Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 14 отговора
как се почиства есетвена кожа ? неискам цялото да почиствам,а на  ръкавите и  около лакътя има мръсни петна,как мога да ги почистя? благодаря
Цитирай

С вазелин- продава се в аптеките. Памук, напоен с вазелин и се търка цялото яке. Остава се да попие, и след това с чиста кърпа пак се минава.
Иначе, става и с тоалетно мляко.
Цитирай

Hugа химикал дали ще се изчисти newsm78 аз ще пробвам пък ще видим
Цитирай

И моето беше на тези места замърсено, но не исках да рискувам и го дадох на химическо - за 11,00лв. стана идеално. А, и си спестих притесненията  - дали ще се изчисти или няма? Сега съм доволна! Peace
Цитирай

Все си мисля, че ако го намажеш с вазелин, то ще потъмнее на тези места. Аз съм освежавала черно кожено яке с боя за обувки /от течната с дунапренено тампонче отпред/ и стана като ново. Но за почистване, равносилно на пране, единственото разумно решение е химическото чистене. И трябва много да се внимава къде го даваш, защото не навсякъде чистят добре.
Цитирай

Вчера тъкмо почистих на детето якето,доста се беше изцапало от катерушките.Използвах препарата на астониш за кожени мебели,с него си почиствам столовете.Първо пробвах на малко разстояние и после цялото.Стана като ново Hug
Цитирай

Използвам препарат за почистване на кожа, а понякога почиствам с тоалетно мляко и след това боядисвам.
Цитирай

Преди година някъде пуснах такава тема, но никой не ми отговори нищо резултатно.
Мен от химическо ме е страх, с вазелин ще се омазни кожата и ще лъщи още повече, но този препарат Астониш не съм го ползвала и мисля да си взема  Thinking
Цитирай

Такива дрехи нося на химическо.Не бих рискувала сама да почиствам
естествена кожа.
Цитирай

Мъж ми има едно кожено яке ама жълто опушено такова и около врата ми и китките където има най- много триене кожата е потъмняла. От химическото ми отказват, не гарантирали, че няма да му се случи нещо на якето, а то е доста скъпо и не искат да рискуват. И сега съм се замислила да взема препарат за кожени мебели, ама не знам на коя фирма да взема  newsm78
Цитирай

Аз ползвам Астониш за кожени мебели и няма проблем с него  Hug
Цитирай

Hugа химикал дали ще се изчисти newsm78 аз ще пробвам пък ще видим

Аз го занесах на химическо зради същия проблем и м го изчистиха Peace
Цитирай

А какви якета носите на химическо, от естествена кожа или изкуствена.
Цитирай

Аз също нося кожените якета на химическо и ги почистват идеално. Страх ме е да експериментирам.

А какви якета носите на химическо, от естествена кожа или изкуствена.

Естествена кожа.
Цитирай

Аз съм почиствала с мека гъба и малко течен сапун, разтворен във вода. Останах доволна от резултата.
Цитирай

1-14 от 14 отговора
NULL