Как да си матирам косата?

  • 30 657
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря, Sladka Hapka!

Ето цялата снимка  Wink

http://www.bgphoto.net/photos/2545/t632603538532968750.JPG

Недоумявам защо излизат толкова малки тези снимки  Crazy

# 31
  • Мнения: 3 211
..тониращ сив балсам..
Откъде бих мога да си купя такова нещо?  newsm78
Извинявам се, че отговарям толкова късно.
Балсамът е на Престиж (бълг.) продава се в магазините за бои. На мен ми хваща много добре, ползвам го след всяко миене на косата, използвам го като обикновен балсам, стоя около 5мин., има и подхранващ ефект.
Не става равномерно, но ако нацапаш цялата коса, става добре. Може да постигнеш и сиви кичури, ако искаш, но трябва да стоиш 10-15мин.
Сега се боядисах с Лонда професионална лилава, стана ми пепелява коса с лек розов отенък, който пада с всяко миене. Може би, ако бях стояла по-малко време, а не както пише на опаковката, нямаше да го има този розов отенък, но въпреки това съм много доволна от резултата. Да уточня, че по принцип съм с доста руса коса.

# 32
  • Мнения: 5 140
Аз също използвам балсам оцветител на Престиж имам и на Лонда.Така с Лонда ако се седи повече първоначално става леко лилава и с течение на времето се отмива,а с Престиж пък се измива по бързо но е хубав ефекта.
Когато отидох да си боядисам косата нещо не се получи желания ефект,за което ме хвана яд,опитах се да оправя нещата с двата балсама естествено като ги редувах един след друг при къпанията-по точно на едното къпане Престижа и на следващото Лонда,но ми хвана само на кичурите които бяха много,ама много по светли от това което ме хвана боята.И двата балсама са хубави заслужават си,но когато е руса косата хваща много по добре.
gwendolin_k с каква боя се боядиса?

very_nice а ти с каква боя се правиш?

Последна редакция: вт, 23 авг 2005, 12:46 от sineo4ka

# 33
  • Мнения: 247
Здравейте А пиоктина на каква цена е?

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Някакви стотинки струва Simple Smile

# 35
  • Мнения: 247
Благодаря за отговора.Мисля днес да си взема и да го пробвам. А какво количество се слага от него и в колко вода?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 511
Боядисвам се с Френска професионална боя LORVENN,но не във всяка парфюмерия я има! Аз я купувам от специализиран магазин за косата и грижи за нея! Сивите тонове са страхотни и има разнообразие. Слагам я вече за 5-ти пъти и ефекта е страхотен,не пада лесно при миене.....май ставам за рекламен агент  Thinking

УСПЕХ

# 37
  • Мнения: 3 211
Ами, аз вече писах, с Londa Professional, но си мисля, че с всяка професионална боя ще стане, но да е на кичурчето много сиво или лилаво, тогава се постигат пепеляв ефект.

# 38
  • Мнения: 3 011
От месеци 4акам за отзиви от тоя Пиоктинин ли как му беше името. Ама как изрових темата а Mr. Green . Таааааааааа да купувам ли тоз пиоктинин, косата ми не е много светло русо, дали ще стане?????

# 39
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В боята се слага малко черна боя

# 40
  • Мнения: 3 011
В боята се слага малко черна боя

А бе и аз съм го чувала това отдавна, ама ме е страх да го пробвам. И по принцип само крема на боята ли се слага или и 4аст от окислителя и? Ти пробвала ли си го?

# 41
  • Мнения: 3 011
ехоооооооооооооооооооооооооо

# 42
Балсам на Престиж / със отмиване/ има много нюанси аз използвам перлен и много съм доволна

# 43
  • Мнения: 5 622

 Само аз ли не съм доволна от тониращия балсам на Престиж? Никакъв ефект няма.И да има е толкова мимален, че няма на къде. Да не говорим, че хваща, където косата ми и без друго е бяло руса, а жълтото в корените продължава да си седи  Sick

Сега ме накарахте да се замисля за този пиоктинин  Thinking Кажете пак какво, колко, изплаква ли се след това(много важна подробност, ако питате мен!) и въобще тънкостите на топенето  Mr. Green

А, уточнете също щипка ли се слага от него, или капки.Въобще не съм г очувал преди това и незнам прахообразно ли е, или течно...

# 44
  • Мнения: 6 243
Абе не знам за матиране става ли, ама имам една позната, дето се боядисва лилава с него.

Аз съм резервирана към такива идеи - пиоктанина си е за мазане на бебешки пъпки. Няма работа на скъпоценната ми глава. Ама ако има куражлийки - що да не пробват!

Общи условия

Активация на акаунт