90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №47

  • 24 210
  • 453
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 484
Привет на всички  Hug

vessy,mihikamiheka ,благодаря ви  Hug

Аз вече съм по-добре.Сутринта като станах пак ми бише много зле,изпих си чая и повърнах.Изядох един банан и легнах и спах близо 3 часа и като станах бях малко по-добре,но повърнах още веднъж.На обяд си обядвах и после вече ми стана по-добре.Само малко ми трепере снагата от време на време,но утре мисля,че ще съм добре.

Румка,пази се и си хапвай,пък ще се свалят кг-те  Peace

Изкусителка,страхотна си,браво   bouquet

На всички ви много   Hug и лека вечер  Hug

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 22:23 от Иринка

# 76
  • София
  • Мнения: 1 531
Здравейте!
Престрашавам се да се присъединя към вашите диетуващи редици.
След второто раждане качих 5-6 кг. в резултат на кърменето и стигнах ужасните 80 кг. Винаги съм била пълничка, но такива кг. не бях достигала. След първото раждане свалих 10 кг. с разделно хранене и затова съм сигурна, че съм избрала вярната диета този път. Мечтата ми е да стигна 65 кг, пък ще видим.
Диетата я започнах в събота-засега се справям добре, спазвам разделянето на храните, но май попрекалявам с количествата. Надявам се с времето да ги намаля. утре ми е първия плодов ден и малко ме е страх как ще мине.....
Лека нощ и до скоро.


# 77
  • Vildbjerg,DK
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен,
Аз започнах диетата малко след Коледа, но честно да си призная не бях достатъчно мотивирана. Диетата е приятна и лесна за спазване според мен, но много ме измъчваше това готвене за мен и за семейството отделно. Че и щерката не яде всичко и понякога готвех за мен, за нея и за таткото отделно Simple SmileИзкарах така две седмици и до там. Но от известно време отново съм с вас, като хубавото този път е че и таткото реши да се включи. На него също му допадна диетата - първата четиридневка беше малко по-трудно - опитвахме се да си напаснем някакви часове, но сега втората е супер. Храната е повече от достатъчна - намалихме плодовете даже.Изтеглих си книгата, но не можах да разбера във въглехидратният ден могат ли да се консумират салати newsm78? Иначе днес ни беше въглехидратен ден - направих пълно зърнест хляб с вода, брашно и мая.Отделно изпекох един син домат, добавих домати и пипер и то си стана лютеница. Та днес филийка с фалшива лютеница беше , утре ни е плодов ден и е лесно - няма да мисля за готвене Party
Между другото да споделя, че въпреки че не бях на диета от средата на януари до сега, си ви четях всеки ден.Много приятно и уютно е тук при вас.  bouquet

# 78
  • Мнения: 166
Скоро не съм се разсписвала, но тук при нас е супер готино време, 25 градуса, слънце и 4ри почивни дни, че е Великден, та сме по цял ден навън.
Иначе се опитвам да съм режимна с малки прегрешения, но мисля, че е в рамките на нормалното. Днес бях на плодове и мина деня добре. Забелязах, че съм почнала доста малко да ям. Сътринта след лимоновия сок нищо не ми се ядеше, но на обяд си направих плодова салата. Следобеда малко сурови лешници, а вечерта така и не вечерях, че бяхме в парка. Но се чувствам добре.
Вчера си извадих летните панталони, който от 2 години не съм обличала, че миналото лято бях бременна и ми стават всички, някой са ми широчки, при някой има какво да се жалае. Но това е така понеже има панталони за всякакви килограми  Grinning Но като цяло съм доволна. Има още какво да се желае  bowuu
Идващата събота ми е 2рия воден ден. Интересно ми е след това какво ще покаже кантара. няма да е изобщо колкото в първия цикъл, но все нещо ще има на долу да се нядяваме.

Изкусителка супер изглеждаш на снимките. А защо си мислиш, че си объркала като си яла 2 банана  newsm78 Нали си на плодов ден? Никой не е казал, че само по 1 брой плод се яде. А и могат да се смесват следобед в плодовия ден. Така, че хич не го мисли.

Румка радвам се за теб. Дано всичко от тук нататък е нормално и имаш лека бременност. Не ти е сега време за диети. Достатъчно е да ядеш храна, която е от полза за бебето и теб и ще видиш, че няма да качиш допълнителни килограми.

Добре дошли на новите попълнения. Както винаги в началото на седмицата има доста  Laughing Аз обаче като почнах диетата беше петък, защото, ако си бях казала, че ще изчакам понеделник сигурно какво ли не щях да изям.  Twisted Evil

Иринка надявам се скоро да се оправиш. Да не си лепнала някой вирус или е от диетите?

Аз в Ексел съм си направила таблица и съм си подредила дните. 

Хайде сега отивам да спя, че последно време страдам от перманентно недоспиване  Tired

# 79
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
renni79, anideni добре дошли при нас Hug Hug Hug много минуси ви пожелавам.

# 80
  • Мнения: 484
Петка,не е вирус,правих две дни и половина Японското чудо и ми се отрази много зле,направо ми повреди организма.Като разглобена съм,но я спрях и ще се оправя

renni79 ,anideni ,добре дошли при нас!!!Много кг да свалите!!!  bouquet

# 81
  • Vildbjerg,DK
  • Мнения: 96
Благодаря за топлото посрещане и дано всички стопим много килограми Simple Smile

# 82
  • Мнения: 0
vesyy, Иринка, Петка благодаря ви и на вас за милите думи!  Hug
Петка, права си, аз не съм особено на ясно в плодовия ден кога е позволено да се смесват плодовете, кога по колко се ядат и т.н. и затова явно ми действат доста изтезаващо тези плодови дни Twisted Evil. Тази вечер доста освирепях от глад, но нищо де, удържах фронта.  Peace Добре, че ще лягам след мъничко.  Simple Smile
renni79, anideni, добре дошли в нашите редици!  bouquet Леко постигане на желаните резултати ви желая! Hug
Иринка, много кофти, но дано се стабилизират нещата скоро. Та ти си толкова слабичка, защо ходиш да се изтезаваш?  newsm78

lubopitko, Честит Рожден Ден! Жива и здрава, много късмет в живота и любовта ти желая!

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 00:11 от izkusitelka

# 83
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Иринка аз също мислех да правя японското чудо ,но вече се разубедих ще си спазвам само РХ +лунуване и юли пак тази може да е бавно ,но поне да е здравословно.Пожелавам ти скорошно стабилизиране.

# 84
  • Мнения: 622
Я, Изкусителка, много приятно ме изненада! Благодаря ти!  HugТи си вторият човек, който ме поздравява! Почерпката обаче- на сутринта, че вече ми се затварят очите...
Иринка, желая ти бързо да се възстановиш!
Добре дошли на новите попълнения!

# 85
  • Мнения: 484
ЛЮБОПИТКО,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!БЪДИ ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!!!



Роси,добре си решила  Peace Аз преди 7 год.го правих и има добри резултата-6 кг за 7 дни и ги запазих почти година и забременях.Но сега какво стана незнам,нямам обяснение.никога повече не бих го правила.Може пък и годините да си казват думата/не че съм много стара ,де/.Сега ще си почина пък ще видя как ще ги сваля тези критични 4 кг.

# 86
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЛЮ!
Бъди жива и здрава, много усмихната и добра!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Лю, честит рожден ден, мила!!!

# 88
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Добро утро фиданки,днес аз ви сервирам кафето

Лек ,режимен ден на всички ви желая.

# 89
  • Мнения: 2
добро утро
Роси благодаря за кафенцето
Лю Ч,Р,Д,да си жива и здрава,обичана и желана



на всички лек и режимен вторник

Общи условия

Активация на акаунт