Електрическа помпа / Варна за проба

  • 490
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Здравейте, от Варна сме, и за мои приятели търсим електрическа помпа за проба в рамките на 1 ден. Беболинка Силвия е на 2 месеца и е качила сравнително малко (1 кг за 2 мес.) и варианта за продължително хранене на кърма май е с помощта на електрическата помпа. Та преди да си купят помпа, искат да пробват как реално работи това чудо, и дали ще им е от помощ.
Благодаря предварително, ако някой от Варна помогне за 1 ден!

# 1
  • София
  • Мнения: 12 228
  Доколкото знам електрическите домашни помпи, нямат възможност за пълно изваряване, затова повечето родители биха се притеснявали да окажат подобна услуга. Малката Силвия само с изцедена кърма ли се храни, ако е така наистина ще е от полза закупуването на електрическа помпа, но в противен случай ако се кърми има много други неща които може да се направят по отношение на кърменето и наддаването преди да се прибягва до по-драстични мерки и хранене с изцедена кърма.
  Мисля, че скоро д-р Попиванова и другите консултанти от кабинета по кърмене в София, ще са във Варна за продължаване на обучението на консултанти от там и може да се свържете директно с тях и да получите съвет за случая на вашите приятели и тяхната дъщеричка  Simple Smile

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Във Варна има към кого да се обърнат за помощ на място - може да потърсите д-р Ружа Панчева, а във форума има немалко момичета от Варна, които ще са щастливи да помогнат на майката да се справи с проблемите с кърменето, като видят на място какво може да се направи за да се помогне на бебето да суче добре. Ако родителите се интересуват, ще ти пратя имена Hug

# 3
  • Мнения: 255
Alia, не знаех тази подробност за ел.помпите.. наистина е важна.
Силвия е предимно на кърма, за няколко дни се давали АМ по 30 мл след хранене, и след ползването на биберон, сукането на гърда намалява...
Hedra, много благодаря за информацията. Аз успях чрез колежка да се свържа с мамите кърмачки във Варна, и се надявам че ще помогнат със съвети на майката. Мисля, че ще ми дадат и координати на Д-р Панчева при нужда. За трети път чувам това име за 3 дни, и всеки път с много  положителни мнения, явно докторката си струва.

Общи условия

Активация на акаунт