Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Искам и тук да дам от4ет 3а вси4ки които не са 4ели в 3а4атие.Бременна сьм след един опит ин витро и един опит сьс 3амрь3ени. LaughingМного отдавна спрях да пиша тук по простата при4ина 4е в тоя форум на проблемно моми4етата нямат или са малко с тоя проблем който имах а3.Щастлива сьм след положителните тестове и това щастие желая и на вси4ки вас Hug
Цитирай

Sofia

Честитоооо  bouquet
Желая ти лека бременност и едно здраво и пухкаво бебенце след девет месеца newsm30

Мисля, че заедно ще бременеем  Smile все още не съм ходила на лекар за потвърждение, но ще го направя другата седмица, а по мои изчисления сме в една и съща седмица SmileУСПЕХ
Цитирай

София

Честито!   bouquet Желая ти лека, безпроблемна бременност и накрая да си родиш здравичко, хубаво бебче! Hug
Цитирай

Каква хубава новина!

Честито! Пожелавам ти лека бременност и здраво и хубаво бебче!
Цитирай

Варна

Бравоооооо Перла, много се радвам за теб, честито и успешни девет месеца ! Love  bouquet
Цитирай

Sofia

Лелеееее Перла , не мога да ти опиша как се радвам за теб !
Мнооого , мнооого късмет ти желая и всичко да бъде наред !
Лека , безпроблемна и красива бременност ти желая и здраво бебче накрая  Very Happy !
Цитирай

Пловдив Белащица

Честито мила. Много лека и безпроблемна бременност. И накрая най-хубавото бебченце.
Цитирай

Perla - чудесна новина Smile Smile Smile

Браво и ЧЕСТИТООООООО!!!! Smile Smile Smile

Пожелавам ти лека бременност и още по-леко раждане на едно прекрасно и здраво бебче Smile

Още веднъж ЧЕСТИТООООО Smile
Цитирай

Еееееййййй,не сте ме 3абравили 3на4и Laughing LaughingБлагодаря ви 3а хубавите пожелания и ще се радвам да ви срещна и в мамешкия форум.Много щастие на вси4ки и целувки Love
Цитирай

София/Москва

Честито и от мен, това е наистина прекрасна новина. Много леко бременеене, много да се пазиш и само усмивки 35
Цитирай
Тази седмица започва страхотно. Браво момичета и ЧЕСТИТО и на двете ви!!!! newsm10 Дай Боже повече такива новини Very Happy
Хубави и здрави бебета след девет месеца
Цитирай

Стара Загора

bouquet  bouquet  bouquet Честито мила Перла   bouquet  bouquet  bouquet Много се радвам за теб Very Happy Хайде сега по традиция...повлачи леко краченца тука Love
Цитирай

На пода

Още веднъж Честито и пожелания за лека и безпроблемна бременост! Наистина много се зарадвах да проЧета Че при теб нещата са се полуЧили!
Цитирай

Честито!Нека тази толкова желана бременност ти донесе едно прекрасно,послушно бебче!Леки и щастливи 8 месеца!!!
Цитирай

Враца

Честито и от мен тук!  bouquet  bouquet
Много се радвам за теб, насочила си се към момченце като ти гледам лентичката Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора