Бебешки покупки?!(моля не ми местете темата)

  • 2 025
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 425
Момичета дайте идея  Praynig ,

вече трябва да пазаруваме,защото остана малко време,но се чудим за големите покупки какво да правим...хареса ли сме една оферта за няколко неща,макар и да не ни потрябват веднага има къде да ги държим без да пречат?!
 Ето офертата  http://www.iobimbo.it/offerte.pdf ?!  (Последната оферта за леглото,скрина,количката и т.н- LA GRANDE OFFERTA.....уфф,незнам как да изрежа само тази оферта и да ви я покажа newsm78 ...)

  bouquet

Последна редакция: пн, 15 авг 2005, 11:45 от Bella13

# 1
  • Мнения: 579
Ne6tata,naistina sa strrahotni,a i savsem ne sa skapi.
Ako i na teb toi dopadat,kupuvaite,a i 6tom ima kade da di darji6 bez da ti pre4at.
4antata za bolnicata sdama si q podredi,za6toto v tezi gotovite deto gi prodavat mnogo ne6ta lipsvat.
A tova kakuv sait e?Tuk v UK e mnogo po skapo.
Uspeh. Laughing Laughing Laughing

 Peace Peace Peace

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 084
не са лоши цените, столчето за кола сигурно ли е? Ние преди да купим нашето ровихме за оценки и тестове и чак тогава купихме това, което беше с най-добра оценка за сигурност и комфорт

# 3
Аз разгледах каталога ...и мисля, че като цяло е доста по- евтино от тук...в холандия цените на сходни продукти са поне с 20% по-високи! Столчето за хранене съм го виждала и тук...много е хубаво Grinning
Но цената на la grande offerta е много добра!
Все пак не е лоша идеята на pepelyashka да погледнете тестове за продуктите, които сте избрали!

# 4
  • Мнения: 3 425
Ne6tata,naistina sa strrahotni,a i savsem ne sa skapi.
Ako i na teb toi dopadat,kupuvaite,a i 6tom ima kade da di darji6 bez da ti pre4at.
4antata za bolnicata sdama si q podredi,za6toto v tezi gotovite deto gi prodavat mnogo ne6ta lipsvat.
A tova kakuv sait e?Tuk v UK e mnogo po skapo.
Uspeh. Laughing Laughing Laughing

 Peace Peace Peace


Здрасти:)
Това е сайт на италианска верига бебешки хипермаркети(www.iobimbo.it) и винаги има ГОЛЯМА ОФЕРТА ....като се има предвид,че количката е Chicco и доста ни допада...тази седмица ще я поръчваме най-вероятно,че тук стават малко бавно нещата в периода на отпуските,но имаме време!Чантата за болницата си я подготвям сама,няма да я купъвам готова,а и имам толкова куфари и куфарчета,че още едно ще dojde в повече:)

Doskoro Flutter

# 5
  • Мнения: 3 425
Момичета,

един малко глупав въпрос...какви са тези тестове за столчета????Да си кажа честно не съм се интересувала специално за столчетата!? Blush
Само едно допълнение...в тази оферта има и ко6арка(чудех се аз какво липсва) и към бонуса столчето за кола има и столче,което се прикрепя за масата,но него маи ще го сменим!

Ей,супер 4е и на вас ви харесва таз оферта...нямам търпение да я поръчаме Flutter

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Момичета,

един малко глупав въпрос...какви са тези тестове за столчета????Да си кажа честно не съм се интересувала специално за столчетата!? Blush
Само едно допълнение...в тази оферта има и ко6арка(чудех се аз какво липсва) и към бонуса столчето за кола има и столче,което се прикрепя за масата,но него маи ще го сменим!

Ей,супер 4е и на вас ви харесва таз оферта...нямам търпение да я поръчаме Flutter
хм, ами тук в Германия има няколко организации, които се занимават с тестване на качеството на стоките. При бебешките столчета е важно да са издръжливи на страничен, челен удар, коланчетата да не се откопчават лесно (от децата) ергономичност или дали на детето е удобно да седи в това столче , е такива неща. За мен беше по-важно да купим стабилно столче, а не колко струва и дали е красиво на външен вид (да не дава Господ да стане катастрофа и бебето да пострада)

# 7
  • Мнения: 4 212
Не се притеснявай, няма стол4ета за кола , пуснати на пазара без тест за сигурност, разбира се като го купиш от магазин, не от циганина на пазара  Laughing
Ами тази голяма оферта, не е всъщност кой знае каква оферта.Тук без оферта можеш да ги намериш на по ниска цена нещата, но ти си в Италия доколкото разбирам, зна4и, цените са добри. Пример, кошара от масивно дърво 90 евро, дюшек с възглавница 27 евро, скрин от масивно дърво 50 евро, стол4е за хранене 45 евро, стол4ето за кола и коли4ката ве4е варират от 200 евро за коли4ка 3 в 1 и 50 евро стол за кола.Това са цените тук, и от там нататък могат да растат в зависимост колко пари ти се хар4ат  Wink. Така, 4е моято заклю4ение е, 4е цената от каталога е добра за Италия, само дето пише 4е  офертата важи до 30.06  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 579
NIE KUPIHME KOLI4KA KOIATO VKLIU4VA I CAR SEAT,MNOGO E UDOBNO.
KOGATO IZLIZAME SAMO VZIMAM CAR SEAT-a,(BEBO,KOITO E TAM SA6TO),SLAGAM Q V KOLATA,A OSTANALATA 4AST OT KOLI4KATA V BAGAJNIKA.(neznam dali me razbrahte)
MNOGO E PRAKTI4NO.MOJEM DA Q IZPOLZVAME DOKATO MALKATA PRINCESA E NA 6 MESECA.
TUK TEZI KOLI4KI MNOGO VARVIAT,NIAMA LI GI  PRI VAS?

# 9
  • Мнения: 579
MOMI4ETA PRI VAS V EUROPA E MNOGO PO EVTINO V SRAVNENIE S NAS.
TUK NAI PROSTOTO BEBE6KO LEGALCE BEZ MATRAK STRUVA OKOLO 150 EURO,MATRACIRE VARIRAT M/U  100-200 EURO I T.N
AKO ISKA6 DA KUPI6 NE6TO PO KA4ESTVENO TRIABVA DA SE IZRASI6 MNOGO PARI,NO VSE PAK NALI VSI4KO E ZA BEBO,ZASLUJAVA SI.

# 10
NIE KUPIHME KOLI4KA KOIATO VKLIU4VA I CAR SEAT,MNOGO E UDOBNO.
KOGATO IZLIZAME SAMO VZIMAM CAR SEAT-a,(BEBO,KOITO E TAM SA6TO),SLAGAM Q V KOLATA,A OSTANALATA 4AST OT KOLI4KATA V BAGAJNIKA.(neznam dali me razbrahte)
MNOGO E PRAKTI4NO.MOJEM DA Q IZPOLZVAME DOKATO MALKATA PRINCESA E NA 6 MESECA.
TUK TEZI KOLI4KI MNOGO VARVIAT,NIAMA LI GI  PRI VAS?
Не знам при вас как е, но тук съветват бебетата да прекарват в такъв car seat най-много 2 два часа на ден...за препоръчване по-малко дори!

# 11
  • Мнения: 3 425
Мдам,в Италия цените са малко по различни(поне тук в Тоскана)...тук коли4ка под 100 евро не видях,а тази,която е в офертата е на промоция 399евро(което на мен за коли4ка ми се струва много)
Тея,споко офертата още я има, само че обновявамето на сайта става бавно Crazy
Значи все пак пазаруването в тези бебешки хипермаркети не винаги е изгодно...но пък в малките магазинчета офертите са доста по различни ...уффф знам ли какво да правим сега newsm78

# 12
  • Мнения: 2 452
MOMI4ETA PRI VAS V EUROPA E MNOGO PO EVTINO V SRAVNENIE S NAS.
TUK NAI PROSTOTO BEBE6KO LEGALCE BEZ MATRAK STRUVA OKOLO 150 EURO,MATRACIRE VARIRAT M/U  100-200 EURO I T.N
AKO ISKA6 DA KUPI6 NE6TO PO KA4ESTVENO TRIABVA DA SE IZRASI6 MNOGO PARI,NO VSE PAK NALI VSI4KO E ZA BEBO,ZASLUJAVA SI.


Не зная как процедираш, но зълва ми си купува доста неща "втора употреба" от обяви по вестниците. Леглото с матрачето, столчето за хранене, люлка,  3 бр. колички и много други неща си ги е набавила така. За дрехи и играчки да не говорим (става въпрос за съвсем нови неща, които не са обличани; играчките са ползвани). Само столчето и за кола е съвсем ново, защото това е важно от гледна точка на сигурността на детето. Явно и така може. Държа да каже, че всичко, което ползва е в прекрасен вид и не прилича на старо.

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 084

Не зная как процедираш, но зълва ми си купува доста неща "втора употреба" от обяви по вестниците. Леглото с матрачето, столчето за хранене, люлка,  3 бр. колички и много други неща си ги е набавила така. За дрехи и играчки да не говорим (става въпрос за съвсем нови неща, които не са обличани; играчките са ползвани). Само столчето и за кола е съвсем ново, защото това е важно от гледна точка на сигурността на детето. Явно и така може. Държа да каже, че всичко, което ползва е в прекрасен вид и не прилича на старо.

Ние също имаме куп неща вече употребявани...леглото, шезлонг, доста дрешки, количката, столчето за кола (то беше от такъв магазин за втора употреба детски стоки)..То тук е масова практика да се разменят неща между майките щом нещо е запазено или малко употребявано. (Това лято накупих такива летни неща за хищника и при това скапано време познай колко пъти са обличани Twisted Evil )

# 14
  • Мнения: 3 425
Неллеке, и при нас не се препоръ4ва повече от 2 часа да прекарва бебето в столче за кола,но пък е задължително,така че трябва да го имаме и да не е купено от пазарчето!Ние по-големите разстояния ги минаваме със самолет,така че не мисля, че ни трябва супер столче,а важното е да е стабилно Peace
Поне аз съм за златната среда...нито най-...,най-...нито болкуците от пазара... Grinning

Лаура,за съжаление ние се преместихме тук едва миналия месец и няма за кога да ровя по вестници и да обикалям,а и вече се търкалям почти...няма за кога да обикалям в жегите...ина4е идеята е супер,но няма как да я приложа ooooh!



Общи условия

Активация на акаунт