по колко пюре за 9 месеца

  • 1 561
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
момичета по колко грама пюрета давате на бебоците, ние сме на 9 мес.?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
По колкото иска! Аз предлагах, докато не отвърне глава! В повечето случаи това се случваше преди края на 190 грамовото бурканче!

# 2
  • Мнения: 62
По колкото иска,но повече от 190 грама не е изяждала.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 В средата на 9-ия месец започнах да купувам пюрета за бебета над 10м.По 250гр. са, Калин си ги изяжда без проблем и за сега на пита за още.

# 4
  • София
  • Мнения: 614
Ами колкото му се яде на детето, мойта щерка по това време се справяше преко сили със цяло бурканче от 190гр. То и сега сега мярката й за едно ядене е горе-долу тази  Peace 

# 5
  • Мнения: 79
И ние изяждаме 190-200гр.

# 6
  • Мнения: 6 713
Изяждала е максимално до 300 грама! В период на зъборастеж отказва тотално пюрета. Тъй че - зависи! Laughing

# 7
  • България
  • Мнения: 457
По колкото иска,но мислч,че 190 гр. е достатъчно,но пак си зависи от детето  Peace

# 8
  • Мнения: 2 110
Според мен трябва да гледаш от колко има нужда бебчо !

# 9
  • София
  • Мнения: 1 535
Сина ми си изяжда обикновенно без проблем бурканчето от 190 гр. Давам му и от пюрета над 8 месеца, които са 220гр, но не може да ги изяде до край.
Колкото иска - толкова  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 15 215
На едно хранене предлагах 1 бурканче пюре-от 190гр.
Случвало се е да останат по 1-2-3 лъжички-не настоявах да ги изяде.
Ако изядеше цялото количество, не съм пробвала дали би хапнал и още.
Зеленчуковите пюрета правех с АМ/кърма и не съм предлагала мляко след това. Смятах, че са достатъчно пълноценна храна.

# 11
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Правилният отговор е - колкото иска. Аз му купувах от пюретата за над 8 месеца по 220 гр и той си ги изяждаше.

# 12
# 13
  • Мнения: 681
По колкото му се яде,по толкова му давай  Peace

# 14
  • Мнения: 64
Давам по 190гр, но ако предложа още едно такова и него ще изяде. Спира ме само това, че наддава с високи темпове.

Общи условия

Активация на акаунт