аз стискам палци и в€рвам , че всичко ще се разреши по най- добри€ начин !
÷итирай

ћнени€: 4 242
√Џ–ћ≈Ќ≈“ќ ¬ “ќ«» ‘ќ–”ћ ≈ —“–ќ√ќ «јЅ–јЌ≈Ќќ  Exclamation  Exclamation  Exclamation  Exclamation

”спех ¬и пожелавам и аз, а също така и много положителен изход от проблема  Exclamation
÷итирай

Chlamidia Trach-Ig G - 6 ј≈ под 9 - отрицателен
Chlamidia Trach-Ig M - 5 AE до 9 - отрицателен
н€мам от гадните хламидии!!!!!!!!!!
÷итирай

н€мам от гадните хламидии!!!!!!!!!!

Ќай-после една чудесна новина и при теб  Smile  Very Happy  Smile  Very Happy

—трахотнооооо, радвам се за теб novalexa
÷итирай

благодар€ ви за подкрепата! мисл€, че ще се консултираме с още един специалист и ако той е също толкова категоричен - ще го направим, щом тр€бва!
÷итирай

ѕловдив

Ћекси браво за теста за хламидиите.„удесна новина.
ћного се радвам за теб.ўе видиш че и с други€ проблем всичко ще се нареди.—амо не увесвай нос щото тука освен гърменето и това с носа е забранено.
ѕак ти казвам чи ние всички стискаме палци.
”—ѕ≈’!
÷итирай

–енци, виждам, че си от ѕловдив. аз уча там, само че задочно - може наесен да се видим, ако искаш де....
÷итирай

ѕловдив

≈ ама разбира се бе Ћекси!„е как н€ма да искам.“и само дай сигналче че ще идваш и ще си организираме срещичка.
—амо  пращаш Ћ— или пък ако имаш ICQ  и готово.Ќад€вам се дотогава всичко при вас вече да е наред а може и хубава новина да имате.ƒано,дано.
÷итирай

ѕловдив

ќх,забравих да те питам ти какво учиш тук?
÷итирай
ћакроикономика Mad аз съм още така да се каже "заек" - втора година ще започвам Wink
÷итирай

ѕловдив

–енци, виждам, че си от ѕловдив. аз уча там, само че задочно - може наесен да се видим, ако искаш де....

азах ви аз, че ще се по€ви нужда от регионални срещи. Smile
÷итирай

Ќа регионална —реща в ѕловдив и аз ще присъствам  Smile  Very Happy  Smile  Wink
÷итирай

съгласна съм!
абе преди малко на мен ли ми се стори, че имаше проблем със страницата или е било от нета?
÷итирай

Sofia

¬сички имахме Sad  , не само ти и не от нета ти! Very Happy
÷итирай

ѕловдив

јз гласувам «ј за регионалната среща.
—амо да се разберем кога и къде.
“ака де живеем в един град и ще е супер да се срещнем очи в очи а не само в нета.
“ака че ако н€кой има иде€ кога и къде да се видим да € казва.
÷итирай

¬раца

јз по регионално ще съм на софийската среща, но ако има летуващи по южното черноморие август....може и там, но предлагам есента да си направим една гол€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€ма среща, без извинени€ Wink
÷итирай

и аз съм за среща през есента!
÷итирай

ѕловдив

јааа и аз съм «ј есенната среща.ўе бъде супер и ще дойда задължително.
÷итирай

момичета, утре ни приемат за операци€ в четвъртък. ходихме вчера в "—вета јнна". много бързо ни "оправиха" - анестезиолог, прегледи вс€какви, ехографи€, всичко. ще го отвор€т да вземат проба за бързо изследване и тогава ще решат какво да прав€т - дали да го остав€т или не. Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad и така - сега ще стискаме палци всичко да мине благополучно и да н€ма усложнени€ и последици.
÷итирай

—офи€

novalexa горе главата! ¬сичко ще бъде наред. Ќе губи в€ра.
Ќали знаеш - взимането на решение за действие вече е наполовина решен проблем.
÷итирай

¬сичко ще се оправи - ще видиш  Exclamation  Exclamation  Exclamation —амо не мисли за лоши неща и в€рвай в положителни€т изход от проблема.

ћиличка ние сме с теб и ще ти стискаме палци  Exclamation

”—Ў≈’  Exclamation  Exclamation  Exclamation
÷итирай

ѕловдив

Ћекси не се притесн€вай.¬сичко ще бъде наред ще видиш.
Ќие сме с теб да знаеш.—илно стискам палци за вас.ўе чакаме новини.
”спех и от мен.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 1 747
Ћекси, и аз се присъедин€вам към момичетата. ѕожелавам ви много късмет и ще видиш че всичко ще бъде наред. √оре главата. ”спех.
÷итирай

¬раца

novalexa, успех утре, всички ще стискаме палци и ще се над€ваме на благопри€тен резултат
÷итирай

ѕловдив

«наеш, че и аз съм мислено с тебе. Smile
÷итирай

Sofia

ћнени€: 258
Ot dosta vreme pose6tavam foruma, nai ve4e kato 4itatel, no az sym edna ot Vas - jelae6tite i nespolu4ilite dosega.
Iskam da vi kaja 4e moqt priatel ima5e podobni simptomi i se okaza hernia. Pri operaciata - v Pirigiv lekarqt kaza 4e e izvadil i edin @Lipom@, bez pove4e razqsnenia, no ot togava, da 4ukna na dyrvo ne e imal nqkakvi problemi.
÷итирай

Ћекси, как са нещата при вас?
÷итирай

ѕловдив

Ћекси,какво става при вас?»ма ли развитие и новини?
—тискам палци всичко да е минало ќ. .!ѕиши,защото се притесн€ваме за вас.
÷итирай

здравейте момичета! с две думи да ви разкажа - махнаха му тестиса, резултатът е лош - ще има последващо лечение с химиотерапи€ и други. държим се един за друг - сега ходим на превръзки на раната и така.
÷итирай

anywhere

здравейте момичета! с две думи да ви разкажа - махнаха му тестиса, резултатът е лош - ще има последващо лечение с химиотерапи€ и други. държим се един за друг - сега ходим на превръзки на раната и така.

ќх, Ћекси, толкова ми е мъчно за вас!  Crying or Very sad —ъжал€вам за лошите новини! Ѕъди силна!!!
 акво казват лекарите за бъдещето?
÷итирай
Ujasno sajalqvam milichka, no tova moje i da e bilo malkiq dqvol. Vsichko shte se opravi, shte vidish. Druj se mujki i mu budi opora. Skoro tazi istoriq shte bude samo losh spomen.
Nie sme s teb, nali znaesh
÷итирай

не знам нищо засега, само се мол€ да н€ма разсейки! в четвъртък ще ходи за превръзка в софи€ и сигурно ще е дошъл резултатът от хистологи€та. но ще се прав€т и изследвани€ на н€какви хормони, ще минава и през скенер, за да се види всичко дали е наред. най-веро€тно ще има и друга операци€ за лифните възли.
а на тебе зъхи - честито и лека бременност ти жела€!
÷итирай

anywhere

ћерси, мила!  Smile »скрено се над€вам и в€рвам, че и теб ще те сполети това, след като проблемите ви отшум€т...
—амо не се отчайвайте, мол€ те! ƒобре е, че сте се решили на операци€та. јко н€ма разсейки (ƒјЌќ!!! Rolling Eyes ), ще тр€бва само време и сила да се възстанови.
—лед толкова лашо н€ма как да не ви чака и нещо много хубаво, в€рвайте!
—тискам палци, мол€ се за вас!
÷итирай

—ъжал€вам за лошите новини мила  Sad Ќо силно се над€вам с това да е приключил лоши€т период от живота ви. ѕожелавам ви от тук нататък, да има само добри и хубави новини от вас.

» аз като «ъхи ще се мол€ за вас и за възможно най-добри€т изход от положението.

Ќе се отчайвай мила, а бъди силна. Ќие ще ти помагаме доколокото можем
÷итирай

благодар€ ви, момичета! много ми е тежко в момента, но знам, че вие сте с мен и това ми е опора! не искам повече да утежн€вам атмосферата на форума, затова ще ви помол€ да ме "пуснете" за известно време "в отпуска" - н€ма да се включвам в темите. над€вам се, че ме разбирате. благодар€ ви за всичко.
÷итирай

anywhere

јз лично не те "пускам"! »скам да обещаеш, че всеки път като имаш нужда да говориш с н€кой, ще ни потърсиш! Ќепременно ни информирай за всичко, което се случва, с теб сме и в добро и в лошо, но аз см€там, че с лошото е на привършване!
÷итирай

разбира се, че ще ви потърс€, ако имам нужда! просто сега см€там, че не съм добра компани€, нито пък за съвети.
÷итирай

разбира се, че ще ви потърс€, ако имам нужда! просто сега см€там, че не съм добра компани€, нито пък за съвети.

«адължително ще ни търсиш имаш ли нужда да поговориш с н€кого  Exclamation
Ќе е необходимо да си в добро настроение за да пишеш във форума. »менно сега се нуждаеш да поговориш с н€кого, за да ти "олекне" доколкото е възможно. јко искаш това ще сме ние, но ако см€таш, че писането във форума в момента ти идва в повечеко, аз лично те пускам.

Ќе се чуваствай длъжна да пишеш в другите теми, нито пък да даваш съвети. —ега ти имаш нужда от подкрепа и разбиране, сега ние ще сме до теб и ще помагаме.
÷итирай

ћила Ћекси, прегръщам те.
÷итирай

¬раца

ћного съжал€вам, че така са се развили нещата. Ѕъди силна, много храбра и важното е да се подкреп€те абсолютно във всичко.
¬ажното е, че са махнали това, много се над€вам от сега нататък д аполучвате само добри резултати.
Ќе си мисли, че ще ни дотежи твоето присъствие, напротив всички тук бихме искали да ти помогнем, не можем много, но можем да ти даваме кураж и да те изслушваме, пон€кога помага.
ѕиши след прегледа и изследвани€та какви са резултатите и ако имаш нужда просто да поговориш с н€кой ние всички сме тук и мислим за вас двамата и се над€ваме на добри резултати.
ѕрегръщам те
÷итирай

—тара «агора

ћила Ћекси, толкова съжал€вам че така се е случило при вас. ƒано вече всичко лошо да е зад гърба ви (мол€ се за това) и оттук нататък да ви се случват само хубави неща.
ѕрегръщам те.
÷итирай

Montreal

ћнени€: 966
Ickrewno ce nadiavam loshoto ve4e da e zad garba vi dano ot tyk natatak vci4ko da e ok . Pishi ako imash jelanie kak ca minali icledvaniata nadiavam ce rezyltatite da ca dobri. Sha ti dam edin cavet moje niakoi i da ce pricmee no, e znam 4e moje i da e cmeshno no otidi v carkva i pomoli popa da vi 4ete za zdrave ako ne pomogne niama i da navredi.
÷итирай

ѕловдив

ћила Ћекси,не мога да ти опиша колко съжал€вам,че прежив€вате това.Ќо и аз като другите момичета съм убедена,че с това лошите неща ще приключат и от тук нататък ви очакват само хубави и щастлви мигове.ѕодкреп€йте се и се дръжте един за друг.ќбичай силно съпруга си и му го показвай,защото той сега има нужда от това.
»скам да знаеш,че с ц€лото си сърце и душа се мол€ за вас. огато имаш нужда само ни потърси-ние винаги ще бъдем тук за теб.¬инаги ще сме до теб.Ќали затова са при€телите.
ћислено съм с вас и ви прегръщам силно.
÷итирай

Ќа пода

ћнени€: 4 399
Ujasno syjaljavam, che neshtata sa prieli takyv obrat pri tebe. Silno se nadjavam, che skoro shte poluchite po-optimistichni novini! Izprashtam ti cjaloto sychuvstvie na koeto sym sposobna i mnogo, mnogo polojitelna energija!
÷итирай

ћнени€: 1 975
ћного съжал€вам че така се е получило   Sad  
ѕросто не мога да намер€ думи с които да те утеша .........  Exclamation  Crying or Very sad
÷итирай

все още на са готови резултатите, може би по-късно този следобед. искат 200 лева, за да мине на скенер!!! Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
÷итирай

anywhere

все още на са готови резултатите, може би по-късно този следобед. искат 200 лева, за да мине на скенер!!! Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

јма как е възможно такова безобразие!  Shocked  Evil or Very Mad “а той нали е опериран, не е ли с направление?!
÷итирай

Sofia

÷итат на: Tania79

«адължително ще ни търсиш имаш ли нужда да поговориш с н€кого  Exclamation
Ќе е необходимо да си в добро настроение за да пишеш във форума. »менно сега се нуждаеш да поговориш с н€кого, за да ти "олекне" доколкото е възможно. јко искаш това ще сме ние, но ако см€таш, че писането във форума в момента ти идва в повечеко, аз лично те пускам.

Ќе се чуваствай длъжна да пишеш в другите теми, нито пък да даваш съвети. —ега ти имаш нужда от подкрепа и разбиране, сега ние ще сме до теб и ще помагаме.

202uu  » аз съм с теб мила, то иска ли питане Rolling Eyes
ѕрегръщам те силно!
÷итирай

—тара «агора

Ћекси, не знам какво са написали в диагнозата, но като чета че пишеш за химиотерапи€, значи би следвало да се води онко болен. ј ќнко-болните са освободени от вс€какви такси в болниците.  ѕроверете как сто€т нещата в –«ќ .
÷итирай

¬раца

≈ как да не се €досва човек? 200 лв, ако не ги дадете н€ма да го направ€т ли?
дано д аимате скоро резултатие и да минете този скенер. ћол€ те пиши ни как са нещата
÷итирай

диагнозата му е тумор на десен тестис, поне така пише в болнични€ лист. казали са му, че може да вземе направление от лични€ за скенер, но така и така ще тр€бва да чака ред и да търси сам м€сто, на което да мине. не знам, ще ги прежал€ ти€ пари само и само да се оправи, защото ако тр€бва да чакаме ... пък и като са го поели те там, поне зна€т какво да прав€т. и още 80 лева тр€бвали за лекарство, което се пие и се прави инжекци€ пред скенера. мисл€ си, че е нещо като при цветната снимка при жените. главата ми ще изпуши вече ...
÷итирай

¬раца

Ќаистина ще тр€бва да ги дадете парите, защото тр€бва да се направи този скенер, но това е порсто отвратително да изнудват хората по този начин Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
ј другите резултати изл€зоха ли вече?
÷итирай

не знам Sad в понеделник пак ще се ходи и сигурно тогава ще ни кажат какво е. от завчера до днес намерих толкова много неща, а пък какви отвратителни снимки има ...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 486
Ћекси, много съжал€вам за това, което ви се е случило. ћога да те посъветвам само едно, което аз знам от опит в подобни случаи. “рабва да си много, много нахална, да държиш на своето и да си търсиш правата. ќнколозите в Ѕългари€ са най-долната и подкупна пасмина. »мате право всички изследвани€ да бъдат направени спешно и безплатно. »нтересувай се, питай и нахалствай и ако давате пари на ръка, правете го след свършена работа, защото иначе нищо н€ма да бъде направено, а парите ще са напразно загубени.
∆ела€ ви много късмет и стискам палци всичко да бъде наред!
÷итирай

¬раца

Ћекси, спри да ровиш!!!!» да гледаш страшни снимки, н€ма да ти помогне, само ще се травмирате повече.
÷итирай

н€ма, обещавам! поне малко се успокоих от това, което прочетох за подобни случаи. в смисъл - нещата, които тр€бва да се направ€т, изследвани€та на хормони и т.н., за самата операци€ ...
÷итирай

—офи€

ћиличка много съжал€вам, че се налага да прежив€ваш това. Ѕъди силна - в€рвай че нещата ще се оправ€т.

«а наши€ форум н€ма подход€що и неподход€що настроение - винаги когато имаш нужда ние сме тук.
÷итирай

така, ходихме и днес - не ни казаха точно какъв е резултата - средно положение било - иначе е потвърдено, че е тератом. сега в петък ще ходи за скенера. ще тр€бва май втора операци€ да се прави, за да се махнат лимфните възли.
÷итирай

Sofia

ъсмет мила и стискам палците , нали знаеш !?
÷итирай

¬раца

ј кога ще имат точните резултати? защото това средно положение не ми прилича на диагноза. —тискаме палци и мислим посто€нно за теб.
÷итирай
резултатите са готови, но той му каза, че ще говор€т в петък като отиде за скенера. нещо ми се виждаше нервен като говореше доктора, кой знае?!?!
÷итирай

¬раца

—ега недей така за нервността на лекар€, може да не е за това-само ще се притесн€вате допълнително. ’айде да минава по-бързо времето до петъка, за да знаете срещу какво се борите!
÷итирай

—тара «агора

Ћекси мила, не се затормоз€вай с черни мисли. ¬сичко ще е наред. —тискам палци за петък.
÷итирай
Zdraveite momicheta,

Az ot izvestno vreme vi cheta, ama narochno ne se registriram, zashtoto ako pochna da pisha niama da moga da se spra, a disertatziata niama koi da mi ia napishe  Smile   Nie s mqja mi sqshto probvame za bebe, no samo ot tozi mesetz....

Na kratko obache iskah da napisha na Leksi-- znam kolko ujasno e kogato na niakoi blizqk mu postaviat oncologichna diagnoza (bashta mi predi 2 mesetza pochina ot rak na belia drob na 52 godini!).  No razlichnite vidove rak imat sqvsem razlichna serioznost.  Az toku shto proverih na www.webmd.com za teratom na testisite i shansa za izlekuvane pishe, che e 95%!  Taka che gore glavata!  Na webmd.com mojesh da prochetesh mnogo informatzia (ako polzvash angliiski), koiato spetzialno za rak na testisite e mnogo obnadejdavashta!  Mislia, che e hubavo chovek da chete za da moje da znae kakvi vqprosi da zadava na lekarite i za kakvo da se bori.  Naprimer ot bqrzia prochit vidiah, che za rak na testisite 1 faza chesto se preporqchva lechenie s radiatzia, profilaktivno za da se doubiat kletki, koito moje da sa ostanali sled operatziata.  Tova predlagat li vi go?  Mejdu drugoto pishe, che teratomite mogat da sa i dobrokachestveni.  Proverili li sa veche tazi vqzmojnost?  Ako imash nujda ot niakakva informatzia po niakakqv konkreten vqpros, pishi mi, shte se postaraia da ti ia nameria.  Uspeh i ne se otchaivaite!!  Mejdu drugoto nai-dobria priatel na mqja mi e imal rak na testisite na 18 godini, operirali sa go i sega veche e na 36 i (da chukame na dqrvo) niama i pomen ot raka...

Izviniavaite, che pisha na latinitza, no niamam kirilitza na moita klaviatura i pisha adski bavno na kirilitza.

Pozdravi na vsichki,

Maria
÷итирай

мила мари€, благодар€ на теб и на останалите момичета, което ме подкреп€т и окуражават. сутринта ходихме на църква с майка му. дано и господ ни помогне!
÷итирай
Ћекси, миличка и аз утре ще ход€ на църква и ще запал€ една свещичка за вас. —тискам палци всичко да е наред и скоро да остане само лош спомен.
÷итирай

Montreal

ћнени€: 966
Leksi, silno se nadiavam 4e v nai ckoro vreme she pro4eta 4e problemite sa ti bili samo losh cpomen. Ctiskam palsi maja ti da ce opravi vazmojno nai barzo. Pishi kogato imash vazmojnoct.
÷итирай
0 ѕотребители и 0 √ости преглежда(т) тази тема.
1-87 от 87 отговора